УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ТА РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАКОННОСТІ, БОРОТЬБИ ЗІ ЗЛОЧИННІСТЮ, РЕГЛАМЕНТУ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

вул. Сумська, 64, м. Харків 61002, тел. 715-72-62, e-mailsc01-or@ukr.net

_______________№_______________

На № ___________________________

ПРОЄКТ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ № 15

засідання постійної комісії

24 листопада 2021 року о 12-00

м. Харків, вул. Сумська, 64, каб.19

  1. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до комплексної регіональної Програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Харківської області на 2020 – 2022 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 27 лютого 2020 року № 1199-VIІ (зі змінами)».

ДоповідаєМаксимов Олексій Михайлович – директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської обласної державної адміністрації.

  1. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до Розподілу субвенції з обласного бюджету бюджетам сільських, селищних, міських територіальних громад на виконання доручень виборців депутатами обласної ради у 2021 році, затвердженого рішенням обласної ради від 10 червня 2021 року № 149-VIII (зі змінами)».

Доповідає: Пугач Наталія Вікторівна– начальник управління з питань територіального і місцевого розвитку та міжнародних зв’язків виконавчого апарату обласної ради.

  1. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до Положення про постійні комісії Харківської обласної ради, затвердженого рішенням обласної ради від 24 грудня 2020 року № 37-VІІІ (зі змінами)».

Доповідає: Плотнік Наталія Анатоліївна – депутат обласної ради.

4.       Про проєкт рішення обласної ради «Про упорядкування структури виконавчого апарату обласної ради».

Доповідає: Шмайлова Лілія Віталіївна – начальник управління з питань діяльності виконавчого апарату та роботи з персоналом виконавчого апарату обласної ради.

5.         Про погодження процедури визначення представника громадськості до складу поліцейської комісії Департаменту патрульної поліції Національної поліції України та  внесення змін до рішення обласної ради
від 11 березня 2021 року № 133-VІII.

Доповідає: Каратуманов Олег Юрійович – голова постійної комісії.

  1. Про розгляд питання щодо задоволення заяви орендаря комунального майна ТОВ «ОБЛАСНА СОЦІАЛЬНА АПТЕКА» стосовно збільшення строку оренди (подання управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради вх. № 9518/01-37 від 09.11.2021).

Доповідає: Гнатушок Андрій Миколайович – начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

СпівдоповідаєКоваленко Юлія Юріївна – начальник управління правового забезпечення діяльності ради виконавчого апарату обласної ради.

  1. Про розгляд питання щодо можливості встановлення та затвердження додаткових умов оренди при проведенні аукціону на продовження договору оренди комунального майна, орендованого ТОВ «Аптека № 28» або укладання договору оренди з новим орендарем (подання управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради вх. № 4783/01-44 від 31.05.2021).

Доповідає: Гнатушок Андрій Миколайович – начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

СпівдоповідаєКоваленко Юлія Юріївна – начальник управління правового забезпечення діяльності ради виконавчого апарату обласної ради.

  1. Про лист голови постійної комісії з питань соціальної політики, співпраці з інститутами громадянського суспільства соціального спрямування та у справах учасників АТО/ООС Лехан О.М. (вх. обл ради № 9505/01-44 від 11.11.2021).

Інформує: Каратуманов Олег Юрійович – голова постійної комісії.

  1. Різне.
Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП