«Я вважаю,  що співпраця обласної ради з місцевими громадами - це дуже важливо», - заявила в ефірі Суспільного 26 серпня голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко. Вона зазначила, що особисто знайома з головами усіх громад області ще з тих часів, коли працювала першим заступником голови Харківської обласної державної адміністрації.

Тетяна Єгорова-Луценко повідомила, що планує з робочими поїздками побувати в усіх громадах області.

«Голова обласної ради має розуміти, що відбувається в громадах. Особисто я розумію, але вважаю, що маю особисто приїхати та побачити як живуть люди на власні очі. Вважаю, що необхідно поспілкуватись з головою громади та депутатським корпусом. На місцях можуть бути питання, які пов’язані зі співфінансуванням і допомогою місцевим громадам з обласного бюджету. Це також дуже важливо. Ця взаємодія буде  продовжуватись», - сказала Тетяна Єгорова-Луценко.

Голова обласної ради зазначила, що налагоджена тісна співпраця і з обласною державною адміністрацією.

«Баланс між обласною адміністрацією й обласною радою врівноважений. В нас налагоджене спілкування, ми працюємо разом. І я хочу, щоб такою була робота впродовж всієї моєї каденції на посаді голови обласної ради.  Наприклад, зараз ми готуємось до сесії обласної ради, яку плануємо провести у вересні», - повідомила Тетяна  Єгорова-Луценко.

Вона також наголосила на важливості співпраці з народними депутатами та урядом.

«Що стосується народних депутатів, то я впевнена на 100%, що тут не буде проблем. Крім цього, я планую налагоджувати більш тісну співпрацю і з урядом і з офісом Президента. Вже є напрацювання з урядом: я проводила зустрічі з певними міністрами», - сказала Тетяна Єгорова-Луценко.

Харківська обласна рада завжди готова прийти на допомогу підприємствам, в тому числі, державним.  Депутатський корпус може, як мінімум, робити звернення від депутатів до безпосереднього керівництва підприємств: до Фонда державного майна, в  міністерства. Наприклад, депутати надсилали звернення з приводу керівника обласної екологічної інспекції, визнавши його роботу незадовільною. Планувалось також, підтримати харківський АО «Турбоатом», який планується об’єднати з ГП «Завод «Електроважмаш». На звернення депутатів має звертати увагу і Фонд держмайна України і профільні міністерства. Така робота буде продовжена.

Що стосується аграрного сектору, то голова обласної ради підкреслила, що дуже важливо разом з фахівцями обласної державної адміністрації створити сприятливий для розвитку галузі клімат, в тому числі інвестиційний. Цьому, до речі, буде сприяти и нульова толерантність до коррупції, яка буде підтримуватися обласною радою.

Підтримати галузь IT обласна рада може різними шляхами, один з яких – робота комісії по  діджиталізації та  цифровій трансформації регіону, і віддалених від великих міст куточків Харківщини.

«Якщо в нас в деяких районах немає навіть зв’язку в населених пунктах, то яка може бути діджиталізація, і яка програма «Дія»? Вона визнана в Європі найкращою, але треба зробити так, щоб люди могли нею користуватися у всіх куточках нашої держави, в тому числі і на Харківщині. Тому наша комісія працює, планує залучати представників IT-сфери, а також профільний кластер. Це один з напрямків, який дуже швидко розвивається», - підкреслила Тетяна Єгорова-Луценко.

Вона зазначила, що вперше обласна рада прийняла програму, яка спрямована на захист навколишнього середовища.  Дуже важливо, щоб під цю програму були виділені кошти і вирішувались навіть застаріли проблеми, наприклад, очищення річок, ліквідацію стихійних сміттєзвалищ.

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я