Головна

Про це повідомив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час міжнародної конференції у Вірменії, присвяченої сталому розвитку регіонів та муніципалітетів в країнах Східного партнерства (СП).
В Єревані (Вірменія) розпочалася міжнародна конференція «Сприяння сталому розвитку в країнах Східного партнерства». Від Харківщини у заході беруть голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, Чугуївський міський голова Галина Мінаєва, заступник Куп’янського міського голови Андрій Козуб. Своїм досвідом у питаннях децентралізації, енергоефективності, муніципального розвитку поділяться урядовці Вірменії, європейські експерти.
Депутат Харківської обласної ради Володимир Рожанський та голова Харківської районної ради Максим Литвиненко відкрили міні-проект «Енергоефективність - крок до майбутнього».
Депутатський корпус Харківської обласної ради щиро вітає колегу зі святом.
Все більше домівок та населених пунктів залишається без проводового мовлення, через це по всій Україні триває процес закриття редакцій. За три останні роки кількість редакцій проводового мовлення скоротилася на 20%. У Харківській області з 27 районів лише в 17 працюють відповідні редакції, але кількість абонентів щороку зменшується. Це у свою чергу тягне за собою поступове зникнення місцевого контенту з радіоефіру.
У малому залі Будинку рад сьогодні вшановували працівників харчової промисловості, чиє професійний свято відзначається 16 жовтня. Під час урочистого прийому працівників харчової промисловості привітав Володимир Скоробагач, заступник голови обласної ради.
Сьогодні на майдані Свободи Групи реагування патрульної поліції отримали від Консультативної місії Європейського Союзу в Україні 58 планшетів та 81 відеореєстратор, що, на думку правоохоронців, сприятиме реформуванню підрозділів та дозволить наблизити роботу поліції до європейських стандартів. У заході взяв участь перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.
Керівники регіону та правоохоронних органів Харківщини зустрілися з головою Консультативної місії Європейського Союзу в Україні паном Кястутісом Ланчінскасом. Харківську обласну раду представляв перший заступник очільника Віктор Коваленко.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів