Головна

У Будинку рад відбулася зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Ліванської Республіки в Україні Й.В. Паном Алі Дахер. Харківську обласну раду представляв перший заступник очільника ради Віктор Коваленко.
З метою реалізації Програми розвитку місцевого самоврядування Харківська обласна рада цілеспрямовано працює над втіленням проекту «Мовлення громад». Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов звернувся до голів місцевих рад долучатися до спільної роботи з розвитку ФМ-мовлення у громадах.
Депутатський корпус Харківської обласної ради передає найщиріші вітання.
Сьогодні року на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 100 ім. А.С. Макаренка заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач нагородив переможців районного етапу конкурсу «Кращий вихователь Харківщини», а також урочисто вручив грамоти Харківської обласної ради кращим вихователям за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток дошкільної освіти та успішне впровадження нових форм та методів навчання.
З 19 по 24 березня 2018 року відбувається п’ятиденний навчальний візит представників органів місцевого самоврядування Харківської області до Великопольського воєводства Республіки Польща з метою вивчення кращих практик адміністративної реформи, роботи органів місцевого самоврядування з питань стратегічного та просторового планування, досвіду розвитку сільських територій та підтримки підприємництва і кооперативних об’єднань, функціонування громадських бюджетів та питань поводження з твердими побутовими відходами.
Найстаріший кінотеатр нашого міста – Боммер святкує 110 років від дня свого заснування. Далекого 1908 року брати-французи Боммери відкривають у Харкові перший стаціонарний кінотеатр, збудований за спеціальним проектом, і з того часу й донині він працює, не змінюючи свого призначення.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП