Голова обласної ради
СЕРГІЙ ЧЕРНОВ

Головна

«Від депутатського корпусу обласної ради щиро дякую вам за важку щоденну працю і відданість своїй благородній справі»
При середній врожайності 35,8 ц/га станом на 29 липня в господарствах області намолочено 2 003 074 тонни ранніх зернових і зернобобових
Вітання депутатського корпусу Харківської обласної ради.
Про це свідчать дані вибіркового обстеження, яке проводилося Головним управлінням статистики у Харківській області. Так, на Харківщині до занять фізичною культурою залучено кожну третю жінку та 46,6% чоловіків у віці 18 років і старше.
Станом на 01.07.2015 року рівень газифікації Харківської області складає 71,5%, у тому числі міст та селищ міського типу - 83,9%, сіл - 54,3%. На сьогодні з 1761 населеного пункту області газифіковано 791.
На офіційному сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України опубліковано проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо делегування повноважень органам місцевого самоврядування з розпорядження землями державної власності і посилення державного контролю за використанням та охороною земель».
Всього на Харківщині станом на 28 липня 2015 року намолочено 1 964 665 тонн ранніх зернових та зернобобових при середній врожайності 35,6 ц/га
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України звернулося з листом до облдержадміністрацій та облрад з проханням вжити заходів щодо своєчасного завершення процесу добровільного об’єднання територіальних громад та оголошення у них перших місцевих виборів.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Програма економічного і соціального розвитку Харківської області на 2015 рік
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Програма «Рада он-лайн»
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
Реформа
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів