Головна

Заступник голови Харківської обласної Володимир Скоробагач вручив грамоту Харківської обласної ради члену правління ГС «Харківська асоціація громадських організацій інвалідів – ветеранів Чорнобиля», відповідальному секретарю ГС «Міжнародне неурядове об’єднання інвалідів «Ветерани Чорнобиля за мир та злагоду» Ястребову Сергію Ігоровичу.
Під час всеукраїнського круглого столу, присвяченого обговоренню другого етапу реформування адміністративно-територіального устрою в країні, участь у якому взяв президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, детально розглядались критерії поділу територій на райони для того, аби вони у майбутньому були спроможними.
Про це зазначив президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов у ході круглого столу, присвяченого створенню в Україні спроможного районного рівня, що проходить сьогодні у Києві.
Впровадження другого етапу реформи місцевого самоврядування обговорили сьогодні у Києві під час круглого столу. Участь у заході взяв голова Харківської обласної ради, президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов.
Сьогодні у Держпромі за ініціативи президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, голови обласної ради Сергія Чернова відбувся семінар-практикум для депутатів, керівників та працівників місцевих рад області.
Сьогодні у Києві за участю президента Української асоціації районних та обласних рад, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова відбудеться круглий стіл, присвячений створенню в державі спроможного районного рівня. Урядовці, парламентарі, міжнародні партнери та експерти говоритимуть про набутий досвід та перспективи другого етапу децентралізації і, відповідно, першочергові завдання.
Як ти бачиш свою громаду та її економічний розвиток? В рамках Програми місцевого системного розвитку проект USAID «Агросільрозвиток» оголосив відео конкурс для молоді об’єднаних територіальних громад віком від 16 до 25 років.
Сьогодні за участю голови Харківської обласної ради Сергія Чернова на базі Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова відкрито навчально-наукову лабораторію «Paint. Varnish. Coating-Laboratory», аналогів якої немає у жодному закладі вищої освіти та промисловому підприємстві України. Це стало можливим завдяки співпраці університету із компанією «Трест Житлобуд-1».
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я