Головна

Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.
Сьогодні відбулося засідання постійної комісії облради з питань бюджету, в рамках якого депутати погодили розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських раді і відповідних сільських, селищних, міських голів 29 квітня 2018 року.
Таке рішення, зважаючи на перший рік роботи електронної бази реєстрації міні-проектів та численні звернення з районів, ухвалили члени Конкурсного комітету обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Засідання провів голова Комітету, голова обласної ради Сергій Чернов. Участь у заході взяв перший заступник голови облради Віктор Коваленко.
Перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко від імені голови обласної ради Сергія Чернова, усього депутатського корпусу привітав представників галузі житлово-комунального господарства та побутового обслуговування Харківщини із професійним святом.
Під час обговорення результатів моніторингу процесу реформування місцевого самоврядування у 2017 році, що відбулося сьогодні у Комітеті Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов звернувся до народних депутатів з проханням стояти на заваді процесів, що нівелюють здобутки децентралізації.
У виставковому Конгрес-центрі Підкарпатського воєводства в Ясьонці, що поблизу Жешува, відбувся Форум «Європа – Україна». Експерти, урядовці, громадськість з країн ЄС, України, Вірменії, Молдови, Азербайджану, Великої Британії обговорили питання подальшого розвитку відносин з Європейським Союзом, реформи в Україні, регіональний розвиток та зміцнення транскордонної співпраці.
Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з платформою безкоштовних онлайн-курсів Prometheus запускає новий курс «Соціальний менеджмент і залучення зацікавлених сторін».
Урочистості з нагоди Дня українського Добровольця відбулись сьогодні у Палаці культури Поліції за участю першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП