УКРАЇНА

 

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

 

постійна комісія з питань охорони здоров’я,

материнства і дитинства

 

вул. Сумська, 64, м. Харків 61002, тел. 700-53-33,  e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

_______________№_______________

На № ___________________________

 

 

ПРОТОКОЛ № 13

засідання постійної комісії

 

18 листопада 2021 року о 14-00

м. Харків, вул. Сумська, 64, каб. 167

 

Всього членів комісії: 10

Присутні: 10

Святаш В.М. – голова постійної комісії, Кірієнко К.Є. – заступник голови постійної комісії, Ройтблат А.Б. - секретар постійної комісії, Бойко В.В., Гречаніна О.Я. (у режимі відео конференції), Григоров С.М., Дорошенко О.О., Канцедал Л.В. (у режимі відео конференції), Красносельський М.В., Фадєєнко Г.Д.

 

На засіданні постійної комісії також присутні:

 • Тетяна БІЛОВОЛ – заступник голови обласної ради;
 • Сергій ГЛАДКОСКОК – депутат обласної ради;
 • Оксана МАЛИШЕВА – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради;
 • Юрій КІСЕЛЬОВ – заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної ради;
 • Ольга БОНДАРЕНКО – начальник управління з організаційних питань діяльності ради виконавчого апарату обласної ради;
 • Юлія КОВАЛЕНКО – начальник управління правового забезпечення діяльності ради виконавчого апарату обласної ради;
 • Андрій ГНАТУШОК – начальник управління з питань комунальної власності;
 • Керівники структурних підрозділів Харківської обласної державної адміністрації відповідно до питань порядку денного;
 • Представники пацієнтських громадських організацій – Олена ШЕРЖУКОВА, Сергій БИСТРОВ.

СЛУХАЛИ: Про затвердження порядку денного засідання постійної комісії.

ВИРІШИЛИ:

Затвердити порядок денний засідання постійної комісії.

 

Голосували:

 

 

«за»

-

10

«проти»

-

0

«утримались»

-

0

«не голосували»

-

0

 

Бойко В.В.

-

за

 

Кірієнко К.Є.

-

за

Гречаніна О.Я.

-

за

 

Красносельський М.В.

-

за

Григоров С.М.

-

за

 

Ройтблат А.Б.

-

за

Дорошенко О.О.

-

за

 

Святаш В.М.

-

за

Канцедал Л.В.

-

за

 

Фадєєнко Г.Д.

-

за

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Про проєкт рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2021 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 24 грудня 2020 року № 24-VIII (зі змінами)».

Доповідає: ЛАШИН Петро Михайлович – директор Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації.

 1. Про проєкт рішення «Про внесення змін до рішення обласної ради від 24 грудня 2020 року № 26-VIII «Про обласний бюджет Харківської області на 2021 рік» та додатків до нього (зі змінами)».

Доповідає: ОВСЯННІКОВ Сергій Іванович – директор Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації.

 

 1. Про проєкт рішення «Про затвердження Програми з організації паліативної допомоги дітям у Харківській області на період 2022-2027 років».

Доповідає: РОЙТБЛАТ Алла Борисівна – депутат обласної ради.

 

 1. Про результати виконання та стан фінансування заходів комплексної обласної програми «Здоров’я Слобожанщини» на 2021-2022 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 24 грудня 2021 року № 7-VIII.

Доповідає: БЕРЕСТ Михайло Володимирович – заступник генерального директора КНП ХОР «Обласний центр громадського здоров’я».

 

 

 1. Звіт про результати роботи підкомісії.

Доповідає: КРАСНОСЕЛЬСЬКИЙ Микола Віллєнович – депутат обласної ради, голова підкомісії.

 1. Про проєкт рішення «Про звільнення Скорого Дениса Ігоревича з посади генерального директора КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ОНКОЛОГІЇ» та про розгляд заяви керівника підприємства щодо подовження з ним трудових відносин від
  07 жовтня 2021 року вх. № 8588/01-37.
 2. Про проєкт рішення «Про проведення конкурсу на заміщення посади керівника КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ОНКОЛОГІЇ».
 3. Про проєкт рішення «Про призначення Хомченка Едуарда Вікторовича на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ».
 4. Про проєкт рішення «Про проведення конкурсу на заміщення посади керівника КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ ТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ САНАТОРІЙ № 1».
 5. Про проєкт рішення «Про призначення Марабяна Романа Володимировича на посаду керівника КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «РЕГІОНАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ ДІТЯМ “ГІППОКРАТ”».
 6. Про проєкт рішення «Про призначення Сьоми Нелі Петрівни на посаду керівника КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР № 7».
 7. Про проєкт рішення «Про проведення конкурсів на зайняття посад керівників підприємств та закладу охорони здоров’я, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області».
 8. Про проєкт рішення «Про внесення змін до додатку до рішення обласної ради від 23 вересня 2021 року № 266-VIIІ «Про надання дозволу комунальним закладам та комунальним некомерційним підприємствам охорони здоров’я що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, на укладання договорів про спільну діяльність із Харківським національним медичним університетом».
 9. Про погодження проєктів договорів про спільну діяльність із Харківським національним медичним університетом та 14 комунальними некомерційними підприємствами охорони здоров’я, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
 10. Про внесення змін до контракту № 329 від 17 грудня 2019 року, укладеного з керівником КНП ХОР «ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР УРОЛОГІЇ І НЕФРОЛОГІЇ ім. В.І.Шаповала».
 11. Про проєкти розпоряджень щодо передачі основних засобів (медичного обладнання) з балансу на баланс обласних комунальних некомерційних підприємств:
  • Про передачу основного засобу з балансу КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНА ДИТЯЧА ІНФЕКЦІЙНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ» на баланс КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ».
  • Про передачу основних засобів із балансу КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНА ДИТЯЧА ІНФЕКЦІЙНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ» на баланс КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ІНФЕКЦІЙНА ЛІКАРНЯ».
  • Про передачу основного засобу з балансу КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ІНФЕКЦІЙНА ЛІКАРНЯ» на баланс КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ».

Доповідає: ГНАТУШОК Андрій Миколайович – начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

 1. Про проєкт рішення «Про проведення звітів депутатів обласної ради перед виборцями».
 2. Про проєкт рішення «Про клопотання щодо нагородження Почесною Грамотою Верховної Ради України».

Доповідає: МАЛИШЕВА Оксана Василівна – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради.

 1. Про лист голови Кіровоградської обласної ради від 27 вересня 2021 року № 37-2271/1 щодо звернення стосовно виконання умов укладених договорів між НСЗУ та комунальними некомерційними підприємствами Кіровоградської обласної ради.

Доповідає: ФАДЄЄНКО Галина Дмитрівна – депутат обласної ради.

ВИРІШИЛИ:

Затвердити порядок денний засідання постійної комісії.

 

Голосували:

 

 

«за»

-

10

«проти»

-

0

«утримались»

-

0

«не голосували»

-

0

 

Бойко В.В.

-

за

 

Кірієнко К.Є.

-

за

Гречаніна О.Я.

-

за

 

Красносельський М.В.

-

за

Григоров С.М.

-

за

 

Ройтблат А.Б.

-

за

Дорошенко О.О.

-

за

 

Святаш В.М.

-

за

Канцедал Л.В.

-

за

 

Фадєєнко Г.Д.

-

за

 

 1. СЛУХАЛИ: Про проєкт рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2021 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 24 грудня 2020 року № 24-VIII (зі змінами)».

Доповідає: ЛАШИН Петро Михайлович – директор Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації.

ВИСТУПИЛИ: Володимир СВЯТАШ, Олександр ДОРОШЕНКО.

Тетяна ДЕМЕНКО – заступник директора Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації, ознайомила присутніх про додаткові проєкти, які пропонується внести до заходів Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2021 рік по галузі «Охорона здоров’я».

ВИРІШИЛИ:

 1. Інформацію узяти до відома.
 2. Рекомендувати винести на розгляд пленарного засідання сесії обласної ради проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2021 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 24 грудня 2020 року № 24-VIII (зі змінами)» за умови врахування додаткових пропозицій Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації.

 

Голосували:

 

 

«за»

-

10

«проти»

-

0

«утримались»

-

0

«не голосували»

-

0

 

Бойко В.В.

-

за

 

Кірієнко К.Є.

-

за

Гречаніна О.Я.

-

за

 

Красносельський М.В.

-

за

Григоров С.М.

-

за

 

Ройтблат А.Б.

-

за

Дорошенко О.О.

-

за

 

Святаш В.М.

-

за

Канцедал Л.В.

-

за

 

Фадєєнко Г.Д.

-

за

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення обласної ради від 24 грудня 2020 року № 26-VIII «Про обласний бюджет Харківської області на 2021 рік» та додатків до нього (зі змінами).

Доповідає: ОВСЯННІКОВ Сергій Іванович – директор Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації.

ВИСТУПИЛИ: Володимир СВЯТАШ, Сергій ГРИГОРОВ.

ВИРІШИЛИ:

 1. Інформацію узяти до відома.
 2. Погодити проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради від 24 грудня 2020 року № 26-VIII «Про обласний бюджет Харківської області на 2021 рік» та додатків до нього (зі змінами)» та рекомендувати винести на розгляд пленарного засідання сесії обласної ради.

Голосували:

 

 

«за»

-

10

«проти»

-

0

«утримались»

-

0

«не голосували»

-

0

 

Бойко В.В.

-

за

 

Кірієнко К.Є.

-

за

Гречаніна О.Я.

-

за

 

Красносельський М.В.

-

за

Григоров С.М.

-

за

 

Ройтблат А.Б.

-

за

Дорошенко О.О.

-

за

 

Святаш В.М.

-

за

Канцедал Л.В.

-

за

 

Фадєєнко Г.Д.

-

за

 

 1. СЛУХАЛИ: Про проєкт рішення «Про затвердження Програми з організації паліативної допомоги дітям у Харківській області на період 2022-2027 років».

Доповідає: РОЙТБЛАТ Алла Борисівна – депутат обласної ради, яка запропонувала перенести розгляд питання на наступне засідання постійної комісії, з метою доопрацювання проєкту рішення у відповідності до вимог Порядку розроблення обласних цільових програм, здійснення моніторингу та контролю за їхнім виконанням, затвердженого рішенням обласної ради від 23 вересня 2021 року № 218-VIII.

ВИСТУПИЛИ: Володимир СВЯТАШ.

ВИРІШИЛИ: Перенести розгляд проєкту рішення «Про затвердження Програми з організації паліативної допомоги дітям у Харківській області на період 2022-2027 років» на наступне засідання постійної комісії.

Голосували:

 

 

«за»

-

10

«проти»

-

0

«утримались»

-

0

«не голосували»

-

0

 

 

Бойко В.В.

-

за

 

Кірієнко К.Є.

-

за

Гречаніна О.Я.

-

за

 

Красносельський М.В.

-

за

Григоров С.М.

-

за

 

Ройтблат А.Б.

-

за

Дорошенко О.О.

-

за

 

Святаш В.М.

-

за

Канцедал Л.В.

-

за

 

Фадєєнко Г.Д.

-

за

 

 1. СЛУХАЛИ: Про результати виконання та стан фінансування заходів комплексної обласної програми «Здоров’я Слобожанщини» на 2021-2022 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 24 грудня 2021 року
  № 7-VIII.

Доповідає: БЕРЕСТ Михайло Володимирович – заступник генерального директора КНП ХОР «Обласний центр громадського здоров’я».

ВИСТУПИЛИ: Володимир СВЯТАШ.

Депутати обговорили питання.

В обговоренні питання також узяли участь представники громадськості.

ВИРІШИЛИ:

 1. Інформацію узяти до відома.
 2. Рекомендувати Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації продовжити роботу з реалізації комплексної програми виходячи з можливостей обласного бюджету.

Голосували:

 

 

«за»

-

10

«проти»

-

0

«утримались»

-

0

«не голосували»

-

0

 

Бойко В.В.

-

за

 

Кірієнко К.Є.

-

за

Гречаніна О.Я.

-

за

 

Красносельський М.В.

-

за

Григоров С.М.

-

за

 

Ройтблат А.Б.

-

за

Дорошенко О.О.

-

за

 

Святаш В.М.

-

за

Канцедал Л.В.

-

за

 

Фадєєнко Г.Д.

-

за

 

 1. СЛУХАЛИ: Звіт про результати роботи підкомісії.

Доповідає: КРАСНОСЕЛЬСЬКИЙ Микола Віллєнович – депутат обласної ради, голова підкомісії.

ВИСТУПИЛИ: Володимир СВЯТАШ, Галина ФАДЄЄНКО, Валерій БОЙКО.

В обговоренні питання також узяли участь представники громадськості.

ВИРІШИЛИ:

 1. Інформацію голови підкомісії постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства Красносельського М.В. узяти до відома.
 2. Підтримати пропозицію щодо створення робочої (експертної) групи з метою забезпечення об’єктивного аналізу доступності та якості спеціалізованої високотехнологічної онкологічної медичної допомоги в Харківській області на третинному рівні, ефективності управлінського та організаційного процесів із забезпечення такої допомоги.
 3. У термін до 01 грудня 2021 року відпрацювати пропозиції та визначитися щодо кандидатур до складу вказаної робочої (експертної) групи з числа депутатів обласної ради та працівників виконавчого апарату обласної ради, після чого заслухати це питання на позачерговому засіданні постійної комісії.
 4. На позачерговому засіданні постійної комісії також визначитися щодо кандидатури голови робочої (експертної) групи.

Голосували:

 

 

«за»

-

9

«проти»

-

0

«утримались»

-

0

«не голосували»

-

1

 

Бойко В.В.

-

за

 

Кірієнко К.Є.

-

за

Гречаніна О.Я.

-

за

 

Красносельський М.В.

-

не голос.

Григоров С.М.

-

за

 

Ройтблат А.Б.

-

за

Дорошенко О.О.

-

за

 

Святаш В.М.

-

за

Канцедал Л.В.

-

за

 

Фадєєнко Г.Д.

-

за

 

 1. СЛУХАЛИ: Про проєкт рішення «Про звільнення Скорого Дениса Ігоревича з посади генерального директора КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ОНКОЛОГІЇ» та про розгляд заяви керівника підприємства щодо подовження з ним трудових відносин від 07 жовтня 2021 року вх. № 8588/01-37.

Доповідає: ГНАТУШОК Андрій Миколайович – начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

ВИСТУПИЛИ: Володимир СВЯТАШ, який запропонував перенести розгляд питання щодо трудових відносин із Скорим Денисом Ігоревичем на наступне пленарне засідання сесії обласної ради.

ВИРІШИЛИ:

 1. Зняти з розгляду проєкт рішення «Про звільнення Скорого Дениса Ігоревича з посади генерального директора КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ОНКОЛОГІЇ».
 2. Рекомендувати перенести розгляд питання щодо трудових відносин із Скорим Денисом Ігоревичем на наступне пленарне засідання сесії обласної ради.

Голосували:

 

 

«за»

-

10

«проти»

-

0

«утримались»

-

0

«не голосували»

-

0

 

Бойко В.В.

-

за

 

Кірієнко К.Є.

-

за

Гречаніна О.Я.

-

за

 

Красносельський М.В.

-

за

Григоров С.М.

-

за

 

Ройтблат А.Б.

-

за

Дорошенко О.О.

-

за

 

Святаш В.М.

-

за

Канцедал Л.В.

-

за

 

Фадєєнко Г.Д.

-

за

 

 1. СЛУХАЛИ: Про проєкт рішення «Про проведення конкурсу на заміщення посади керівника КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ОНКОЛОГІЇ».

Доповідає: ГНАТУШОК Андрій Миколайович – начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

ВИСТУПИЛИ: Володимир СВЯТАШ.

ВИРІШИЛИ:

 1. Зняти з розгляду проєкт рішення «Про проведення конкурсу на заміщення посади керівника КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ОНКОЛОГІЇ».
 2. Рекомендувати перенести розгляд зазначеного питання на наступне пленарне засідання сесії обласної ради.

Голосували:

 

 

«за»

-

10

«проти»

-

0

«утримались»

-

0

«не голосували»

-

0

 

Бойко В.В.

-

за

 

Кірієнко К.Є.

-

за

Гречаніна О.Я.

-

за

 

Красносельський М.В.

-

за

Григоров С.М.

-

за

 

Ройтблат А.Б.

-

за

Дорошенко О.О.

-

за

 

Святаш В.М.

-

за

Канцедал Л.В.

-

за

 

Фадєєнко Г.Д.

-

за

 

 1. СЛУХАЛИ: Про проєкт рішення «Про призначення Хомченка Едуарда Вікторовича на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ».

Доповідає: ГНАТУШОК Андрій Миколайович – начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

ВИСТУПИЛИ: Володимир СВЯТАШ.

ВИРІШИЛИ:

 1. Інформацію узяти до відома.
 2. Погодити проєкт рішення обласної ради «Про призначення Хомченка Едуарда Вікторовича на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ».
 3. Рекомендувати даний проєкт рішення винести на розгляд пленарного засідання сесії обласної ради.

 

Голосували:

 

 

 

 

«за»

-

8

 

 

«проти»

-

2

 

 

«утримались»

-

0

 

 

«не голосували»

-

0

 

Бойко В.В.

-

за

 

Кірієнко К.Є.

-

за

Гречаніна О.Я.

-

за

 

Красносельський М.В.

-

за

Григоров С.М.

-

за

 

Ройтблат А.Б.

-

проти

Дорошенко О.О.

-

проти

 

Святаш В.М.

-

за

Канцедал Л.В.

-

за

 

Фадєєнко Г.Д.

-

за

                     

 

 1. СЛУХАЛИ: Про проєкт рішення «Про проведення конкурсу на заміщення посади керівника КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ ТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ САНАТОРІЙ № 1».

Доповідає: ГНАТУШОК Андрій Миколайович – начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

ВИСТУПИЛИ: Володимир СВЯТАШ.

ВИРІШИЛИ:

 1. Інформацію узяти до відома.
 2. Погодити проєкт рішення обласної ради «Про проведення конкурсу на заміщення посади керівника КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ ТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ САНАТОРІЙ № 1» та винести його на розгляд пленарного засідання сесії обласної ради.

 

Голосували:

 

 

 

 

«за»

-

10

 

 

«проти»

-

0

 

 

«утримались»

-

0

 

 

«не голосували»

-

0

 

Бойко В.В.

-

за

 

Кірієнко К.Є.

-

за

Гречаніна О.Я.

-

за

 

Красносельський М.В.

-

за

Григоров С.М.

-

за

 

Ройтблат А.Б.

-

за

Дорошенко О.О.

-

за

 

Святаш В.М.

-

за

Канцедал Л.В.

-

за

 

Фадєєнко Г.Д.

-

за

                     

 

 1. СЛУХАЛИ: Про проєкт рішення «Про призначення Марабяна Романа Володимировича на посаду керівника КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «РЕГІОНАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ ДІТЯМ “ГІППОКРАТ”».

Доповідає: ГНАТУШОК Андрій Миколайович – начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

ВИСТУПИЛИ: Володимир СВЯТАШ.

ВИРІШИЛИ:

 1. Інформацію узяти до відома.
 2. Погодити проєкт рішення обласної ради «Про призначення Марабяна Романа Володимировича на посаду керівника КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «РЕГІОНАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ ДІТЯМ “ГІППОКРАТ”».
 3. Рекомендувати укласти контракт з Марабяном Романом Володимировичем строком на 5 років.
 4. Рекомендувати даний проєкт рішення винести на розгляд пленарного засідання сесії обласної ради.

Голосували:

 

 

«за»

-

10

«проти»

-

0

«утримались»

-

0

«не голосували»

-

0

 

Бойко В.В.

-

за

 

Кірієнко К.Є.

-

за

Гречаніна О.Я.

-

за

 

Красносельський М.В.

-

за

Григоров С.М.

-

за

 

Ройтблат А.Б.

-

за

Дорошенко О.О.

-

за

 

Святаш В.М.

-

за

Канцедал Л.В.

-

за

 

Фадєєнко Г.Д.

-

за

 

 1. СЛУХАЛИ: Про проєкт рішення «Про призначення Сьоми Нелі Петрівни на посаду керівника КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР № 7».

Доповідає: ГНАТУШОК Андрій Миколайович – начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

ВИСТУПИЛИ: Володимир СВЯТАШ.

ВИРІШИЛИ:

 1. Інформацію узяти до відома.
 2. Погодити проєкт рішення обласної ради «Про призначення Сьоми Нелі Петрівни на посаду керівника КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР № 7».
 3. Рекомендувати укласти контракт з Сьомою Нелєю Петрівною строком на 5 років.
 4. Рекомендувати даний проєкт рішення винести на розгляд пленарного засідання сесії обласної ради.

Голосували:

 

 

«за»

-

10

«проти»

-

0

«утримались»

-

0

«не голосували»

-

0

 

Бойко В.В.

-

за

 

Кірієнко К.Є.

-

за

Гречаніна О.Я.

-

за

 

Красносельський М.В.

-

за

Григоров С.М.

-

за

 

Ройтблат А.Б.

-

за

Дорошенко О.О.

-

за

 

Святаш В.М.

-

за

Канцедал Л.В.

-

за

 

Фадєєнко Г.Д.

-

за

 

 1. СЛУХАЛИ: Про проєкт рішення «Про проведення конкурсів на зайняття посад керівників підприємств та закладу охорони здоров’я, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області».

Доповідає: ГНАТУШОК Андрій Миколайович – начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

ВИСТУПИЛИ: Володимир СВЯТАШ.

ВИРІШИЛИ:

 1. Інформацію узяти до відома.
 2. Рекомендувати включити до складу конкурсної комісії з обрання керівника КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ ОРТОПЕДОТРАВМАТОЛОГІЧНИЙ САНАТОРІЙ “ЛІСНИЙ”» депутата обласної ради РОЙТБЛАТ Аллу Борисівну.

 

Голосували:

 

 

 

 

«за»

-

9

 

 

«проти»

-

0

 

 

«утримались»

-

0

 

 

«не голосували»

-

1

 

Бойко В.В.

-

за

 

Кірієнко К.Є.

-

за

Гречаніна О.Я.

-

за

 

Красносельський М.В.

-

за

Григоров С.М.

-

за

 

Ройтблат А.Б.

-

не голосув.

Дорошенко О.О.

-

за

 

Святаш В.М.

-

за

Канцедал Л.В.

-

за

 

Фадєєнко Г.Д.

-

за

                     

 

 1. Рекомендувати включити до складу конкурсної комісії з обрання керівника КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ДИСПАНСЕР РАДІАЦІЙНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ» депутата обласної ради КРАСНОСЕЛЬСЬКОГО Миколу Віллєновича.

 

Голосували:

 

 

 

 

«за»

-

9

 

 

«проти»

-

0

 

 

«утримались»

-

0

 

 

«не голосували»

-

1

 

Бойко В.В.

-

за

 

Кірієнко К.Є.

-

за

Гречаніна О.Я.

-

за

 

Красносельський М.В.

-

не голосув.

Григоров С.М.

-

за

 

Ройтблат А.Б.

-

за

Дорошенко О.О.

-

за

 

Святаш В.М.

-

за

Канцедал Л.В.

-

за

 

Фадєєнко Г.Д.

-

за

                     

 

 1. Рекомендувати включити до складу конкурсної комісії з обрання керівника КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ПАЛІАТИВНОЇ МЕДИЦИНИ “ХОСПІС”» депутата обласної ради КІРІЄНКО Карину Євгенівну.

 

Голосували:

 

 

 

 

«за»

-

9

 

 

«проти»

-

0

 

 

«утримались»

-

0

 

 

«не голосували»

-

1

 

Бойко В.В.

-

за

 

Кірієнко К.Є.

-

не голосув.

Гречаніна О.Я.

-

за

 

Красносельський М.В.

-

за

Григоров С.М.

-

за

 

Ройтблат А.Б.

-

за

Дорошенко О.О.

-

за

 

Святаш В.М.

-

за

Канцедал Л.В.

-

за

 

Фадєєнко Г.Д.

-

за

                     

 

 1. Рекомендувати включити до складу конкурсної комісії з обрання керівника КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ПЛАНУВАННЯ СІМ’Ї ТА РЕПРОДУКЦІЇ ЛЮДИНИ» депутата обласної ради СВЯТАША Володимира Миколайовича.

 

Голосували:

 

 

 

 

«за»

-

9

 

 

«проти»

-

0

 

 

«утримались»

-

0

 

 

«не голосували»

-

1

 

Бойко В.В.

-

за

 

Кірієнко К.Є.

-

за

Гречаніна О.Я.

-

за

 

Красносельський М.В.

-

за

Григоров С.М.

-

за

 

Ройтблат А.Б.

-

за

Дорошенко О.О.

-

за

 

Святаш В.М.

-

не голосув.

Канцедал Л.В.

-

за

 

Фадєєнко Г.Д.

-

за

                     

 

 1. Рекомендувати включити до складу конкурсної комісії з обрання керівника КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР ПРОФІЛАКТИКИ І БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ» депутата обласної ради ГРИГОРОВА Сергія Миколайовича.

 

Голосували:

 

 

 

 

«за»

-

9

 

 

«проти»

-

0

 

 

«утримались»

-

0

 

 

«не голосували»

-

1

 

Бойко В.В.

-

за

 

Кірієнко К.Є.

-

за

Гречаніна О.Я.

-

за

 

Красносельський М.В.

-

за

Григоров С.М.

-

не голосув.

 

Ройтблат А.Б.

-

за

Дорошенко О.О.

-

за

 

Святаш В.М.

-

за

Канцедал Л.В.

-

за

 

Фадєєнко Г.Д.

-

за

                     

 

 1. Рекомендувати включити до складу конкурсної комісії з обрання керівника КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ № 3» депутата обласної ради РОЙТБЛАТ Аллу Борисівну.

 

Голосували:

 

 

 

 

«за»

-

9

 

 

«проти»

-

0

 

 

«утримались»

-

0

 

 

«не голосували»

-

1

 

Бойко В.В.

-

за

 

Кірієнко К.Є.

-

за

Гречаніна О.Я.

-

за

 

Красносельський М.В.

-

за

Григоров С.М.

-

за

 

Ройтблат А.Б.

-

не голосув.

Дорошенко О.О.

-

за

 

Святаш В.М.

-

за

Канцедал Л.В.

-

за

 

Фадєєнко Г.Д.

-

за

                     

 

 1. Рекомендувати включити до складу конкурсної комісії з обрання керівника КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО БЮРО СУДОВО-МЕДИЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ депутата обласної ради ДОРОШЕНКА Олександра Олександровича.

 

Голосували:

 

 

 

 

«за»

-

9

 

 

«проти»

-

0

 

 

«утримались»

-

0

 

 

«не голосували»

-

1

 

Бойко В.В.

-

за

 

Кірієнко К.Є.

-

за

Гречаніна О.Я.

-

за

 

Красносельський М.В.

-

за

Григоров С.М.

-

за

 

Ройтблат А.Б.

-

за

Дорошенко О.О.

-

не голос.

 

Святаш В.М.

-

за

Канцедал Л.В.

-

за

 

Фадєєнко Г.Д.

-

за

                     

 

 1. Рекомендувати включити до складу конкурсної комісії з обрання керівника КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ НАРКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР» депутата обласної ради КАНЦЕДАЛ Любов Володимирівну.

 

Голосували:

 

 

 

 

«за»

-

9

 

 

«проти»

-

0

 

 

«утримались»

-

0

 

 

«не голосували»

-

1

 

Бойко В.В.

-

за

 

Кірієнко К.Є.

-

за

Гречаніна О.Я.

-

за

 

Красносельський М.В.

-

за

Григоров С.М.

-

за

 

Ройтблат А.Б.

-

за

Дорошенко О.О.

-

за

 

Святаш В.М.

-

за

Канцедал Л.В.

-

не голос.

 

Фадєєнко Г.Д.

-

за

                     

 

 1. Рекомендувати включити до складу конкурсної комісії з обрання керівника КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ № 2» депутата обласної ради РОЙТБЛАТ Аллу Борисівну.

 

Голосували:

 

 

 

 

«за»

-

9

 

 

«проти»

-

0

 

 

«утримались»

-

0

 

 

«не голосували»

-

1

 

Бойко В.В.

-

за

 

Кірієнко К.Є.

-

за

Гречаніна О.Я.

-

за

 

Красносельський М.В.

-

за

Григоров С.М.

-

за

 

Ройтблат А.Б.

-

не голосув.

Дорошенко О.О.

-

за

 

Святаш В.М.

-

за

Канцедал Л.В.

-

за

 

Фадєєнко Г.Д.

-

за

                     

 

 1. Погодити проєкт рішення обласної ради «Про проведення конкурсів на зайняття посад керівників підприємств та закладу охорони здоров’я, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області» та винести його на розгляд пленарного засідання сесії обласної ради.

 

 

Голосували:

 

 

 

 

«за»

-

10

 

 

«проти»

-

0

 

 

«утримались»

-

0

 

 

«не голосували»

-

0

 

Бойко В.В.

-

за

 

Кірієнко К.Є.

-

за

Гречаніна О.Я.

-

за

 

Красносельський М.В.

-

за

Григоров С.М.

-

за

 

Ройтблат А.Б.

-

за

Дорошенко О.О.

-

за

 

Святаш В.М.

-

за

Канцедал Л.В.

-

за

 

Фадєєнко Г.Д.

-

за

                     

 

 1. СЛУХАЛИ: Про проєкт рішення «Про внесення змін до додатку до рішення обласної ради від 23 вересня 2021 року № 266-VIIІ «Про надання дозволу комунальним закладам та комунальним некомерційним підприємствам охорони здоров’я що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, на укладання договорів про спільну діяльність із Харківським національним медичним університетом».

Доповідає: ГНАТУШОК Андрій Миколайович – начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

ВИСТУПИЛИ: Володимир СВЯТАШ.

ВИРІШИЛИ:

 1. Інформацію узяти до відома.
 2. Погодити проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до додатку до рішення обласної ради від 23 вересня 2021 року № 266-VIIІ «Про надання дозволу комунальним закладам та комунальним некомерційним підприємствам охорони здоров’я що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, на укладання договорів про спільну діяльність із Харківським національним медичним університетом» та винести його на розгляд пленарного засідання сесії обласної ради.

 

Голосували:

 

 

 

 

«за»

-

10

 

 

«проти»

-

0

 

 

«утримались»

-

0

 

 

«не голосували»

-

0

 

Бойко В.В.

-

за

 

Кірієнко К.Є.

-

за

Гречаніна О.Я.

-

за

 

Красносельський М.В.

-

за

Григоров С.М.

-

за

 

Ройтблат А.Б.

-

за

Дорошенко О.О.

-

за

 

Святаш В.М.

-

за

Канцедал Л.В.

-

за

 

Фадєєнко Г.Д.

-

за

                     
 1. СЛУХАЛИ: Про погодження проєктів договорів про спільну діяльність із Харківським національним медичним університетом та 14 комунальними некомерційними підприємствами охорони здоров’я, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Доповідає: ГНАТУШОК Андрій Миколайович – начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

ВИСТУПИЛИ: Володимир СВЯТАШ.

ВИРІШИЛИ:

 1. Інформацію узяти до відома.
 2. Погодити проєкти договорів про спільну діяльність із Харківським національним медичним університетом таким комунальним некомерційним підприємствам та комунальному закладу:
 • КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ХАРКІВСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ БЮРО СУДОВО-МЕДИЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ.
 • КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ».
 • КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ".
 • КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР».
 • КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ІНФЕКЦІЙНА ЛІКАРНЯ".
 • КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ХАРКІВСЬКИЙ МІЖОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ МЕДИКО-ГЕНЕТИЧНИЙ ЦЕНТР – ЦЕНТР РІДКІСНИХ (ОРФАННИХ) ЗАХВОРЮВАНЬ».
 • КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ДИСПАНСЕР РАДІАЦІЙНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ».
 • КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР УРОЛОГІЇ І НЕФРОЛОГІЇ ім. В.І. ШАПОВАЛА».
 • КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА НАРКОЛОГІЧНА ЛІКАРНЯ».
 • КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ЛІКАРСЬКО-ФІЗКУЛЬТУРНИЙ ДИСПАНСЕР».
 • КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ПАЛІАТИВНОЇ МЕДИЦИНИ "ХОСПІС"».
 • КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ "ГІППОКРАТ"».
 • КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ №3».
 • КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ІНФЕКЦІЙНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ".

 

 

Голосували:

 

 

 

 

«за»

-

10

 

 

«проти»

-

0

 

 

«утримались»

-

0

 

 

«не голосували»

-

0

 

Бойко В.В.

-

за

 

Кірієнко К.Є.

-

за

Гречаніна О.Я.

-

за

 

Красносельський М.В.

-

за

Григоров С.М.

-

за

 

Ройтблат А.Б.

-

за

Дорошенко О.О.

-

за

 

Святаш В.М.

-

за

Канцедал Л.В.

-

за

 

Фадєєнко Г.Д.

-

за

                     

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до контракту № 329 від 17 грудня 2019 року, укладеного з керівником КНП ХОР «ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР УРОЛОГІЇ І НЕФРОЛОГІЇ ім. В.І.Шаповала».

Доповідає: ГНАТУШОК Андрій Миколайович – начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

ВИСТУПИЛИ: Володимир СВЯТАШ.

ВИРІШИЛИ:

 1. Інформацію узяти до відома.
 2. Погодити питання щодо внесення змін до контракту № 329 від 17 грудня 2019 року, укладеного з керівником КНП ХОР «ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР УРОЛОГІЇ І НЕФРОЛОГІЇ ім. В.І.Шаповала».

 

Голосували:

 

 

 

 

«за»

-

10

 

 

«проти»

-

0

 

 

«утримались»

-

0

 

 

«не голосували»

-

0

 

Бойко В.В.

-

за

 

Кірієнко К.Є.

-

за

Гречаніна О.Я.

-

за

 

Красносельський М.В.

-

за

Григоров С.М.

-

за

 

Ройтблат А.Б.

-

за

Дорошенко О.О.

-

за

 

Святаш В.М.

-

за

Канцедал Л.В.

-

за

 

Фадєєнко Г.Д.

-

за

                     

 

 1. СЛУХАЛИ: Про проєкти розпоряджень щодо передачі основних засобів (медичного обладнання) з балансу на баланс обласних комунальних некомерційних підприємств.

Доповідає: ГНАТУШОК Андрій Миколайович – начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

ВИСТУПИЛИ: Володимир СВЯТАШ.

ВИРІШИЛИ:

 1. Інформацію узяти до відома.
 2. Погодити проєкт розпорядження голови обласної ради «Про передачу основного засобу з балансу КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНА ДИТЯЧА ІНФЕКЦІЙНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ» на баланс КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ».

 

Голосували:

 

 

 

 

«за»

-

10

 

 

«проти»

-

0

 

 

«утримались»

-

0

 

 

«не голосували»

-

0

 

Бойко В.В.

-

за

 

Кірієнко К.Є.

-

за

Гречаніна О.Я.

-

за

 

Красносельський М.В.

-

за

Григоров С.М.

-

за

 

Ройтблат А.Б.

-

за

Дорошенко О.О.

-

за

 

Святаш В.М.

-

за

Канцедал Л.В.

-

за

 

Фадєєнко Г.Д.

-

за

                     

 

 1. Погодити проєкт розпорядження голови обласної ради «Про передачу основних засобів із балансу КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНА ДИТЯЧА ІНФЕКЦІЙНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ» на баланс КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ІНФЕКЦІЙНА ЛІКАРНЯ».

 

Голосували:

 

 

 

 

«за»

-

10

 

 

«проти»

-

0

 

 

«утримались»

-

0

 

 

«не голосували»

-

0

 

Бойко В.В.

-

за

 

Кірієнко К.Є.

-

за

Гречаніна О.Я.

-

за

 

Красносельський М.В.

-

за

Григоров С.М.

-

за

 

Ройтблат А.Б.

-

за

Дорошенко О.О.

-

за

 

Святаш В.М.

-

за

Канцедал Л.В.

-

за

 

Фадєєнко Г.Д.

-

за

                     
 1. Погодити проєкт розпорядження голови обласної ради «Про передачу основного засобу з балансу КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ІНФЕКЦІЙНА ЛІКАРНЯ» на баланс КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ».

 

Голосували:

 

 

 

 

«за»

-

9

 

 

«проти»

-

0

 

 

«утримались»

-

0

 

 

«не голосували»

-

1

 

Бойко В.В.

-

за

 

Кірієнко К.Є.

-

за

Гречаніна О.Я.

-

за

 

Красносельський М.В.

-

за

Григоров С.М.

-

не голос.

 

Ройтблат А.Б.

-

за

Дорошенко О.О.

-

за

 

Святаш В.М.

-

за

Канцедал Л.В.

-

за

 

Фадєєнко Г.Д.

-

за

                     

 

 1. СЛУХАЛИ: Про проєкт рішення «Про проведення звітів депутатів обласної ради перед виборцями».

Доповідає: МАЛИШЕВА Оксана Василівна – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради.

ВИСТУПИЛИ: Володимир СВЯТАШ.

ВИРІШИЛИ:

 1. Інформацію узяти до відома.
 2. Погодити проєкт рішення обласної ради «Про проведення звітів депутатів обласної ради перед виборцями» та винести його на розгляд пленарного засідання сесії обласної ради.

 

Голосували:

 

 

 

 

«за»

-

10

 

 

«проти»

-

0

 

 

«утримались»

-

0

 

 

«не голосували»

-

0

 

Бойко В.В.

-

за

 

Кірієнко К.Є.

-

за

Гречаніна О.Я.

-

за

 

Красносельський М.В.

-

за

Григоров С.М.

-

за

 

Ройтблат А.Б.

-

за

Дорошенко О.О.

-

за

 

Святаш В.М.

-

за

Канцедал Л.В.

-

за

 

Фадєєнко Г.Д.

-

за

                     

 

 1. СЛУХАЛИ: Про проєкт рішення «Про клопотання щодо нагородження Почесною Грамотою Верховної Ради України».

Доповідає: МАЛИШЕВА Оксана Василівна – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради.

ВИСТУПИЛИ: Володимир СВЯТАШ.

Валерій БОЙКО, який проінформував, що з метою уникнення конфлікту інтересів, не буде брати участь у голосуванні.

ВИРІШИЛИ:

 1. Інформацію узяти до відома.
 2. Погодити проєкт рішення обласної ради «Про клопотання щодо нагородження Почесною Грамотою Верховної Ради України» та винести його на розгляд пленарного засідання сесії обласної ради.

 

 

Голосували:

 

 

 

 

«за»

-

9

 

 

«проти»

-

0

 

 

«утримались»

-

0

 

 

«не голосували»

-

1

 

Бойко В.В.

-

не голосув.

 

Кірієнко К.Є.

-

за

Гречаніна О.Я.

-

за

 

Красносельський М.В.

-

за

Григоров С.М.

-

за

 

Ройтблат А.Б.

-

за

Дорошенко О.О.

-

за

 

Святаш В.М.

-

за

Канцедал Л.В.

-

за

 

Фадєєнко Г.Д.

-

за

                     
 1. СЛУХАЛИ: Про лист голови Кіровоградської обласної ради від 27 вересня 2021 року № 37-2271/1 щодо звернення стосовно виконання умов укладених договорів між НСЗУ та комунальними некомерційними підприємствами Кіровоградської обласної ради.

Доповідає: ФАДЄЄНКО Галина Дмитрівна – депутат обласної ради.

ВИСТУПИЛИ: Володимир СВЯТАШ.

ВИРІШИЛИ: Інформацію узяти до відома.

 

 

Голосували:

 

 

 

 

«за»

-

10

 

 

«проти»

-

0

 

 

«утримались»

-

0

 

 

«не голосували»

-

0

 

Бойко В.В.

-

за

 

Кірієнко К.Є.

-

за

Гречаніна О.Я.

-

за

 

Красносельський М.В.

-

за

Григоров С.М.

-

за

 

Ройтблат А.Б.

-

за

Дорошенко О.О.

-

за

 

Святаш В.М.

-

за

Канцедал Л.В.

-

за

 

Фадєєнко Г.Д.

-

за

                     

 

 

Голова постійної комісії                                           Володимир СВЯТАШ

 

 

Секретар постійної комісії                                       Алла РОЙТБЛАТ

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП