Запрацював сайт дитячого малюнку "Громада очима дитини"

 

Особливу увагу у контексті популяризації самоврядування, роз'яснення ролі та специфіки роботи органів місцевого самоврядування Харківська обласна рада приділяє роботі з молоддю, визначивши це як один із пріоритетних напрямів. 

Обласною радою започатковано та проводиться низка конкурсів длі дітей та молоді, у тому числі й творчих робіт - малюнків, фотографій, саморобок, тощо.

"Щасливий тим, що діти й підлітки радо відгукуються на численні регіональні та всеукраїнські конкурси малюнків. Адже перед нами тоді постає барвистий світ дитячих мрій і сподівань, їхнє розуміння дружби й любові, добра і взаємодопомоги, уявлення про світ і країну, громаду й родину", - говорить голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

З метою візуалізації та представлення широкого спектру конкурсних робіт розроблено інформаційний сайт "Громада очима дітей", на якому за підтримки Ради Європи зібрані та будуть знаходити своє відображення й в майбутньому дітячі малюнки зі всієї України. "Збереження дитячого культурного надбання – важливий елемент європейської демократії. І це завдання з гордістю можуть узяти на себе органи місцевого самоврядування, в тому числі через започаткування он-лайн виставок і галерей, якими пишатимуться люди сьогодні та у майбутньому", - переконаний менеджер Програми Ради Європи "Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні" Андрій Гук.

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я