Голова обласної ради
СЕРГІЙ ЧЕРНОВ

Головна

Можливість відвідати Штаб-квартиру Ради Європи (м. Страсбург, Франція), ознайомитись з діяльністю цієї поважної міжурядової організації та взяти участь у її заходах, поспілкуватись з молоддю інших країн у 2016 році отримають не лише автори роботи-переможця, а й автори робіт, що посядуть 2 та 3 місця.
Депутатський корпус Харківської обласної ради передає найтепліші слова і привітання.
Відповідь Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно із Держгеокадастром та Державною фіскальною службою України щодо рішення Правління Асоціації від 09.10.2015 «Про децентралізацію повноважень органів виконавчої влади у сфері земельних відносин»
Наприкінці 2015 року Постановою Кабміну було змінено Порядок надання спеціальних дозволів на користування надрами, через що обласні ради по суті втрачають можливість впливати на цей процес.
В Будинку рад пройшла зустріч першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка зі спостерігачами Харківського підрозділу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні на чолі з Вінсентом Гобийоном, відповідальним за політичні та соціально-економічні питання.
Сьогодні чергову річницю визволення Харківщини від фашистських загарбників відзначають Балаклійщина та Ізюмщина. Депутатський корпус Харківської обласної ради вітає жителів краю, боляче обпеченого війною, та незломленого важкими випробуваннями.
Верховна Рада України ухвалила Постанову "Про перейменування окремих населених пунктів та районів".
На виконання розпорядження Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана створено Парламентський офіс місцевого самоврядування. Він вже розпочав роботу і надає консультативну допомогу посадовим особам місцевого самоврядування, депутатам місцевих рад, представникам територіальних громад, асоціацій органів місцевого самоврядування.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Програма «Рада он-лайн»
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів