Голова обласної ради
СЕРГІЙ ЧЕРНОВ

Головна

У заході беруть участь журналісти та представники прес-служб Харківщини. Голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінський, розпочинаючи конференцію, зазначив, що без сильних медіа не може бути підзвітності влади та міцної демократії. І наголосив, що будувати відкрите українське суспільство потрібно всім разом. Тоді медіапейзаж України буде привабливим.
Заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач провів нараду стосовно визначення суб’єктів в районах області, що мають право видачі лісорубних квитків на розчищення лісосмуг.
У Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця розпочався Круглий стіл експертів з питань управління проектами у транскордонному, міжрегіональному співробітництві та публічного адміністрування діяльності єврорегіонів.
Про це сказав Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслав Негода
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов підписав розпорядження про скликання V сесії
Сьогодні керівництво області у Будинку рад зустрілося з китайською делегацією на чолі із заступником керівника апарату Народного уряду провінції Хейлунцзян Китайської Народної Республіки паном Лю Чуньліном. Харківську обласну раду представляв перший заступник голови Віктор Коваленко.
Харків’яни Максим Хворост та Дмитро Карюченко представляли українську команду в змаганнях з фехтування на шпагах серед чоловіків у рамках етапу Кубка світу у Парижі. Також за Україну виступали Богдан Нікішин та Анатолій Герей.
Головним управлінням статистики у Харківській області оприлюднено інформацію стосовно надання населенню субсидій у квітні поточного року.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Програма «Рада он-лайн»
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів