Харківська обласна рада

Тел. +3 8057 700-40-57
Факс +3 8057 700-53-35
E-mail: zvernennya@oblrada.kharkov.ua
Адреса: вул. Сумська, 64, м. Харків, Україна, 61200
26 квітня 2017

На ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації у Балаклії депутати обласної ради спрямували 110 мільйонів гривень

Відповідне рішення підтримали депутати Харківської обласної ради, які зібралися сьогодні у великій залі Будинку рад на пленарне засідання Х позачергової сесії.

Головне питання порядку денного - вжиття заходів з ліквідації надзвичайної ситуації, спричиненої пожежею на території військової частини А-1352, розташованої у м. Балаклії.

Відкриваючи засідання, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов подякував керівництву Балаклії  та всього району за оперативну роботу та своєчасну евакуацію людей. А також висловив подяку депутатам обласної ради, волонтерам, громадським організаціям Харківщини, котрі надають гуманітарну допомогу жителям та приєднались до роботи з ліквідації наслідків надзвичайної події. Він наголосив, що допомога надається всіма регіонами України.

Обласна рада, спираючись на розпорядження Кабінету Міністрів України від 29.03.2017 № 209-р «Про виділення коштів для проведення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася 23 березня 2017 року у м. Балаклії Харківської області», доручила Харківській облдержадміністрації визначити Балаклійську районну державну адміністрацію розпорядником нижчого рівня коштів у сумі 100 000 тис. грн., виділених зазначеним розпорядженням Кабміну.

Іншим пунктом цього рішення депутати облради виділили Балаклійській РДА 10 000 тис. грн. на проведення першочергових заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації за рахунок коштів резервного фонду обласного бюджету.

«Ми звернемося до народних депутатів України від Харківщини з питанням про забезпечення житлом тих людей, які повністю його втратили через  надзвичайну подію у Балаклії– це близько 93 родин, тобто більш ніж 180 чоловік.  Хотіли б отримати підтримку від Кабінету Міністрів і Верховної Ради України та їх сприяння у відновленні будівельних робіт і забезпечення постраждалих  людей житлом», - зазначив голова обласної ради Сергій Чернов.

На ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації у Балаклії депутати обласної ради спрямували 110 мільйонів гривень