На честь 75-річчя від дня народження Героя України, міністра транспорту України (2002-2004 рр.) Георгія Кірпи в селищі Борова пройшов масштабний урочистий захід.

У вечорі пам’яті Георгія Кірпи взяв участь голова Харківської обласної громадської організації «Спілка Героїв України», один з організаторів заходу, депутат Харківської обласної ради Віктор Остапчук.

Вшанувати пам’ять Георгія Кірпи приїхали гості з Харкова, а також з Ізюмщини, Куп’янщини й Шевченківщини. Багато з них — кадрові залізничники, яким пощастило працювати в галузі за часів Георгія Кірпи.

Перед глядачами виступили народні та заслужені артисти України квартет «Гетьман», тріо бандуристок «Купава» та київський колектив «Червоні маки». Ведучим вечора був народний артист України Петро Мага.

«На мою думку, в історії незалежної України немає нікого, хто міг би зрівнятися з Георгієм Миколайовичем за масштабом особистості та величезним обсягом виконаної роботи, — зазначив Віктор Остапчук. — Наприклад, усього лише за три перші роки після приходу Кірпи — тільки внаслідок ліквідації посередництва і бартеру та встановлення контролю за ціновою політикою — «Укрзалізниця» додатково отримала півтора мільярда доларів».


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я