Головна

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов побували у селі Гусарівка, де розташовано пункт збору жителів, евакуйованих з міста Балаклія унаслідок надзвичайної ситуації на військовому складі.
Відбулось засідання конкурсного комітету обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє» під головуванням першого заступника голови обласної ради Віктора Коваленко. Члени комісії затвердили порядок та форму оцінювання поданих до участі міні-проектів.
Перебуваючи з робочою поїздкою на Балаклійщині, де на території військового складу Міністерства оборони сталися вибухи боєприпасів, Прем’єр-міністр України Володимир провів засідання оперативного штабу щодо ліквідації надзвичайної ситуації. У засіданні взяли участь Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, представники Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ та Державної служби з надзвичайних ситуацій.
На факультеті публічного права та адміністрування в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відкрито нову спеціалізацію «Юрист місцевого самоврядування». Відтак, оголошується набір студентів для підготовки за новою програмою.
Сьогодні у малій залі Будинку рад відбулось засідання колегії ХОДА, де, зокрема, було обговорено хід підготовки сільгосппідприємств області до проведення весняно-польових робіт. У заході взяв участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
На даний час на місці надзвичайної події на базі зберігання поблизу міста Балаклія вживаються заходи щодо локалізації пожежі та недопущення жертв серед мирного населення. На цьому, сьогодні, 23 березня, наголосив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак, повідомляє Міністерство оборони України
Розгорнуто штаб тушіння пожежі. На місце події для надання допомоги та виявлення причин того, що відбулося, вилетіла комісія на чолі із заступником Міністра оборони України генералом-лейтенантом Ігорем Павловським
Вітання депутатського корпусу Харківської обласної ради
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів