УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ОБЛАСТІ

61002  МСП   м. Харків, вул. Сумська, 64, тел. 700-53-32

__________________№____________

На № ___________________________

ПРОЄКТ

П о р я д о к    д е н н и й

засідання постійної комісії

19 серпня  2020 року об 15-00

м. Харків, вул. Сумська, 64,

каб. 26

 1. Про проєкт рішення обласної ради «Про припинення КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ СТАТИСТИКИ» шляхом приєднання до КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я»».
 2. Про проєкт рішення обласної ради «Про подовження трудових відносин із Кухарем Дмитром Івановичем, директором КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНА ДИТЯЧА ІНФЕКЦІЙНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ»».
 3. Про проєкт рішення обласної ради «Про подовження трудових відносин із Кирилловим Віктором Петровичем, директором КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ЛІКАРСЬКО-ФІЗКУЛЬТУРНИЙ ДИСПАНСЕР»».
 4. Про проєкт рішення обласної ради «Про подовження трудових відносин із Кришталем Євгенієм Валентиновичем, директором КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР»».
 5. Про проєкт рішення обласної ради «Про звільнення Резнікова Валерія Олексійовича з посади директора КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ПЛАНУВАННЯ СІМ’Ї ТА РЕПРОДУКЦІЇ ЛЮДИНИ»».
 6. Про проєкт розпорядження голови обласної ради «Про виконання обов’язків директора КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ПЛАНУВАННЯ СІМ’Ї ТА РЕПРОДУКЦІЇ ЛЮДИНИ»».
 7. Про проєкт рішення обласної ради «Про подовження трудових відносин із Меркуловою Ксенією Олександрівною, директором ХАРКІВСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО ФОНДУ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА».
 8. Про розгляд заяви ІЛЬЧЕНКА Володимира Васильовича про звільнення з посади директора КП ХОР «БОГОДУХІВСЬКА ДРУКАРНЯ» (вх. № 601/01-37 від30.07.2020).
 9. Про проєкт розпорядження голови обласної ради «Про виконання обов’язків директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРІ І МИСТЕЦТВА».
 10. Про проєкт рішення обласної ради «Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області».
 11. Про проєкт рішення обласної ради «Про надання дозволів на списання майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області».

12.Про проєкт рішення обласної ради «Про оголошення конкурсів на посади керівників закладів освіти, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області».

 1. 13. Про проєкт рішення обласної ради «Про оголошення про проведення конкурсів на заміщення посад керівників підприємств охорони здоров’я, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області».
 2. 14. Про проєкт рішення обласної ради «Про оголошення конкурсу на посаду керівника ХАРКІВСЬКОГО МУЗИЧНОГО УЧИЛИЩА ІМ. Б.М. ЛЯТОШИНСЬКОГО».
 3. 15. Про проєкт розпорядження голови обласної ради «Про оголошення конкурсів  на посади керівників закладів та підприємств культури, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області».
 4. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до додатку 1 «Перелік суб’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області» та додатку 2 «Перелік орендованих цілісних майнових комплексів та структурних підрозділів, майно яких знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області» до рішення обласної ради від 03 квітня 2007 року № 219-V (зі змінами)».
 5. 17. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до додатків 1, 2 до Положення про порядок списання майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 30 травня 2019 року № 1036-VII (зі змінами)».
 6. Про проєкт рішення обласної ради «Про надання згоди на здійснення невід’ємних поліпшень об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області».
 7. Про проєкт рішення обласної ради «Про перепрофілювання та перейменування комунальних закладів системи соціального захисту дітей, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області».
 8. Про проєкт рішення обласної ради «Про затвердження Положення про спостережну раду комунальних некомерційних підприємств, закладів системи охорони здоров’я, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, та Порядку утворення та роботи комісії з обрання кандидатів до спостережних рад комунальних некомерційних підприємств, закладів системи охорони здоров’я, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області».
 9. Про проєкт рішення обласної ради «Про оголошення про намір утворити спостережну раду КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ДИСПАНСЕР РАДІАЦІЙНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ»».
 10. Про проєкт рішення обласної ради «Про затвердження Положення про наглядову раду закладу фахової передвищої освіти, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області».
 11. Про проєкт рішення обласної ради «Про звільнення ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДЕРЖПРОМ» від сплати частини чистого прибутку (доходу) у 2021-
  2023 роках».
 12. Про внесення змін до контрактів, укладених з керівниками обласних комунальних підприємств Харківської обласної ради, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області (подання управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради від 01.07.2020 № 29/02-23, від 06.07.2020 № 31/02-23 та від 09.07.2020 № 32/02-23).
 13. 25. Про питання звільнення від сплати орендної плати за користування майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на період дії карантину, визначеного постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 (подання управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради від 13.08.2020 № 34/02-23).
 14. Про клопотання виконавчого комітету Ізюмської міської ради щодо нагородження Почесною відзнакою Харківської обласної ради «Слобожанська слава» ЕРДАЛАРЯНА Артема Гнуновича, секретаря Ізюмської міської ради Харківської області.
 15. Різне.

 

Голова постійної комісії                                   Людмила ГАСАН

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я