УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ОБЛАСТІ

61002  МСП   м. Харків, вул. Сумська, 64, тел. 700-53-32

__________________№____________

На № ___________________________

ПРОЄКТ

П о р я д о к    д е н н и й

засідання постійної комісії

24 червня 2020 року об 12-00

вул. Сумська, 64

каб. 26

  1. Про інформації Харківської обласної державної адміністрації (вх. № 25/02-37 від 17.06.2020) та управління з питань комунальної власності стосовно вжитих заходів по виконанню рішень обласної ради, якими надано попередню згоду на прийняття із державної у спільну власність територіальнихгромад сіл, селищ, міст області цілісних майнових комплексів професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації.

Доповідає: Лариса КАРПОВА - заступник директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

  1. Про внесення змін до контракту, укладеного з керівником КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ №2» (подання управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради від 23.06.2020 № 28/02-23).
  2. Про проєкти розпоряджень голови обласної ради щодо списання майна за результатами розгляду комісією з розгляду питань стосовно списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області від 22.06.2020 ((подання управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради від 23.06.2020 № 27/02-23).
  3. Про погодження висновків суб’єктів оціночної діяльності про незалежну оцінку вартості майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та перебуває в оренді (подання управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради від 17.06.2020 № 22/02-23).
  4. Про аналіз показників фінансово-господарської діяльності обласних комунальних закладів, установ, підприємств, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області за результатами наданої фінансової звітності за 1 квартал 2020 року (доповідна управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради від 06.03.2020 вх.  № 4400/01-44).

Доповідає (2-5): Марина БУР’ЯНОВА - начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

  1. Про результати розгляду фінансовою комісією обласної ради від 18.06.2020 звіту про результати господарської діяльності КП ХОР «ФАРМАЦІЯ» у 2019 році та 1 кварталі 2020 року та про лист (вх № 4715/01-37 від 15.06.2020) Феоклістової О.В. щодо звільнення з посади директора підприємства.

Доповідає: Олександр КОТУКОВ – голова фінансової комісії обласної ради.

Співдоповідає: Марина БУР’ЯНОВА - начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

  1. Про розгляд питання щодо надання згоди Господарському суду Харківської області  на здійснення невід’ємних поліпшень та ТОВ «СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЦЕНТР НЕФРОЛОГІЇ» на розробку проєктно-кошторисної документації об’єктів спільної власності  територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Доповідає: Марина БУР’ЯНОВА - начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

  1. Різне.

 

Голова постійної комісії                                   Людмила ГАСАН

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я