Голова обласної ради
СЕРГІЙ ЧЕРНОВ

Головна

Голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг та представник Ради Європи, Спеціальний радник Уряду України з питань децентралізації Даніель Попеску відвідали Музей самоврядування Харківщини.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем машинобудівника.
Привітати учасників VIII Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» на урочисту церемонію закриття завітав Голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг.
Голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг та Спеціальний радник Уряду України з питань децентралізації, представник Ради Європи Даніель Попеску в рамках свого перебування у Харкові відвідали модульне містечко для переселенців. Супроводжував їх голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
В рамках урочистої церемонії закриття VIII Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю "Дитятко" Сергій Чернов, голова Харківської обласної ради, президент фестивалю розповів журналістам про розвиток фестивалю та плани на фестивальну перспективу.
Голова правління Громадського радіо, експерт із засобів масової інформації, ведучий програм Андрій Куликов виступив під час VIII Міжнародного економічного форуму. Він висловив свої міркування про роль експертного середовища, ЗМІ, громадянського суспільства в процесах децентралізації.
Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач взяв участь в урочистому закритті VIII Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко», на якому за креативність та оригінальність виконання творчого завдання вручив Микиті Тимощуку та Студії "Наш світ" Школи сучасних театрально-сценічних напрямків дипломи переможців і цінні подарунки.
У кінотеатрі імені Олександра Довженка відбулась урочиста церемонія закриття VIII Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю "Дитятко". В результаті якої були нагороджені переможці у номінаціях, визначених фестивалем, вручені смартфони та жорсткий диск учасникам міжнародного заходу, чиї роботи обрало журі за результатами творчого конкурсу.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів