Головна

Сьогодні у малій залі Будинку рад відбулося засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання. У заході взяв участь керуючий справами виконавчого апарату Харківської обласної ради Сергій Клименко.
Харківська обласна рада отримала з Кабміну відповідь на своє звернення від 25 травня 2017 року щодо необхідності вирішення соціальних питань учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
47 населених пунктів Великобурлуччини із 18 тисячами жителів; 38 населених пунктів Близнюківщини, де мешкає понад 11 тисяч людей; 7 сільських пунктів Ізюмського району із активом у 7 тисяч громадян за останній квартал цього року зробили рішучий крок до зміни форми господарювання у своїх громадах.
Під головуванням Віктора Коваленка, першого заступника очільника обласної ради, відбулось засідання комісії з питань надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Харківської області, які опинилися в скрутній життєвій ситуації.
Фахівцями Північно-східного офісу Держаудитслужби протягом січня – червня 2017 року за результатами проведених контрольних заходів забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 22,8 млн гривень.
Таке міркування висловив голова Харківської обласної ради, президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов, аналізуючи реалізацію на Харківщині Закону України «Про співробітництво територіальних громад». Сергій Чернов розповів про перші успіхи громад та можливості, які відкриває співробітництво.
За інформацією Головного управління статистики у Харківській області у січні-травні 2017 року було реалізовано промислової продукції на суму 65 млрд 395 млн 826 тис.грн.
Завдання: вивести продукцію регіону на нові ринки. У тому числі - європейські.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів