Головна

У Палаці студентів Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого відбувся благодійний вечір, присвячений Героям – співробітникам СБУ, які загинули під час виконання бойових завдань за незалежність і територіальну цілісність нашої держави. У заході взяли участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, ректор Національної академії Служби безпеки України, полковник Сергій Кудінов.
Депутатський корпус Харківської обласної ради передає найщиріші побажання
Усі 780 проектів, які у 2012-2016 роках стали переможцями обласного конкурсу міні-проектів «Разом у майбутнє», тепер зібрані в одну інтерактивну карту на сайті Харківської обласної ради.
Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач зустрівся з жителями кількох будинків, що на вулиці Чайковського у Харкові. Вони скаржилися на постійну задимленість у їхніх оселях, спричинену трубою котельні Інституту лісового господарства та агролісомеліорації імені Г.М. Висоцького, що знаходиться поруч.
Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач взяв участь у святковому богослужінні в Свято-Покровському храмі, що на Малій Данилівці. Після цього Володимир Скоробагач за традицією тричі занурився у Хрещенську купіль
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Водохрещем
Сьогодні, в день десятої річниці смерті Євгенія Кушнарьова, колишнього очільника Харківщини, Почесного громадянина Харківської області його колеги і друзі ділилися спогадами.
У день десятих роковин загибелі Почесного громадянина Харківської області, колишнього очільника Харківщини Євгенія Кушнарьова до його могили сьогодні приходять друзі, близькі, колеги. Квіти до обеліска Євгенію Кушнарьову поклали голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, депутати обласної ради, Почесні громадяни Харківської області, керівники установ, громадськість регіону.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів