Голова обласної ради
СЕРГІЙ ЧЕРНОВ

Головна

На засіданні постійної комісії з питань науки, освіти, культури та духовності був ухвалений проект рішення про внесення змін до обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини». Тож документ буде винесено на голосування в ході пленарного засідання сесії.
Постійна комісія з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористування розглянула ряд проектів рішень обласної ради, серед яких – кадрові призначення у профільних для комісії підприємствах.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем авіації України.
Колишнє приміщення неврологічного відділення Золочівської ЦРЛ буде переобладнано під гуртожиток для внутрішньо переміщених осіб: майже двісті людей з Донеччини та Луганщини два роки тому прибули до Золочівського району. Старт будівництву дано вчора, щойно були оформлені всі дозвільні документи. На місці події побував Віктор Коваленко, перший заступник голови обласної ради.
Для лютівської громади, що у Золочівському районі, цей день став святковим: завершено будівництво другої черги газопроводу протяжністю 3,1 км, у 42 оселях з’явився блакитний вогник. Радість із жителями Лютівки розділив перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко, керівництво області та району.
Сьогодні перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко перебував з робочою поїздкою у Золочівському районі. Впродовж дня він оглянув 12 об’єктів – ті, що у стадії реалізації, а також ті, що визначені пріоритетними для подальшої реконструкції.
Сьогодні в урочистій атмосфері перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко взяв участь у презентації реалізованого міні-проекту розвитку громад обласного конкурсу «Разом у майбутнє» із заміни вікон у Калиновецькому сільському Будинку культури. Це перший з 15 міні-проектів, що цьогоріч втілюватимуться на Золочівщині.
У вересні 2016 року розпочинаються заняття у Школі місцевого самоврядування проекту DESPRO.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Програма «Рада он-лайн»
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів