Головна

Ця тема стала ключовою на сьогоднішньому регіональному форумі, що відбувся у Харківському регіональному інституті Національної академії державного управління при Президентові України за підтримки Програми розвитку ООН в Україні. Голова постійної комісії з питань бюджету облради Людмила Немикіна і начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату обласної ради Олена Кулик долучилися до дискусії.
Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач разом із керівниками та членами чорнобильських організацій Харківщини ознайомився з ходом ремонтних робіт в обласному спеціалізованому диспансері радіаційного захисту населення, а також поспілкувався з медичним персоналом лікарні, проектувальниками та будівельниками.
Депутатський корпус Харківської обласної ради передає найщиріші привітання.
Про це стало відомо сьогодні у ході загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.
Під час загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області розглядалося, зокрема, питання, пов’язане із забезпеченням громадського порядку під час виборів Президента України 31 березня 2019 року.
Про це повідомив президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час засідання правління Асоціації.
До ефективної взаємодії структурних підрозділів Національної поліції та органів місцевого самоврядування на рівні районів, громад, сіл, селищ Харківської області закликав начальник Головного управління Національної поліції в Харківській області Олег Бех під час загальних зборів обласної Асоціації місцевого самоврядування, що відбулися сьогодні у Будинку рад.
Про це повідомив начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області Микола Рибаков під час доповіді на загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області. Засідання проходить у Будинку рад під головуванням президента Асоціації, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я