Головна

Харківська обласна рада висловлює співчуття у зв'язку з передчасною смертю Дергачівського міського голови Лисицького Олександра Васильовича.
Сьогодні громада Дергачівщини зібралася з нагоди радісної події, яка цьогоріч на Харківщині відбувається уперше: у Великопроходівському навчально-виховному комплексі з'явилася група для дошкільнят, а також шкільний автобус. На святі побували голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, депутат облради Дмитро Тітов, голова Дергачівської районної ради Геннадій Лазарєв, керівники області і району.
Екологічна акція з висадки дерев «Майбутнє лісу в твоїх руках» пройшла сьогодні, 28 квітня, на території Державного підприємства «Жовтневий лісгосп» у Нововодолазькому районі. Учасниками акції стали депутати обласної ради, студенти, волонтери, представники громадських організацій. Вони познайомилися з технологією посадки лісових культур, оглянули протипожежну техніку і прослухали лекцію про методи боротьби з вогнем у лісі.
В Будинку рад відбулась зустріч першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка з делегацією Консультативної місії Європейського Союзу
Найтепліші привітання депутатського корпусу Харківської обласної ради.
У рамках молодіжного проекту «Депутат квест» голова Харківської обласної ради Сергій Чернов зустрівся з його активними учасниками та розповів про роботу депутата та обласної ради в цілому, про функції місцевого самоврядування та впровадження реформи децентралізації на Харківщині.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов провів засідання конкурсного комітету обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє». У роботі комітету взяли участь перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко, депутати ради.
Ювілейний 10-й регіональний шаховий турнір «Слобожанщина» серед ветеранських команд районів та міст області, присвячений 72-й річниці Перемоги над фашизмом у Європі і закінченню Другої світової війни, відбувся сьогодні, 27 квітня, в шаховому клубі Палацу студентів Харківського Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого. В урочистому нагородженні переможців турніру взяв участь заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів