Голова обласної ради
СЕРГІЙ ЧЕРНОВ

Головна

Вітання депутатського корпусу Харківської обласної ради.
За даними Головного управління статистики у Харківській області, у січні–червні 2016 року за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг звернулось 224 тисячі домогосподарств, що в 1,7 рази більше, ніж у січні–червні 2015 року. Питома вага звернень домогосподарств, які проживають у міських поселеннях склала 83,4%.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов висловлює співчуття в зв’язку із загибеллю людей через стрілянину у Мюнхені.
Сьогодні за ініціативи та підтримки Героя України, народного депутата Віктора Остапчука відбувся вечір пам’яті з нагоди 70-річчя з дня народження Героя України Георгія Кірпи - видатного державного діяча, колишнього міністра транспорту і зв'язку України, Генерального директора «Укрзалізниці», Почесного громадянина Харкова.
Головне управління статистики у Харківській області оприлюднило інформацію стосовно надання населенню регіону субсидій готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива у червні 2016 року.
Українська асоціація районних та обласних рад розробила проект Програми наради-семінару, що проходитиме 12-16 вересня у смт Затока, Одеської області. Захід присвячений актуальним питанням процесу децентралізації та реформування органів місцевого самоврядування. Семінар організовується для представників районних і обласних рад з усієї України.
Знімальна група Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO побувала в гостях Гуменецької об’єднаної громади Хмельницької області, якій в серпні виповниться рік. Відео демонструє, зокрема, перші зміни громади.
Так президент Української асоціації районних та обласних рад (УАРОР), голова Харківської обласної ради Сергій Чернов охарактеризував підсумки діяльності Асоціації за перше півріччя 2016 року, що викладені у грунтовному звіті.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Програма «Рада он-лайн»
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів