Голова обласної ради
СЕРГІЙ ЧЕРНОВ

Головна

Сергій Чернов, голова Харківської обласної ради, вітає з Днем працівників освіти та Днем вчителя.
2 жовтня у Зміївському районі відбулось виїзне підсумкове засідання постійної комісії з питань бюджету. В ньому взяла участь перший заступник голови обласної ради Олена Олешко.
Перший заступник голови обласної ради Олена Олешко разом з депутатом обласної ради Віталієм Пановим відвідали Вовчанський район, де ознайомились з двома реалізованими міні-проектами обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Обидва міні-проекти спрямовані на підвищення енергозбереження будівель.
Перебуваючи сьогодні у Балаклійському районі та вітаючи педагогів з професійним святом, голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету Людмила Немикіна оглянула шість закладів освіти, в яких нещодавно були реалізовані енергозберігаючі проекти в рамках обласного конкурсу «Разом у майбутнє». На заміну 173 вікон у двох школах і чотирьох дитсадках знадобилося майже 1,3 млн грн, з яких половину було профінансовано з обласного бюджету.
З нагоди Дня працівників освіти та Дня вчителя, Максим Колінько, депутат Харківської обласної ради, відвідав Красноградщину, аби передати привітання освітянам від імені голови Харківської обласної ради Сергія Чернова. А також ознайомитись з реалізованим у селі Ленінка міні-проектом, спрямованим на підвищення енергозбереження місцевої школи.
Відбулось перше засідання робочої групи Комітету регіонів ЄС з Україною з питань децентралізації влади в Україні. Делегація України була представлена першим заступником Міністра регіонального розвитку України В’ячеславом Негодою, Головою Харківської обласної ради, президентом всеукраїнської асоціації районних та обласних рад Сергієм Черновим. Законодавчий процес підготовки реформи в Україні презентували народні депутати України Олексій Гончаренко та Остап Єднак, а також експерт Міжнародного інституту зовнішніх зносин Ростислав Томенчук.
У Центрі культури Київського району Харкова сьогодні вшановували ветеранський актив регіону. З 25-річчям Міжнародного дня людей похилого віку ветеранів війни і праці, працівників тилу привітала перший заступник голови обласної ради Олена Олешко.
Сьогодні у Брюсселі відбулося перше засідання цільової групи України в Комітеті Регіонів ЄС. У роботі цільової групи з українського боку взяв участь президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Програма економічного і соціального розвитку Харківської області на 2015 рік
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Програма «Рада он-лайн»
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
Реформа
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів