УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ  З  ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОСТІ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО  ГОСПОДАРСТВА, ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ ТА  БУДІВНИЦТВА

61200, м. Харків, МСП,  вул. Сумська, 64, тел. 715-72-62 

_________________№_____________

На № ___________________________                                       

Проект

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ  № 25

засідання постійної комісії 

від 22 лютого 2019 року о 14-00

м. Харків, вул. Сумська, 64, каб.19 

 1. Про проект рішення обласної ради «Про звіт голови обласної ради про свою діяльність».
 2. Про проект рішення обласної ради «Про звернення Харківської обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо угод про розподіл продукції».
 3. Про проект рішення обласної ради «Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2018 рік».
 4. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради від 06 грудня 2018 року № 848-VII «Про обласний бюджет на 2019 рік» та додатків до нього».
 5. Про проект рішення обласної ради «Про виконання бюджету, програм соціально-економічного та культурного розвитку Харківської області й делегованих обласною радою повноважень за 2018 рік».
 6. Про проект рішення обласної ради «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2018 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року № 575-VII
  (зі змінами)».
 7. Про проект рішення обласної ради «Про затвердження моніторингового звіту за 2018 рік про стан реалізації Стратегії розвитку Харківської області на період до 2020 року та Плану заходів на 2018-2020 роки з реалізації Стратегії розвитку Харківської області на період до 2020 року».
 8. Про проект рішення обласної ради «Про розроблення Стратегії розвитку Харківської області на період 2021-2027 року та Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії розвитку Харківської області на період 2021- 2027 року».
 9. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2019 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 06 грудня 2018 року № 832-VIІ».
 10. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва в Харківській області на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради
  від 08 вересня 2016 року № 245-VII (зі змінами)».
 11. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на виконання заходів Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва в Харківській області на 2016-2020 роки, затвердженого рішенням обласної ради від 31 серпня 2017 року № 503-VІ (зі змінами)».
 12. Про проект рішення обласної ради «Про затвердження Програми створення та ведення містобудівного кадастру Харківської області на 2019-2022 роки».
 13. Про проект рішення обласної ради «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету з метою надання підтримки учасникам антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил для будівництва житла в Харківській області».
 14. Про проект рішення обласної ради «Про визнання таким, що втратило чинність, рішення Харківської обласної ради від 08 вересня 2016 року № 256-VII (зі змінами)».
 15. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до додатків до програми розвитку освітлення населених пунктів Харківської області «Енергія світла» на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 06 грудня 2018 року № 816-VII».
 16. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього господарства Харківської області на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року
  № 560-VII (зі змінами)».
 17. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до Положення про дорожній фонд Харківської області, затвердженого рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року № 559-VII (зі змінами)».
 18. Про проект рішення обласної ради «Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області об’єкта «Пам’ятникоохоронні роботи по будівлі-пам’ятці архітектури по вул. Римарська, 21 у м. Харкові (КП «Харківська обласна філармонія») (реконструкція) (коригування у зв’язку з виділенням пускових комплексів)
  (ІІ пусковий комплекс)».
 19. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради від 04 лютого 2016 року № 60-VII «Про визначення замовників проектів, що реалізуються у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України» та додатка до нього».
 20. Про проект рішення обласної ради «Про подовження трудових відносин із Варенком Андрієм Вікторовичем, директором КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХАРКІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНЖЕНЕРНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР».
 21. Про затвердження кадрового резерву на посаду керівників КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХАРКІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНЖЕНЕРНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР та ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДИРЕКЦІЯ РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ ТЕРИТОРІЇ».
 22. Про затвердження кадрового резерву на посаду керівника ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ПІДПРИЄМСТВА З ВИКОНАННЯ НОРМ ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ.
 23. Про затвердження кадрового резерву на посаду керівника          ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ОБЛАСНИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР».
 24. Про доповідну записку заступника начальника управління з питань комунальної власності, начальника відділу по роботі з керівниками суб’єктів спільної власності, обліку майна та майнових відносин виконавчого апарату обласної ради Потопальської І.Є. щодо питання використання об’єктів, що знаходяться на території пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Наталіївський».
 25. Про проект рішення обласної ради «Про клопотання щодо нагородження відзнаками Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України».
 26. Про проект рішення обласної ради «Про дострокове припинення повноважень депутата обласної ради VII скликання Щербаня С.В.».
 27. Про проект рішення обласної ради «Про звіти постійних комісій обласної ради про роботу за 2018 рік».
 28. Різне. Про інформацію Харківської обласної державної адміністрації про хід виконання обласних програм (до відома депутатів).
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я