Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань спільної власності територіальних громад області.

Депутати розглянули ряд питань, пов'язаних з управлінням комунальним майном територіальних  громад області. Одне з питань стосувалося заборгованості по орендній платі, яка виникла у комерційних структур, що орендують приміщення і майно, яке перебуває в комунальній власності. Наступне питання стало продовженням попереднього і було пов'язане з інформацією управління комунального майна виконавчого апарату обласної ради про ефективність використання майна, що здається в оренду.

На засідання комісії були запрошені як керівники комунальних підприємств, які здавали приміщення в оренду, так і комерційних структур, які заборговували з виплатами за оренду площ.

Найбільша кількість коштів від плати за оренду недоотримало комунальне підприємство «Держпром». Борг перед обласним бюджетом за діючими договорами оренди неухильно зростає. Якщо на початку року комерційні структури мали сумарний борг з орендної плати 581 тис. гривень, то до сьогодні ця сума зросла до 891 тис. гривень.

Не менше нарікань у депутатів викликала ситуація, яка склалася з  обласним Палацом дитячої і юнацької творчості, де комерційними організаціями також несвоєчасно, та ще й не в повному обсязі, виплачується орендна плата. Заступник голови обласної ради Марина Вишневська звернула увагу членів комісії на занижені ставки орендної плати в приміщенні колишнього Палацу піонерів. На думку депутатів, здавати на таких умовах площі в центрі міста неприпустимо, тим паче, що, здаючи приміщення в оренду, адміністрація Палацу дитячої і юнацької творчості свідомо обмежує кількість дитячих гуртків.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я