Головна

Перший виїзд відбувся в Богодухів, де сьогодні на базі місцевої лікарні медики закладів третього рівня провели профілактичний огляд дітей та дорослих та надали консультації. Консультації – безплатні. Робота медиків організована згідно з договорами про співробітництво між лікарнями та громадами.
У Будинку рад 27 січня відбулося засідання Комісії з питань надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Харківської області, які опинилися в скрутній життєвій ситуації.
Сьогодні Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет відвідав Державний біотехнологічний університет де ознайомився роботою новоутвореного вищого навчального закладу. Разом з міністром університет відвідала голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко
З метою популяризації туристичного потенціалу Харківщини, залучення молоді до екскурсійної діяльності як до унікального способу вивчення історії рідного краю ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» у партнерстві з КУ «Харківський обласний центр молоді» та вишів, які входять до міжвузівського об’єднання «Платформа розвитку туризму», у четверте проводить обласний молодіжний конкурс на кращу екскурсію «Відкриваймо Харківщину».
В ході зустрічі обговорили суспільно-політичну та епідеміологічну ситуацію в регіоні, питання щодо співпраці в економічній, культурній та освітній сферах, а також започаткування в Харкові Почесного консульства Румунії.
Інститут Політичної Освіти розпочав набір учасників на навчання для громадських активістів щодо актуальних питань місцевого самоврядування та децентралізаційних процесів у рамках проекту «Посилення місцевої демократії», який реалізовується завдяки підтримці Національного Фонду підтримки Демократії.
Сьогодні голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко взяла участь в урочистій церемонії з нагоди вручення почесного звання України «Мати-героїня». Відповідний указ підписав Президент України Володимир Зеленський. У списку – 24 жительки Харкова і Харківської області.
Картини виставлені в малій залі галереї. Виставка працює з 25 січня до 1 лютого. Свої творі демонструє художниця Катерина Гусакова.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я