Мери за Економічне зростання (далі - M4EG, Mayors for Economic Growth) – нова ініціатива Європейського Союзу, підтримує місцеву владу країн Східного Сусідства таких як – Арменія, Азербайджан, Беларусь, Грузія, Молдова та Україна. Її початковий етап розпочався з січня 2017 та триватимє до грудня 2020 року.

Успішне впровадження проекту Угоди мерів Схід, що фокусується на енергоефективності, надихнуло створення даної ініціативи M4EG, яка зосереджується на сталому економічному розвитку. Метою нової ініціативи є підтримка мерів та органів самоврядування на місцевому рівні для співпраці їх бізнес секторів та громадянського суспільства для посилення місцевого економічного зростання, розвитку та створення робочих місць. M4EG буде надавати допомогу місцевим громадам в країнах Східного Сусідства для того, щоб вони стали активними учасниками економічного розвитку та створення робочих місць через зміцнення їх технічних навичок та потужностей для впровадження розумних місцевих економічних стратегій, що відповідають принципам хорошого керівництва та в партнерстві з їх бізнес секторами.

M4EG має бачення того, як місцеві громади та мери можуть діяти для того, щоб зробити внесок в економічне зростання, створення нових робочих місць. Їм необхідно розвинути таку робочу культуру, зовнішній профіль та інституційну поведінку по відношенню до бізнес секторів та громадян, яка є: Розумною, Відкритою та Дружньою.

Цей підхід має бути відображений в затверджених концепціях/планах місцевого економічного розвитку з чітко визначеними пріоритетними напрямками розвитку та відповідними діями.

Зацікавлені муніципалітети та муніципалітети, що приєднаються до ініціативи M4EG (стануть підписантами Ініціативи M4EG) отримають можливість взяти участь в ряді заходів та отримають доступ до різних інструментів розвитку, наприклад таких, як можливість взяти участь в конкурсі на отримання гранту для економічного розвитку, тренінгах, навчальних поїздках, заходах з обміну досвідом та посилення співпраці а також до консультаційної та інформаційної підтримки.

Для отримання подальшої інформації, будь ласка, звертайтеся до Пана Олександра ЦЕПКО, координатора проекту в Україні, эл. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел: 0503536808 або до основного офісу у Тбілісі, Пані Тамар Бежанішвілі (офіс менеджер), +995 591401 183

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП