Головна

Жахлива трагедія, що забрала вчора життя і травмувала ні в чому неповинних людей, не залишила байдужими жителів Харківщини.
Захід проходитиме з 6 по 10 листопада. До участі запрошуються підприємці, представники самоврядування, освітні та наукові заклади, студенти, вчені.
Щирі вітання депутатського корпусу Харківської обласної ради та Президії Ради почесних громадян Харківської області.
За участі депутатів обласної ради відбулося чергове засідання комісії з питань надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Харківської області, які опинилися в скрутній життєвій ситуації. Члени комісії розподілили 2 мільйони гривень.
В Ізюмі відбулося урочисте відкриття міні-проектів обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов побував сьогодні у творчій майстерні Романа Мініна, сучасного художника, який займається живописом, стріт-артом, декоративним мистецтвом. Як автор персональних і групових виставок в Україні та ближньому зарубіжжі, США, Китаї, Німеччині, Австрії, Великобританії, Польші, художник поділився своїм баченням розвитку мистецтва в Україні, шляхами його популяризації серед молоді, зокрема, на Харківщині.
13 жовтня відбулось виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету. Депутати розглянули підсумки виконання обласного бюджету за 9 місяців 2017 року, хід виконання ряду обласних програм, а також фінансування ремонту та будівництва доріг.
На відзначення захисників нашої держави громадськість Харкова зібралася сьогодні на майдані Захисників України. Подвиг воїнів, які боронять Україну, та їхніх полеглих побратимів разом з жителями краю вшанували перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко, депутати облради, представники облдержадміністрації, міськради, керівники закладів та установ.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів