Головна

Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко провела нараду з керівниками органів місцевого самоврядування, профільними спеціалістами та представники профільних структурних підрозділів територіальних громад, обласної державної адміністрації та обласної ради щодо створення на Харківщині першого в Україні проєкту Єдиного Електронного Сервісу з надання адміністративних, соціальних послуг та доступу до реєстрів територіальних громад області
Цей освітній продукт, розроблений спільно ГО Greencubator та LvBS, має на меті передати представникам громад найкращий український та зарубіжний досвід створення та роботи енергетичних кооперативів.
Грант на воркшоп «Креативні комунікації для соціальних змін» включає проведення воркшопу для організації та консультаційну підтримку протягом двох місяців.
«Ефективна діагностика» - назва ініціативи, що стала одним з цьогорічних переможців обласного конкурсу мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді». Сьогодні сертифікат, який підтверджує реалізацію цього проєкта, вручили депутат Харківської обласної ради Валерій Говоров разом з начальницею управління з питань територіального і місцевого розвитку та міжнародних зв’язків виконавчого апарату обласної ради Наталією Пугач.
Триває череда проведення виїзних семінарів-практикумів для територіальних громад області. Сьогодні семінарі взяли участь представники Куп’янської міської, Великобурлуцької, Дворічанської, Шевченківської селищних, Вільхуватської, Кіндрашівської, Курилівської та Петропавлівської сільських територіальних громад.
30 листопада 2021 року відбудеться 10 ювілейний Форум розвитку громадянського суспільства. Форум – це найбільша національна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом.
На початок жовтня 2021 р. господарствами усіх категорій скошено та обмолочено зернових та зернобобових культур на площі 831,3 тис.га.
Аудитори Північно-східного офісу Держаудитслужби забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на  381 млн грн. Загалом проведено  42 ревізії та виявлено фінансових порушень на 836 млн грн.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я