УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ  З  ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОСТІ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО  ГОСПОДАРСТВА, ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ ТА  БУДІВНИЦТВА

61200, м. Харків, МСП,  вул. Сумська, 64, тел. 715-72-62

_________________№_____________

На № ___________________________                                       

Проєкт

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ  № 32

засідання постійної комісії

від 18 лютого 2020 року о 14-00

м. Харків, вул. Сумська, 64, каб.19

 1. Про проєкт рішення обласної ради «Про звернення Харківської обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо вирішення питання про відшкодування витрат на будівництво об’єкта газопостачання «Газопостачання с. Аркадівка Шевченківського району Харківської області» за рахунок коштів державного бюджету».
 2. Про проєкт рішення обласної ради «Про схвалення Стратегії розвитку Харківської області на 2021-2027 роки та Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії розвитку Харківської області на 2021-2027 роки».
 3. Про проєкт рішення обласної ради «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2019 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 06 грудня 2018 року № 832-VII (зі змінами)».
 4. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2020 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 05 грудня 2019 року № 1129-VIІ».
 5. Про проєкт рішення обласної ради «Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2019 рік».
 6. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради від 05 грудня 2019 року № 1130-VII «Про обласний бюджет Харківської області на 2020 рік» та додатків до нього».
 7. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до програми розвитку освітлення населених пунктів Харківської області «Енергія світла» на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 06 грудня 2018 року № 816-VІІ (зі змінами)».
 8. Про проєкт рішення обласної ради «Про проєкт рішення обласної ради «При прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області закінченого будівництвом об'єкта "Будівництво вбудованої газової котельні потужністю 2,2 МВт смт Донець для обігріву Донецьких дошкільних навчальних закладів (ясла-садок) № 1, № 2 Донецької селищної ради Балаклійського району Харківської області; Донецької ЗОШ І-ІІ ступенів № 2; нежитлової будівлі поліклінічного відділення лікарні, нежитлової будівлі – головний корпус лікарні (дитяче відділення), нежитлової будівлі-харчоблок з підвалом, нежитлової будівлі-лікувальний корпус (терапевтичне відділення), шести двоповерхових збірно-щитових житлових будинків, за адресою: вулиця Центральна 5 в смт Донець Балаклійського району Харківської області (коригування)» та передачу його у спільну власність територіальних громад, сіл, селищ, міста Балаклійського району Харківської області».
 9. Про проєкт рішення обласної ради «Про визначення замовника проєктів, що реалізуються у рамках Надзвичайної кредитної програми для відзначення України (Пул 4)».
 10. Про розгляд листа генерального директора комунального підприємства «Обласний спортивний комплекс «Металіст» Пеця Р.В. щодо прискорення необхідності передачі електричного обладнання, що обліковується на балансі КП у власність АТ «Харківобленерго».
 11. Про проєкт рішення обласної ради «Про звіти постійних комісій обласної ради про роботу за 2019 рік».
 12. Про проєкт рішення обласної ради «Про клопотання щодо нагородження Грамотою Верховної Ради України».
 13. Різне. Про інформацію Харківської обласної державної адміністрації про хід виконання обласних програм (до відома депутатів).
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я