Головна

У ході урочистостей голова Харківської обласної ради Сергій Чернов подякував колективу «Південкабель» за трудові досягнення, завдяки яким завод робить значний внесок у розвиток економіки регіону.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь у відкритті Міжнародної науково-практичної конференції «PharmUkraine-2019», де привітав фармацевтів із професійним святом та вручив відзнаки обласної ради.
Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач доповів про екологічні проблеми в області на нараді з питань природоохоронних заходів та забезпечення безпеки екологічного стану на території Харківської області.
Екологічні порушення на Харківщині були предметом розгляду на нараді в Будинку рад. Питання незаконних вирубок лісів, проблеми інвентаризації земель, відсутності очисних споруд в регіоні обговорили учасники заходу. Йшлося про необхідність ефективного реагування правоохоронцями на встановлені факти злочинів та механізми попередження незаконного поводження з природними ресурсами.
До 88% промислових забруднень повітря у Харківській області припадає на 10 великих підприємств: ХТ3, ТЕЦ-3, ТЕЦ-5, Коксохімзавод, ТЕЦ-2 «Есхар» і ГПУ «Шебелинкагазвидобування», Зміївська ТЕС ВАТ ДЕК «Центренерго». Про це під час наради з питань природоохоронних заходів та забезпечення безпеки екологічного стану на території Харківської області повідомив заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач.
Сьогодні у Будинку рад відбувся урочистий прийом до Дня машинобудівника. Співробітників галузі привітав перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.
Якщо про вашу громаду, село, селище, місто, регіон чи практику писали чи говорили у ЗМІ - до 30 вересня Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» збирає роботи представників регіональних ЗМІ (он-лайн, друкованих, радіо, тб).
Більше 25 тисяч мешканців Мереф'янської ОТГ вже зараз мають змогу отримати близько 200 якісних послуг у модернізованому Центрі надання адміністративних послуг. Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач під час робочої поїздки до Мерефи ознайомився із результатами будівництва.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я