ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

 ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, РЕАБІЛІТАЦІЇ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ТА АТО

 вул. Сумська, 64, м. Харків 61002, тел. 700-53-33

 

_______________№_______________

На № ___________________________

ПРОЄКТ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ № 61

засідання постійної комісії

07 серпня 2020 року об 11-00,

каб. 19 Будинку рад

 1. Щодо питання проживанням у гуртожитку КЗОЗ «Харківський обласний медичний коледж» випускників медичних коледжів, які працюють в обласних лікарнях.

Інформують:      Геннадій БОНДАРЧУКзаступник директора Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації

Едуард ХОМЧЕНКО – директор КЗОЗ «Харківський обласний медичний коледж»

 1. Про припинення КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ СТАТИСТИКИ» шляхом приєднання до КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я».

Доповідають:     Геннадій БОНДАРЧУКзаступник директора Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації

Ірина ПОТОПАЛЬСЬКА – заступник начальника управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради

 1. Про звільнення Резнікова Валерія Олексійовича з посади директора КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ПЛАНУВАННЯ СІМ’Ї ТА РЕПРОДУКЦІЇ ЛЮДИНИ».
 2. Про розгляд заяви Орел Олени Валентинівни щодо виконання обов’язків директора КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ПЛАНУВАННЯ СІМ’Ї ТА РЕПРОДУКЦІЇ ЛЮДИНИ».
 3. Про оголошення про проведення конкурсів на заміщення посад керівників підприємств охорони здоров’я, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
 4. Про подовження трудових відносин із Кришталем Євгенієм Валентиновичем, директором КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР».
 5. Про подовження трудових відносин із Кирилловим Віктором Петровичем, директором КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ЛІКАРСЬКО-ФІЗКУЛЬТУРНИЙ ДИСПАНСЕР».
 6. Про подовження трудових відносин із Кухарем Дмитром Івановичем, директором КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНА ДИТЯЧА ІНФЕКЦІЙНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ».
 7. Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.
 8. Про надання дозволів на списання майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.
 9. Про проєкти розпоряджень щодо передачі основних засобів з балансу на баланс обласних комунальних некомерційних підприємств.
 10. Про додаткову угоду №1 до контракту № 312 від 04 березня 2019 року з керівником КНП ХОР «Обласний протитуберкульозний диспансер №4».
 11. Про додаткову угоду №2 до контракту № 238 від 27 вересня 2016 року з керівником КНП ХОР «Обласний протитуберкульозний диспансер №5».

Доповідає:    Ірина ПОТОПАЛЬСЬКА – заступник начальника управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради

 1. Про нагородження відзнаками Харківської обласної ради.

Інформує: Володимир СВЯТАШ – голова постійної комісії

 1. Різне.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я