Головна

Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко взяв участь у підсумковій конференції за результатами реалізації проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» програми DOBRE в ОТГ Харківської області.
Реєстрація проектних заявок здійснюється на сайті Харківської обласної ради з 22 січня по 17:00 15 березня 2018 року за посиланням: http://konkurs.oblrada-kharkiv.gov.ua/
З нагоди Дня Соборності України та 100-річчя прийняття IV Універсалу Української Центральної Ради, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку. У заході також взяв участь перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко.
23 січня 2018 року (вівторок) о 19:00 в рамках програми #grant_talks відбудеться пряма інтерактивна трансляція щодо роз’яснення умов участі в обласному конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова З Днем Соборності України.
Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач взяв участь у святковому богослужінні та за традицією тричі занурився у Хрещенську купіль.
Північно-східним офісом Держаудитслужби в четвертому кварталі 2017 року проведено державний фінансовий аудит виконання бюджету м. Ізюму за період з 01.04.2014 по 01.08.2017 року.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова із Святом Водохреща
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП