Голова обласної ради
СЕРГІЙ ЧЕРНОВ

Головна

Таке рішення було ухвалено на засіданні Президії Української асоціації районних та обласних рад, яке сьогодні провів у Харкові президент Асоціації Сергій Чернов.
Місто Мерефа святкує сьогодні своє 420-річчя та 72-річницю визволення від німецько-фашистських загарбників. В урочистих заходах взяла участь перший заступник голови Харківської обласної ради Олена Олешко, яка передала вітання від голови обласної ради Сергія Чернова та депутатського корпусу, а також вручила почесні відзнаки Харківської обласної ради.
Ініціатор створення музею голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. Значних зусиль до реалізації проекту доклав депутат обласної ради віце-президент обласної асоціації місцевого самоврядування Микола Тітов
Сьогодні в Харкові відбулося засідання Української асоціації районних та обласних рад під головуванням президент Асоціації, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова
Після завершення першої частини VII Міжнародного економічного форуму була проведена панельна дискусія «Функціональна регіональна політики vs. регіоналізація України», де модератором виступив голова обласної ради Сергій Чернов
Голова обласної ради Сергій Чернов під час свого виступу на Міжнародному економічному форумі, що проходить у Харкові, поділився досвідом регіону у реформуванні місцевого самоврядування.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов на відкритті VII Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» виступив з промовою про результати реформування місцевого самоврядування в Харківській області.
У відкритті Форуму беруть участь урядова делегація та народні депутати України, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, дипломатичні представники 17 держав, керівники міжнародних організацій та бізнес-структур, загалом близько 450 учасників.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Програма економічного і соціального розвитку Харківської області на 2015 рік
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Програма «Рада он-лайн»
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
Реформа
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів