Агропромисловий комплекс

 

Грантові програми:

АПК

Короткий опис

Цільова аудиторія

Сума гранту

Дедлайн

Посилання на детальну інформацію

1

USAID

Програма грантів «Підтримка аграрного і сільського розвитку»

 

Триває річна програма грантів проекту USAID "Підтримка аграрного і сільського розвитку" на збільшення доданої вартості у плодоовочевому та м’ясомолочному секторах, впровадження нових технологій переробки та післяврожайної обробки продукції, впровадження міжнародних стандартів якості та безпечності сільськогосподарської продукції, розширення ринків її збуту.

Громади

МСБ

від 650 000 до

3 000 000 грн

27.12.2017

Детальний опис програми

 

Права людини та правосуддя

 

 Грантові програми:

Права людини та правосуддяКороткий опис Цільова аудиторія Сума гранту Дедлайн Посилання на детальну інформацію
1
Посольство Сполучених Штатів Америки

 

Посольство США запрошує українські неприбуткові та неурядов організації взяти участь у конкурсіпроектів Фонду сприяння демократії. Фонд підтримує проекти, які сприяють демократичним перетворенням та побудові громадянського суспільства в Україні. аявки мають відповідати одному або декільком тематичним пріоритетам Фонду: розвиток громадянського суспільства; верховенство права та реформа в галузі права; прозорість органів влади; громадська підтримка освітніх ініціатив; вирішення конфліктів, зміцнення довіри та миру у суспільстві; права людини, у тому числі права меншин, ЛГБТ, людей з інвалідністю та жінок; громадянська освіта; розвиток виборчої системи; протидія торгівлі людьми.

ГО від 5 000 до 24 000 USD постійно діюча Детальний опис програми
2

UNDP

Проект «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні»

 

У рамках нового п’ятирічного проекту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», ПРООН за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії щороку підтримуватиме проекти та ініціативи організацій громадянського суспільства за результатами запрошень до подання проектних пропозицій.

Пріорітетні пропозиції:

- Пропонують більш ефективні шляхи використання вже існуючих методів діалогу між організаціями громадянського суспільства та органами влади (наприклад, спрямовані на підвищення участі громадян у процесі прийняття рішень на місцевому рівні та у процесі формування та використання коштів місцевих бюджетів; підтримку місцевих ініціатив, механізмів місцевої демократії, публічного контролю та підзвітності органів влади; розробку інноваційних інструментів стимулювання участі громадян; просування порядку денного реформ на регіональному рівні; залучення організацій громадянського суспільства у впровадження Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на обласному рівні;

- Використовують існуючі законодавчо-регуляторні рамки для створення нових майданчиків для діалогу, демонструючи при цьому сталість таких майданчиків;

- Пропонують реалістичні і продумані заходи в сфері адвокації і лобіювання для внесення змін в існуючі законодавчо-регуляторні рамки з метою поліпшення діалогу між організаціями громадянського суспільства та органами влади.
НУО

до 30 000

USD

постійно діюча

(до 31.03.2022)
Детальний опис програми
3

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою»

Спеціалізований конкурс грантів «Контроль громадськості за виконанням угоди про асоціацію»

   

Мета конкурсу – збільшення залучення організацій громадянського суспільства до процесів моніторингу та публічного діалогу з органами влади щодо питань виконання Угоди про асоціацію з ЄС.

Моніторинги сфер діяльності та/або оцінка реалізації законів та підзаконних актів, пов’язаних з Угодою про асоціацію, на обласному (регіональному) рівні мають стосуватись однієї з наступних тем: дотримання прав людини; забезпечення конкуренції в сфері державних закупівель; вплив фіскальної децентралізації на якість життя; реалізація заходів з енергоефективності; використання альтернативних джерел енергії; управління відходами; охорона культурної спадщини.
 НУО  

від 300 000

до 500 000 грн
 06.11.2017  Детальний опис програми

 

4

U-Inn

Конкурс молодіжних інновацій для демократії та прав людини в Україні

 

Конкурс молодіжних інновацій “U-Inn” реалізується Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії в рамках проекту “Громадянське суспільство для посилення демократії та прав людини”.

Тематика та типи молодіжних інновацій U-Inn: демократія та права людини.

Номінації конкурсу: “Технологічна інновація”, “Соціальний скрипт”, “Соціальне підприємництво”.

Критерії оцінювання: відповідність потребам громади та тематиці конкурсу; реалістичність впровадження; життєздатність та сталість; соціальний вплив та масштабованість.

До участі в конкурсі молодіжних інновацій U-Inn запрошуються громадяни та громадянки України віком від 18 до 35, об’єднані в команди.

ГО,

неформальні групи

15 000 USD

(буде розподілено порівну між трьома переможцями)

11.11.2017

Детальний опис програми

 

Енергоефективність

 

Грантові програми:

Енергоефективність та навколишнє середовище

Короткий опис

Цільова аудиторія

Сума гранту

Дедлайн

Посилання на детальну інформацію

1

FASEP

 

FASEP «Дослідження» – фінансування надається для проведення техніко-економічного обгрунтування (ТЕО) або технічної допомоги.

Проекти, що можуть фінансуватися: Проекти інфраструктури в рамках стратегій розвитку, що реалізуються органами місцевої влади, та до яких можуть залучатися французькі підприємства (виробники обладнення, інженери, розробники, тощо).

FASEP «Зелена інновація» – фінансування надається на реалізацію інноваційних проектів, пов’язаних із охороною навколишнього середовища, та проектів сталого розвитку.

Проекти, що можуть фінансуватися: Проекти інфраструктури в рамках стратегій розвитку, що реалізуються органами місцевої влади, та до яких можуть бути використанні французькі «зелені» та інноваційні технології.

органи влади

від 150 000 до

600 000 EUR

постійно діюча

 

Соціально-культурний розвиток

 

Грантові програми:

Соціально-культурний розвиток

Короткий опис

Цільова аудиторія

Сума гранту

Дедлайн

Посилання на детальну інформацію

1

Академія розвитку філантропії в Польщі (ADPP)

Фонд Чарльза Стюарта Мотта

 

Академія розвитку філантропії Польщі оголошує конкурс грантів на підтримку розвитку громад та вирішення глобальних викликів на місцевому рівні. Програма Вирішення глобальних проблем на місцевому рівні фінансується спільно з Фондом Чарльза Стюарта Мотта. Прийнятні проектні пропозиції містять заходи, які заплановано завершити в термін не більше шести місяців (з 1 листопада 2017 року по 30 квітня 2018 року). Допомога буде надаватися одним траншем. Заявки приймаються від благодійних організацій та фондів, які призначені об’єднувати пожертвування для вирішення питань соціального розвитку відповідної місцевої громади.

НУО

до 15 000дол.США

30.09.2017

Сайт програми

2

Посольство Японії в Україні

Грантова допомога по проектах людської безпеки програми «КУСАНОНЕ»

 

За програмою Кусаноне безвідплатна фінансова допомога надається неурядовим організаціям, лікарням, початковим школам, науково-досліджувальним інститутам та іншим неприбутковим організаціям з метою надання допомоги задля здійснення проектів розвитку цих організацій. Наявність коштів програми Кусаноне у кожній окремій країні забезпечується Офіційною Допомогою Розвитку (ОДР) разом із новітніми видами співробітництва, що впливатимуть на добробут суспільства.

СФЕРА ПРОЕКТІВ

Всі проекти розвитку малого масштабу мають право на фінансування за програмою Кусаноне. Однако соблива увага буде приділятися у таких сферах: медична допомога, освіта, спорт, допомога, надання допомоги прошарку населення, що терпить нужду, суспільний добробут, навколишнє середовище.

Некомерційні організації

індивідуально

постійно діюча

Детальний опис прогами

4

ГО «Асоціація музеїв космонавтики України»

Грантова програма «КУЛЬТУРА в WEB».

 

Мета програми – розширення доступу організацій культурної сфери до всесвітньої мережі інтернет, підвищення цифрової присутності шляхом створення та підтримки власних інтернет-сайтів організацій.

Учасники програми:

- українські музейні заклади незалежно від форми власності;

- установи та організації, які працюють в галузі культури незалежно

від форми власності;

- громадські організації культурного, освітнього, молодіжного та дитячого напрямку.

ГО, установи та

організації

сфери

культури, музеї

від 10 000 до

40 000 грн

I етап подачі

заявок до

31.08.2017

ІІ етап

23-31.10.2017

ІІІ етап

22-31.01.2018

ІV етап

23-30.04.2018

V етап

23-31.08.2018

VI етап

22-31.10.2018

Детальний опис програми

4

Вишеградський фонд

 

Вишеградські гранти пропонують фінансування для організацій з країн Вишеградської четвірки (V4) та у всьому світі, які направлені на сприяння регіональному співробітництву у сфері інновації та сталого розвитку в Центральній та Східній Європі. Сума гранту залежить від розміру та масштабу проекту. Середня грантова підтримка проекту, що підтримується, у 2016 році склала близько 20 000 євро.

Проекти повинні бути спрямовані на: культура та загальна ідентичність; освіта та розвиток потенціалу; інновації, підприємництво; демократичні цінності та засоби масової інформації; державна політика та інституційні партнерства; регіональний розвиток, довкілля та туризм; соціальний розвиток.
Установи, організації

близько

20 000 EUR

01.10.2017

01.02.2018

01.06.2018
Детальний опис програми
5

USAID

 

Конкурс заявок в рамках програми «Відкриті двері» для підтримки короткострокових ініціатив організацій громадянського суспільства. Цей конкурс проводиться в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Міжнародною організацією Пакт.

Метою Програми є підвищення обізнаності та рівня участі громадян у громадській діяльності на національному, регіональному та місцевому рівнях.

Заходи та види діяльності можуть включати наступні сфери (не обмежуючись ними): реагування на непередбачувані виклики під час розробки політик; міжрегіональні обміни; організація заходів та участь у заходах;

 НУО  до 20 000 USD  постійно діюча  Детальний опис програми

 

Місцевий розвиток

 

Грантові програми:

Місцевий розвиток

Короткий опис

Цільова аудиторія

Сума гранту

Дедлайн

Посилання на детальну інформацію

1

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій

у співпраці з «Європейською правдою»

 

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом в рамках програми «Підтримка громадянського суспільства в Україні» оголошує постійний конкурс грантів «Громадськість за проєвропейські зміни в Україні».

Мета конкурсу: посилення підтримки та тиску громадськості на здійснення проєвропейських реформ в Україні шляхом розширення участі та залучення широкого кола організацій громадянського суспільства з регіонів у обговорення тем, пов’язаних із ЄС, моніторинг та адвокацію впровадження Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

НУО

до 750 000

грн

30.09.2018

Детальний опис програми

2

Глобальний інноваційний фонд GIF

 

Глобальний інноваційний фонд є незалежною глобальної некомерційною організацією, яка інвестує в соціальні інновації, які спрямовані на поліпшення життя і можливості мільйонів людей в країнах, що розвиваються. Завдяки своїй програмі грантів вони шукають інноваційні рішення глобальних проблем в галузі розвитку, особливо для бідних і уразливих груп населення. GIF підтримує команди з соціальних підприємств, комерційних фірм, некомерційних організацій, державних установ і дослідників у всіх відповідних секторах.

Бізнес, органи

влади, НУО

від £30 000 до

£10 000 000

постійно діюча

Детальний опис програми

3

Громадська спілка «Громадські ініціативи України» (National Endowment for Democracy (NED)

 

Громадська спілка «Громадські ініціативи України» оголошує конкурс малих грантів. Цей конкурс є частиною проекту «Підтримка місцевих НУО і громадянських ініціатив» який реалізується за підтримки Національного фонду на підтримку демократії.

Мета конкурсу: активізація громад через реалізацію соціальних міні- проектів, які б мали безпосередній вплив на місцеві спільноти, включали участь у проекті місцевих жителів, а також були реалізовані у співпраці з організацією або ініціативною групою з інших регіонів України.

Пріоритет надаватиметься проектам, які спрямовані на: розвиток громадської активності в громадах та об’єднання зусиль мешканців для вирішення проблем громади \ або ж спільної роботи над розвитком громади; передбачають максимальне залучення до реалізації проекту жителів територіальних громад та співпадають з цілями громади; сприяють формуванню навиків спільної реалізації заходів; матимуть довготривалі результати; запровадять нові форми співпраці з членами громади, громадськими та благодійними організаціями, органами влади, бізнесом; беруть на себе забезпечення просвітницької діяльності для соціально вразливих груп громадян, активістів місцевих громад і ініціативних громадських груп. 
НУО

до 25 000

грн
05.10.2017 Детальний опис програми
4

Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ)

Конкурс «Лейпцизька премія інтегрованого розвитку міст-2017»
 

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України та Міністерство навколишнього середовища, охорони природи, будівництва та ядерної безпеки Федеративної Республіки Німеччина (BMUB) за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) оголосили про початок всеукраїнського конкурсу «Лейпцизька премія інтегрованого розвитку міст-2017».

Тема цьогорічної «Лейпцизької премії» — комфортні для життя міста в Україні. Участь у конкурсі можуть взяти українські міста та громади, адміністративно-територіальні одиниці, спілки, комунальні підприємства, комерційні підприємства, громадські організації, які мають цікаві проекти інтегрованого міського розвитку за даною темою, що були реалізовані протягом останніх чотирьох років.
МСБ

від 650 000 до

3 000 000 грн
01.11.2017 Детальний опис прграми
5

ІСАР «Єднання»

Фонд Чарльза Стюарта Мотта

   

ІСАР «Єднання» оголошує конкурс на отримання грантів в межах програми «Школа фондів громад», що впроваджується за фінансування від Фонду Чарльза Стюарта Мотта, США.

Мета конкурсу – сприяння розвитку місцевої філантропії через посилення спроможності фондів громад (ФГ) в Україні.

Види грантів:

- Стартові гранти

Підтримка організацій, які прагнуть працювати як ФГ, на початку діяльності.

- Гранти на підвищення спроможності ФГ

Сприяння підвищенню організаційної або функціональної спроможності ФГ (організаційний розвиток, посилення мереж, адвокація, управління інтелектуальними ресурсами, управління проектами).

- Гранти для участі в навчальних заходах

Просування ідей та зміцнення інституту ФГ в Україні, підвищення рівня професійної кваліфікації ФГ шляхом участі у навчальних заходах - тренінгах, семінарах, конференціях тощо, стажування в українських та іноземних ФГ.

- Гранти на адміністрування конкурсу проектів

Сприяння підвищенню впливу ФГ на вирішення актуальних проблем у громаді шляхом організації грантодавчої діяльності.

- Гранти, що передбачають дольову участь

Сприяння підвищенню впливу ФГ на якість життя в громаді та покращенню іміджу ФГ шляхом вирішення актуальних місцевих проблем через співпрацю з населенням, бізнесом, владою. Такий грант є корисним інструментом для прискорення процесів збору коштів і може бути додатковим стимулом для спільноти місцевих донорів.

- Гранти на досягнення загальних цілей

Сприяння підвищенню інституційної спроможності ФГ, які планують розвивати інноваційні практики організаційного та програмного менеджменту, розробляти програми для досягнення значних соціальних змін у громаді, використовувати на постійній основі системи моніторингу та оцінки ефективності як власної діяльності, так і програм, що виконуються.

- Гранти на поїздки

Сприяння розвитку партнерських відносин між ФГ.
 НУО  

від 1 000 до

5 000 USD
 

Постійно діюча

еалізація до

15.12.2017)
 Детальний опис програми

 

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів