Головна

Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко взяла участь в урочистій церемонії покладання квітів на честь Дня захисників і захисниць України і Дня українського козацтва
Вітання голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко
Вітання депутатського корпусу Харківської обласної ради
З метою посилення інституційної спроможності та підвищення кваліфікації в галузі застосування земельного законодавства щодо протидії аграрному рейдерству відбудеться онлайн-тренінг для малих та середніх агровиробників Харківської області.
Скориставшись грантами House of Europe із залученням ЄС або Великої Британії на особистий проєкт можна отримати до 4 000 євро на персональні проєкти.
Сьогодні заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва взяла участь в урочистому заході з нагоди складання Клятви вихованцями ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот». Цього року до закладу вступило 83 юнаків та дівчат.
Харківська обласна рада з глибоким сумом сприйняла звістку про смерть Момота Миколи Федоровича. Багатогранна особистість, людина з активною громадянською позицією та високими моральними якостями Микола Федорович усе життя працював для розвитку Харківщини
Сьогодні голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко під час візиту до Красноградського району ознайомилася з роботою медичних закладів. Зокрема поспілкувалася з колективом і керівництвом Красноградської центральної лікарні, яка є опорним закладом для госпіталізації пацієнтів з COVID-19.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я