В українській Вікіпедії розпочався «Місяць Харківщини 2019» з метою написання нових і поліпшення наявних статей про Харківщину та присвячений 365-річчю міста Харкова. Він триває з 14 травня по 16 червня 2019 року.

Під час тематичного місячника всі охочі можуть брати участь у написанні нових та поліпшенні вже наявних статей про видатних уродженців і діячів, життя яких пов’язане з Харківщиною, про міста, містечка і села, географічні об’єкти, промислові підприємства регіону, освітні заклади, культурні та історичні пам'ятки Харківщини. Також під час місячника можна завантажувати на Вікісховище фотографії різноманітних об’єктів та людей, пов’язаних з Харківською областю, з метою ілюстрування відповідних статей.

«Для тих учасників, які не мають ідей щодо теми написання статті, підготовлено невеликий список статей, запропонованих до написання та поліпшення», – зазначив один з ініціаторів тематичного місячника Сергій Петров.

Для того, щоби взяти участь у «Місяці Харківщини 2019» необхідно мати обліковий запис у Вікіпедії або зареєструватися у ній та поставити на сторінки обговорення статей та фотографій відповідні позначки, що автоматично враховують їх як статті чи фотографії місячника. Крім того, статті мають відповідати критеріям значимості, у Вікіпедії, базуватись на опублікованих у паперових чи електронних виданнях джерелах інформації і посилатись на них, не мають містити фрагментів, дослівно скопійованих з книг, статей чи інтернету, а також дотримуватись нейтральної точки зору й не містити непідтвердженої у джерелах інформації. Фотографії учасників конкурсу мають бути зроблені ними особисто.

Також Вячеслав Мамон, один з ініціаторів місячника, додав, що найактивніші учасники місячника отримають пам’ятні сувеніри із символікою Вікіпедії.

Детальна інформація на сторінці проекту у Вікіпедії: Місяць Харківщини 2019.

Зазначимо, що останній раз «Місяць Харківщини» в українській Вікіпедії проводився влітку 2017 року.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я