Головна

Сьогодні відбулося чергове засідання комісії з питань з питань надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Харківської області, які опинилися в скрутній життєвій ситуації. У ньому взяли участь депутати обласної ради.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко сьогодні, 25 квітня, побував з робочою поїздкою у селі Новоселівка Нововодолазького району, де взяв участь в урочистому відкритті Новоселівської сільської лікарської амбулаторії після капітального ремонту. У заході також взяв участь депутат Харківської облради, голова постійної комісії з правових питань Анатолій Русецький, керівники Нової Водолаги та району.
За вагомий внесок у розвиток ветеранського руху, сприяння у соціальному захисті громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та активну громадську діяльність перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко вручив грамоти та подяки ліквідаторам аварії. Урочистий захід відбувся сьогодні, 25 квітня, у Харківському державному академічному російському драматичному театр імені О. С. Пушкіна.
Про це повідомив надзвичайний і Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні пан Герт Антсу під час зустрічі з керівниками Харківщини. Харківську обласну раду представляв перший заступник очільника ради Віктор Коваленко.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов підписав розпорядження про скликання XI сесії
Разом з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом Український НДІ протезування, протезобудування та відновлення працездатності відвідав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. З останніми розробками установи та реабілітаційними програмами гостей ознайомила директор інституту Антоніна Салєєва.
У рамках візиту Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана до Харкова, у сесійній залі міської ради відбулось засідання Асоціації міст України під головуванням очільника Асоціації, київського міського голови Віталія Кличка. У засіданні також взяв участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ознайомився з роботою аптеки у Харкові, яка працює за Урядовою програмою «Доступні ліки».
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів