Головна

Понад сто тонн зернових та зернобобових культур зібрано господарствами у Балаклійському, Барвінківському та Золочівському районах, а найбільший рівень врожайності демонструють Золочівський, Нововодолазький та Первомайський райони.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та депутатський корпус обласної ради щиро вітають синхроністок Анастасію Савчук і Марту Федину, які у складі збірної України принесли нашій країні четверту нагороду та третю бронзову медаль Чемпіонату світу з водних видів спорту в Південній Кореї.
За даними Головного управління статистики у Харківській області, протягом січня–травня 2019 року підприємства та організації Харківської області здійснювали зовнішньоторговельні операції із партнерами із 143 країн світу.
Всього для реалізації у 2019 році відібрано 74 проєкти з усіх регіонів України.
Глава держави провів нараду в Українському науково-дослідному інституті лісового господарства та агролісомеліорації імені Г. М. Висоцького. Участь у заході взяв голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
До конкурсної програми одинадцятого фестивалю «Дитятко» відібрано роботи 173 учасників, а це 186 анімаційних фільми, створені як дітьми, так й для дітей із 49 країн світу.
Фахівці з чотирнадцяти історико-краєзнавчих музеїв Харківщини та представники територіальних громад, які опікуються культурою, візьмуть участь у проєкті «Азимут культурного розвитку».
Про це заявив президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час інтерв’ю Громадському радіо.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я