Головна

Аудитори Північно-східного офісу Держаудитслужби забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на  381 млн грн. Загалом проведено  42 ревізії та виявлено фінансових порушень на 836 млн грн.
Сьогодні відбулось урочисте відкриття проєкту-переможця обласного конкурсу мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді» на території Нововодолазької селищної територіальної громади.
Заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва під час сьогоднішньої робочої поїздки до Слобожанської громади взяла участь у презентації проєкту, який став переможцем обласного конкурсу «Разом в майбутнє».
Сьогодні заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва привітала Слобожанську громаду та вручила Сертифікат про реалізацію мініпроєкта - переможця обласного конкурсу «Ефективна медицина в громаді». Для жіночої консультації Слобожанської лікарні придбано сучасне діагностичне обладнання, а саме відеокольпоскоп та відеогістероскоп.
В заходах взяли участь понад 1000 учнів та вихованців закладів освіти з 7 районів, 37 об’єднаних територіальних громад Харківської області.
За підтримку Ресурсних центрів SALTO та місцевих Інформаційних центрів Еразмус+ та Європейський корпус солідарності для представників відділів молоді, молодіжних центрів, молодіжних рад 26 жовтня на платформі Zoom проводиться онлайн тренінг «Можливості міжнародної мережі «Європа стає місцевою» для міст України».
«Школа місцевого самоврядування» запрошує на онлайн – курс «Місцеве самоврядування та цифрова трансформація в Україні».
Сьогодні відбулось засідання Комісії з питань молодіжної політики, культури, спорту та туризму Харківської обласної ради. У засіданні взяла участь заступниця голови обласної ради Валерія Мураєва.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я