Голова обласної ради
СЕРГІЙ ЧЕРНОВ

Головна

Генеральний консул Республіки Польща у Харкові пан Януш Яблонський приймав сьогодні вітання з нагоди Національного свята Конституції Республіки Польща. Від депутатського корпусу Харківщини привітав громаду дружньої польської держави в ході урочистого прийому перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.
Віктор Коваленко, перший заступник голови Харківської обласної ради, взяв участь у концерті «Чорнобильський набат», присвяченому славі героям-ліквідаторам наслідків Чорнобильської катастрофи.
Альянс рідкісних (орфанних) захворювань створений в ході V Всеукраїнського форуму рідкісних захворювань, який проходив у Харкові 26-27 квітня. Про це повідомила директор Харківського спеціалізованого медико-генетичного центру (ХСМГЦ) – Центру рідкісних захворювань, депутат Харківської обласної ради Олена Гречаніна.
У малій залі Будинку рад обговорили хід проведення комплексу весняно-польових робіт сільськогосподарськими підприємствами Харківщини. Участь в заході взяв перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко.
Стаціонарне відділення відкриють цього року в Харківському спеціалізованому медико-генетичному центрі (ХСМГЦ) – Центрі рідкісних хвороб (пр. Правди, 13). Про це в ході V Всеукраїнського форуму рідкісних (орфанних) захворювань, який проходив у Харкові 26-27 квітня, повідомив головний лікар Харківського обласного центру здоров'я, голова постійної комісії Харківської облради Володимир Святаш.
Фахівці експертної групи, що діє при Мінрегіоні, запропонували бачення щодо майбутньої оптимізації системи територіальної організації влади на районному рівні
Перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко взяв участь у пленарному засіданні шостої сесії Золочівської районної ради. Результатом роботи представницького органу влади стало внесення змін до Програм економічного і соціального розвитку району, соціального захисту населення та до районного бюджету. На заході були присутні і депутати облради.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко провів у Золочеві особистий прийом громадян. За допомогою прийшов 21 житель Золочівського району. Частина звернень була спрямована на вирішення нагальних проблем та потреб громади.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Програма «Рада он-лайн»
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів