Харківська обласна рада

Тел. +3 8057 700-40-57
Факс +3 8057 700-53-35
E-mail: zvernennya@oblrada-kharkiv.gov.ua
Адреса: вул. Сумська, 64, м. Харків, Україна, 61200
16 червня 2019

Сергій Чернов в ході урочистого прийому у Будинку рад вручив Кубок голови обласної ради команді, яка здобула перше місце в інтелектуальних змаганнях з брейн-рингу, а також призи переможцям в індивідуальних і колективних номінаціях.

Вітаючи присутніх Сергій Чернов підкреслив, що цьогоріч конкурс проводиться вже в сьомий раз, зібравши 372 учасника із 22 районів області.

«У конкурсі традиційно бере участь активна молодь – школярі та студенти з метою підвищення рівня знань у сфері управління та організації влади, а також ті, хто прагнуть отримати неупереджену оцінку своєї ерудиції. До розгляду та аналізу робіт ми залучаємо авторитетних фахівців за кожним напрямом», наголосив Сергій Чернов.

Звертаючись до молоді, він зазначив: «Ви – майбутні депутати, працівники та очільники органів місцевого самоврядування. Саме від вашої позиції і завзятості залежить майбутнє регіону та країни».

Також, голова обласної ради побажав молоді й надалі бути активними громадянами та брати участь у суспільно-політичному житті регіону.

Молодь отримала дипломи і подарунки: за перше місце у персональних номінаціях – електросамокати. Автори робіт, що посіли друге та третє місце – смартфони. Колективні номінації відзначені сертифікатами на відвідування квест-кімнати та настільною грою.

А найкращі команди з брейн-рингу здобули медалі та Кубок голови обласної ради, а також сертифікати на відвідування квест-кімнати й портативні зарядні пристрої.

Відповідно до рішення журі переможцями обласного конкурсу для дітей та молоді «Місцеве самоврядування – це ми!» у 2018 році визначено:

Кращий індивідуальний графічний твір «Моя громада»:

1 місце – Євгенія Метнічук, учениця 11 класу Ізюмської загальноосвітньої школи №10

2 місце – Тетяна Осадча, учениця 6 класу Барвінківської загальноосвітньої школи №2

3 місце – Дар’я Горбунова, учениця 6 класу Харківської гімназії №6 «Маріїнська гімназія»

Кращий індивідуальний письмовий твір на тему «Що таке місцеве самоврядування?»:

1 місце – Анна Харченко, учениця 11 класу Мереф’янського медичного ліцею

2 місце – Аміна Жеглова, учениця 10 класу Первомайської гімназії №3

3 місце – Катерина Шапірова, учениця 10 класу Шевелівського спеціального навчально-виховного комплексу Балаклійського району

Краща індивідуальна письмова робота на тему: «Яке місцеве самоврядування нам потрібно?»:

1 місце – Софія Темрякова, учениця 11 класу Ізюмської ЗОШ №2

2 місце – Кирило Іщук, учень 9 класу Старовірівського ліцею Шевченківської районної ради

3 місце – Ігор Третяк, учень 10 класу Наталинського спеціального навчально-виховного комплексу Красноградського району

Олімпіада з питань теорії та практики організації місцевої влади:

1 місце – Роман Разіньков, учень 10 класу Люботинської загальноосвітньої школи №4 Харківського району

2 місце – Тетяна Селезньова, учениця 10 класу Харківської загальноосвітньої школи №30

3 місце – Софія Швайка, учениця 7 класу Харківського ліцею №141

Краща колективна письмова робота на тему: «Ми знаємо, як це зробити!»:

1 місце – Вероніка Косінська, Анастасія Каплун, Аліна Власенко – учениці Харківської загальноосвітньої школи №56

2 місце – Анна Григоренко, Юлія Ващенко, Оксана Звягінцева, Максим Шведов, Назар Слюсар – члени «Клубу старшокласників» Близнюківського будинку дитячої та юнацької творчості

3 місце – Андрій Солдатенко, Дарія Антонова, Давид Воронов, Максим Дяченко, Єгор Підкопай – члени учнівської організації «АМОРЕ» Мереф’янської ЗОШ №1 Харківського району

Брейн-ринг серед шкільних та студентських команд Харківської області на тему місцевого самоврядування та організації влади:

1 місце – команда «Не зіграли в ящик» Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця – Віталій Рижков, Олеся Єрган, Софія Решетняк, Анастасія Шалаєва, Станіслав Мінаков, Анна Абраімова, Юлія Андросова

2 місце – команда «New school» Харківської загальноосвітньої школи №135 ім. К. Ф. Ольшанського – Кирило Редькін, Андрій Реуцький, Анастасія Максименко, Олексій Стрельцов, Віталій Сидора, Євгеній Козакевич

3 місце – команда «Нове покоління» Харківського спеціального навчально-виховного комплексу №7 – Костянтин Хмельницький, Дмитро Кошель, Ірина Мозгова, Данило Митяев, Едуард Зазуляк, Віктор Білоус, Єкатерина Кузнєцова, Руслан Резник.

IMG_5462
IMG_5173
IMG_5190
IMG_5245
IMG_5177
IMG_5179
IMG_5180
IMG_5366
IMG_5295
IMG_5195
IMG_5354
IMG_5422
IMG_5361
IMG_5384
IMG_5395
IMG_5339
IMG_5398
IMG_5223
IMG_5392
IMG_5401
IMG_5181
IMG_5315
IMG_5402
IMG_5227
IMG_5407
IMG_5211
IMG_5310
IMG_5256
IMG_5419
IMG_5304
IMG_5465
IMG_5261
IMG_5329
IMG_5287
IMG_5476
IMG_5318
IMG_5320
IMG_5250
IMG_5332
IMG_5284
IMG_5373
IMG_5203
IMG_5208
IMG_5238
IMG_5246
IMG_5262
IMG_5313
IMG_5430
IMG_5323
IMG_5370
IMG_5327
IMG_5344
IMG_5360
IMG_5389
IMG_5364
IMG_5377
IMG_5380
IMG_5382
IMG_5390
IMG_5394
IMG_5400
IMG_5441
IMG_5454
IMG_5470
IMG_5411
IMG_5457
IMG_5428
IMG_5437
IMG_5442