Головна

Найтепліші привітання Депутатського корпусу Харківської обласної ради.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем медичного працівника, 18 червня 2018 року.
На Меморіалі Слави сьогодні відбулася урочиста церемонія випуску 207 лейтенантів Національної академії Національної гвардії України, з них 28 закінчили навчання з відзнакою. Хвилюючу і святкову мить для гвардійців та їхніх рідних розділив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов сьогодні побував у Харківській обласній клінічній лікарні та привітав персонал з Днем медичного працівника.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та Генеральний консул ФРН Вольфганг Мьоссінгер обговорили сьогодні спільні проекти та наміри. На зустрічі були присутні перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Микола Тітов, Почесний консул ФРН у Харкові Тетяна Гавриш.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов сьогодні зустрівся з представиником високотехнологічної зони міста Сіань паном У Су Вейем.
На відновленому треку стадіону «Динамо» стартував чемпіонат України з велоспорту. Участь у заході взяв перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко
У Харківській торгово-промисловій палаті відбулася зустріч з представником високотехнологічної зони м.Сіань (Північно-Західний регіон КНР) паном У Су Вей. В обговоренні перспектив відкриття офісу Харківської ТПП у Сіані взяв участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП