Головна

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов сьогодні провів робочу нараду з керівниками ветеранських районних організацій воїнів-інтернаціоналістів, в ході якої розглядали питання соціального захисту родин ветеранів війни в Афганістані, забезпечення належного лікування у профільних установах, надання пільг на проїзд у громадському транспорті, обчислення тарифів на газ тощо.
Депутати постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону та міжнародного співробітництва під час засідання підтримали зміни до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2020 рік.
У Будинку рад відбулося засідання постійної комісії обласної ради з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністю. На порядку денному – понад двадцять питань.
Сильне місцеве самоврядування на всіх рівнях адмінтерустрою, збалансований нагляд за діяльністю місцевої влади та ресурси на виконання повноважень. Такі основні положення лягли в текст напрацьованого Українською асоціацією районних та обласних рад, президентом якої є голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, проєкту Закону «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)». До роботи над документом були також долучені профільні експерти.
У Будинку рад відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористування. Депутати розглянули тринадцять питань порядку денного.
У Мінрегіоні проходить круглий стіл «Актуальні питання законодавчого забезпечення реалізації цілі 10.3 «Українці мають реальну можливість впливати на організацію свого життєвого простору як мешканці спроможних громад» Програми діяльності Кабінету Міністрів України». Участь у заході бере президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, етики, депутатської діяльності та контролю за виконанням рішень обласної ради.
У суботу, 29 лютого, в приміщенні Нововодолазької районної ради (вул. Гагарiна, 7) відбудеться Ярмарок здоров’я. На заході мешканці та гості Нововодолазького району зможуть безкоштовно пройти експрес-діагностику та отримати консультації фахівців.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я