В чеському місті Рачіце відбувся клубний чемпіонат світу з драгонботу - веслування на човнах «Дракон». У складі української команди «Мала флотилія» (м. Київ) Балаклійщину гідно представили наші земляки Олександр Іващенко та Володимир Мартиненко.

За звання чемпіонів світу боролися 18 команд з 12-ти країн. Північну Америку представляли Сполучені Штати Америки, Азію - Гонконг та Таїланд, честь Європи відстоювали команди з Німеччини, Франції, Польщі, Угорщини, Чехії, Італії, Румунії, Росії і України.Крім цього, слід зазначити, що нашу державу представляли три клубні команди: «Мала флотилія» (м. Київ), «Хімік» (м. Южний), «Отамани» (м. Львів).Загалом балаклійці виступили у 2-х вікових категоріях 50+ і 40+.

У старшій категорії були завойовані три золоті медалі на дистанціях 200, 500, 1000 м, а у молодшій, поступившись на 2000 м команді з Угорщини вибороли срібні медалі.

Хлопці продовжують тренуватись та готуються гідно представити Балаклійщину 15 жовтня, на Чемпіонаті України з драгонботу.

Довідка

Драгонбот (веслування на човнах «Дракон») - це велике 20-місне каное, яке має голову дракона й хвіст. Попереду сидить барабанщик, який б'є у великий барабан, задаючи ритм веслування для всього екіпажу. Двадцять веслярів гребуть, сидячи на спеціальних сидіннях, по десять з кожного боку. На кормі перебуває керманич, завдання якого - керувати великим стерновим веслом, закріпленим у спеціальній кочеті на кормі.

Офіційні змагання проводяться тільки на 20-ти місних човнах на дистанціях 200, 500, 1000 і 2000 метрів в чоловічому, жіночому і змішаному (мікст) класах.

 


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я