Головна

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов за підсумками виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я у Харкові прокоментував стан справ у медичній галузі Харківщини.
Виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я відбулося сьогодні у Харківській обласній клінічній лікарні. Участь у засіданні взяли голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач, депутати обласної ради.
Про це стало відомо під час засідання постійної комісії обласної ради з питань екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків, що відбулося сьогодні у Будинку рад за участю першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка.
Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач сьогодні у Будинку рад провів особистий прийом громадян, на якому до нього з нагальними проблемами та невідкладними питаннями звернулися мешканці Харківщини.
Указом Президента України №362/2018 працівники культури Харківщини з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність відзначені нагородами.
Засідання Конкурсного комітету обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» відбулося у Будинку рад під головуванням очільника постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету Людмили Немикіної.
Дванадцять об’єднаних територіальних громад Харківської області пройшли конкурсний відбір для навчання і стали партнерами Програми місцевого системного розвитку, що виконується Фондом Східна Європа в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»
Такі дані навів президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час Форуму місцевої демократії, що проходить в Єревані.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я