Головна

Долучитися до Світового форуму демократії - міжнародної дискусії, яка з 19 по 22 листопада проходить у Страсбурзі, призери спеціальної номінації Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» мають змогу вже всьоме.
20 грудня збігає термін подання заявок на Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».
Про це стало відомо під час засідання постійної комісія Харківської обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, реабілітації учасників бойових дій та АТО, що відбулося сьогодні за участю першого заступника голови обласної ради Віктора Коваленка.
Голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету Людмила Немикіна взяла участь у ХIIІ Всеукраїнській конференції з питань самоорганізації населення, що відбулася сьогодні у Харкові за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
Глава держави підписав Указ №369/2018 «Про відзначення державними нагородами України працівників агропромислового комплексу». За значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства нагороджені аграрії Харківщини.
Три українські дитячі телестудії, що перемогли у цьогорічному, Х Міжнародному телефестивалі «Дитятко», відбули до Страсбурга для участі у Світовому форумі демократії-2018. Це вже усьоме Рада Європи підтримує номінацію фестивалю «Місцеве самоврядування – це ми!» і відзначає переможців кращих відео за цією тематикою поїздкою до Франції.
Програма U-LEAD запрошує представників об'єднаних територіальних громад до участі в проекті «Підтримка та розвиток сталої мобільності в об'єднаних територіальних громадах» Програми «U-LEAD з Європою», що втілюватиметься спільно з Кластером сталої мобільності GIZ. Проект триватиме до жовтня 2019 р.
Депутатський корпус Харківської обласної ради передає найщиріші побажання.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я