Головна

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов побував сьогодні у творчій майстерні Романа Мініна, сучасного художника, який займається живописом, стріт-артом, декоративним мистецтвом. Як автор персональних і групових виставок в Україні та ближньому зарубіжжі, США, Китаї, Німеччині, Австрії, Великобританії, Польші, художник поділився своїм баченням розвитку мистецтва в Україні, шляхами його популяризації серед молоді, зокрема, на Харківщині.
13 жовтня відбулось виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету. Депутати розглянули підсумки виконання обласного бюджету за 9 місяців 2017 року, хід виконання ряду обласних програм, а також фінансування ремонту та будівництва доріг.
На відзначення захисників нашої держави громадськість Харкова зібралася сьогодні на майдані Захисників України. Подвиг воїнів, які боронять Україну, та їхніх полеглих побратимів разом з жителями краю вшанували перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко, депутати облради, представники облдержадміністрації, міськради, керівники закладів та установ.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем захисника України та Днем українського козацтва.
Особливостям формування та виконання місцевих бюджетів в умовах об’єднання та формуванню фінансово спроможних громад був присвячений семінар, організований Харківським Центром розвитку місцевого самоврядування, створений в рамках Програми «U-LEAD з Європою» та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
Данину пам’яті землякам, жертвам репресій віддали члени польської делегації, що прибула у Харківську область на чолі з Маршалом Сенату Республіки Польща Станіславом Карчевським.
Відбулася зустріч із офіційною польською делегацією, яка прибула у Харківську область на чолі з Маршалом Сенату Республіки Польща Станіславом Карчевським. Харківську обласну раду представляв перший заступник голови Віктор Коваленко.
Депутат Харківської обласної ради Микола Тітов за дорученням голови обласної ради Сергія Чернова та всього депутатського корпусу під час урочистостей з нагоди Дня захисника України вручив низку відзнак ради.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів