УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ОБЛАСТІ

61002 МСП м. Харків, вул. Сумська, 64, тел. 700-53-32

__________________№____________
На № ___________________________

ПРОЄКТ
П о р я д о к д е н н и й
засідання постійної комісії

25 вересня 2020 року о 13-00
в режимі відеоконференції


1. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2020 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 05 грудня 2019 року № 1129-VIІ (зі змінами)» та про розгляд звернень ОК ВЕП «ДЕРЖПРОМ» (вх. № 6551/01-33, 6552/01-44 від 20.08.2020, вх. № 6811/01-33 від 01.09.2020), ОКП ХОР «ЗНАХІДКА» (вх. № 7054/01-33 від 07.09.2020) та КП ХОР «ФАРМАЦІЯ» (вх. № 6606/01-37 від 25.08.2020). .

2. Про проєкт рішення обласної ради «Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради від 05 грудня 2019 року № 1130-VII «Про обласний бюджет Харківської області на 2020 рік» та додатків до нього»».

3. Про проєкт рішення обласної ради «Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області закінченого будівництвом об’єкта «Будівництво вбудованої газової котельні потужністю 2,2 МВт смт Донець для обігріву Донецьких дошкільних навчальних закладів (ясла-садок) № 1, № 2 Донецької селищної ради Балаклійського району Харківської області; Донецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2; нежитлової будівлі поліклінічного відділення лікарні, нежитлової будівлі – головний корпус лікарні (дитяче відділення), нежитлової будівлі – харчоблок з підвалом, нежитлової будівлі – лікувальний корпус (терапевтичне відділення), шести двоповерхових збірно-щитових житлових будинків, за адресою: вулиця Центральна 5 в смт Донець Балаклійського району Харківської області (коригування)» та передачу його у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району Харківської області».

4. Про звернення Харківської обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо реалізації Закону України «Про посилення захисту майна редакцій засобів масової інформації, видавництв, книгарень, підприємств книгорозповсюдження, творчих спілок».

5. Про проєкт рішення обласної ради «Про звернення Харківської обласної ради до Національного агентства з питань запобігання корупції та Національної поліції України відносно депутата обласної ради БУЛАХА ДМИТРА АНДРІЙОВИЧА щодо наявних ознак та фактів реального конфлікту інтересів і використання депутатського мандату, інформації яка стала відома у зв’язку з виконанням представницьких повноважень депутатом обласної ради в корисливих цілях чи особистих інтересах».

6. Про проєкт рішення обласної ради «Про призначення Шигун Ірини Миколаївни на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ АПТЕЧНИЙ СКЛАД»».

7. Про проєкт рішення обласної ради «Про звільнення Шостко Наталі Іванівни з посади директора ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА»».

8. Про проєкт рішення обласної ради «Про призначення Шостко Наталі Іванівни на посаду директора ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА»».

9. Про проєкт рішення обласної ради «Про призначення Шугаєвої Людмили Володимирівни на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ЛОЗІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ" Харківської обласної ради.

10. Про проєкт рішення обласної ради «Про призначення Діденка Ігоря Вікторовича на посаду директора ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХАРКІВКІНО»».

11. Про проєкт рішення обласної ради «Про деякі питання оренди комунального майна».

12. Про проєкт рішення обласної ради «Про визнання таким, що втратило чинність, рішення обласної ради від 16 червня 2011 року № 188-VІ».

13. Про проєкт рішення обласної ради «Про затвердження Положення про порядок приватизації (відчуження) об'єктів, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області».

14. Про проєкт рішення обласної ради «Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області».

15. Про проєкт рішення обласної ради «Про надання дозволів на списання майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області».

16. Про проекти розпоряджень голови обласної ради щодо списання майна за результатами розгляду комісією з розгляду питань стосовно списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області від 15.09.2020.

17. Про проєкт рішення обласної ради «Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, та визнання деяких рішень обласної ради такими, що втратили чинність».

18. Про проєкт рішення обласної ради «Про надання згоди на здійснення невід’ємних поліпшень об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області».

19. Про проєкт рішення обласної ради «Про звільнення ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДЕРЖПРОМ» від сплати частини чистого прибутку (доходу) у 2021-2023 роках».

20. Про проєкт рішення обласної ради «Про списання безнадійної заборгованості з орендної плати та неустойки (пені), нарахованих за договорами оренди майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області».

21. Про внесення змін до контракту, укладеного з керівником КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ ІСТОРИЧНИЙ МУЗЕЙ ІМЕНІ М.Ф. СУМЦОВА» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ (подання управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради від 23.09.2020 № 41/02-23).

22. Про питання звільнення від сплати орендної плати за користування майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на період дії карантину, визначеного постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 (подання управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради від 23.09.2020 № 40/02-23).

23. Про розгляд питання подальшого перебування в оренді суб’єктів за договорами оренди комунального майна, що можуть бути подовжені без проведення аукціону, термін дії яких спливає в VI кварталі 2020 року (інформація управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради від 23.09.2020 № 36/02-23)

24. Про погодження висновків суб’єктів оціночної діяльності про незалежну оцінку вартості майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області (подання управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради від 23.09.2020 № 37/02-23). Доповідає: (п. 6-24): Марина БУР’ЯНОВА – начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

25. Різне.

25.1. Про проведення пленарного засідання обласної ради. Інформує: Людмила ГАСАН – голова постійної комісії.


Голова постійної комісії  Людмила ГАСАН

 

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я