Головна

Про це повідомив заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Ігор Павловський під час ранкової наради координаційного штабу з ліквідації наслідків пожежі на 65 Арсеналі в Балаклії. У роботі штабу взяли участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та перший заступник голови облради Віктор Коваленко, голова постійної комісії з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністю Анатолій Русецький.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем Національної гвардії України
На виконання протокольного доручення голови Харківської обласної ради Сергія Чернова від 23 лютого 2017 року, наданого на пленарному засіданні ІХ сесії обласної ради, спільним розпорядженням голови Харківської обласної ради та голови облдержадміністрації створено робочу групу з питань впровадження в області медичної реформи та формування госпітальних округів Харківської області.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем Служби безпеки України
Таку аналітичну довідку надало Управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради на сьогоднішньому засіданні постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад області, що відбулось у Будинку рад.
Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова розпочав підготовку фахівців з адміністративного управління об’єднаними територіальними громадами.
Станом на ранок, 24 березня, ситуація в районі надзвичайної події біля міста Балаклія, де вчора відбулася пожежа на 65 Арсеналі, має тенденцію щодо зменшення кількості вибухів
Семінар для голів місцевих рад – потенційних центрів об’єднаних територіальних громад «Роль лідера у розвитку громади», відбувся у приміщенні конференційної зали Департаменту агропромислового розвитку за участі першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленко. Захід організовано Центром розвитку місцевого самоврядування.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів