Головна

Автори, які стануть переможцями конкурсу у відповідних номінаціях, отримають грошові винагороди та дипломи:

1 премія – 7 тис. грн., 2 премія – 5 тис. грн., 3 премія – 3,0 тис. грн. у кожній з номінацій.
Відповідно до укладеного договору про співпрацю між Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області та Програмою Study Tours to Poland (Варшава, Республіка Польща) 19 березня 2018 року розпочався п’ятиденний навчальний візит 15 представників органів місцевого самоврядування Харківської області до Великопольського воєводства республіки Польща з метою вивчення кращих практик та обміну досвіду організації та роботи органів місцевого самоврядування
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.
Сьогодні відбулося засідання постійної комісії облради з питань бюджету, в рамках якого депутати погодили розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських раді і відповідних сільських, селищних, міських голів 29 квітня 2018 року.
Таке рішення, зважаючи на перший рік роботи електронної бази реєстрації міні-проектів та численні звернення з районів, ухвалили члени Конкурсного комітету обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Засідання провів голова Комітету, голова обласної ради Сергій Чернов. Участь у заході взяв перший заступник голови облради Віктор Коваленко.
Перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко від імені голови обласної ради Сергія Чернова, усього депутатського корпусу привітав представників галузі житлово-комунального господарства та побутового обслуговування Харківщини із професійним святом.
Під час обговорення результатів моніторингу процесу реформування місцевого самоврядування у 2017 році, що відбулося сьогодні у Комітеті Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов звернувся до народних депутатів з проханням стояти на заваді процесів, що нівелюють здобутки децентралізації.
У виставковому Конгрес-центрі Підкарпатського воєводства в Ясьонці, що поблизу Жешува, відбувся Форум «Європа – Україна». Експерти, урядовці, громадськість з країн ЄС, України, Вірменії, Молдови, Азербайджану, Великої Британії обговорили питання подальшого розвитку відносин з Європейським Союзом, реформи в Україні, регіональний розвиток та зміцнення транскордонної співпраці.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП