Головна

24 червня у харківській Школі вищої спортивної майстерності відбувся традиційний турнір з футзалу, присвячений Дню Конституції України. Участь у цьогорічних змаганнях приймали команди держслужбовців, депутатів місцевих рад області, службовців Харківської міської ради та ветеранів АТО. Команди провели кваліфікаційні матчі, а потім розіграли призові місця.
Вітання голови Харківської обласної  ради Сергія Чернова з Днем молоді.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов відвідав масштабний арт-фестиваль «Культурний Хакатон», що днями проходить у Шарівському палаці. Він привітав переможців Хакатону, які розробили кращі ідеї для ревіталізації палацу, а також учасників заходу із відкриттям фестивалю.
Сьогодні на базі КДЮСШ № 8 відбувся Відкритий Літній кубок Харківської області з міні-футболу серед дівочих команд 2004 та 2005-2006 років народження. Учасники змагань з Харківської, Полтавської та Луганської областей, а це десять команд, продемонстрували свою майстерність.
Сьогодні о дев’ятій годині ранку у Шарівському палаці стартував арт-фестиваль, що йтиме протягом двох днів. Він стане головним акордом проекту «Культурний Хакатон», мета якого – привернути увагу до Шарівського замку, а також придумати ідеї, реалізація яких перетворить замок в новий, сучасний, цікавий простір.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова.
20 червня у Шарівському палаці стартував "КУЛЬТУРНИЙ ХАКАТОН", який триватиме до 23 червня. У заході беруть участь архітектори, художники, урбаністи, держслужбовці, працівники музеїв, креативщики, дизайнери, фахівці усфері туризму та гостинності.
У рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) у Будинку рад сьогодні відбулася одноденна фахова майстерня для представників обласної та районних рад на тему: «Секторальні реформи як невід’ємна складова процесу децентралізації: бюджетна політика». Проект впроваджується Українською асоціацією районних та обласних рад та Асоціацією міст України, за фінансової підтримки USAID.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП