УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА

вул. Сумська, 64, м. Харків 61002, тел. 700-53-33,  e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

_______________№_______________

На № ___________________________

ПРОЄКТ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ № 6

засідання постійної комісії

08 червня 2021 року о 15-00

Будинок рад, кабінет 20

м. Харків, вул. Сумська, 64

 1. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2021 рік, затвердженої рішенням обласної ради  від 24 грудня 2020 року № 24-VIII (зі змінами).

Доповідає: ЛАШИН Петро Михайлович – директор Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації.

 1. Про внесення змін до рішення обласної ради від 24 грудня 2020 року№ 26-VIII «Про обласний бюджет Харківської області на 2021 рік» та додатків до нього (зі змінами).

Доповідає: ОВСЯННІКОВ Сергій Іванович – директор Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації.

 1. Про виконання комплексної обласної програми «Здоров’я Слобожанщини» на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 06 грудня 2018 року № 828-VII (зі змінами).

Доповідає: ВОЛЧЕНКО Ігор Володимирович – заступник директора Департаменту охорони здоров’я.

 1. Про внесення змін до комплексної програми "Здоров'я Слобожанщини" на 2021-2022 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 24 грудня 2020 року № 7-VIII (зі змінами).

Доповідає: СКОРОБАГАЧ Володимир Іванович – депутат обласної ради.

 1. Про звернення депутатів Харківської обласної ради VIII скликання до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо належного соціального забезпечення медичних працівників та прискорення темпів вакцинації населення.

Доповідає: РОЙТБЛАТ Алла Борисівна – депутат обласної ради.

 1. Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для надання одноразової грошової допомоги медичним та іншим працівникам комунальних закладів охорони здоров’я Харківської області, які захворіли на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого рішенням обласної ради від 04 березня 2021 року № 45-VIII.

Доповідає: РОЙТБЛАТ Алла Борисівна – депутат обласної ради.

 1. Про затвердження Програми з організації паліативної допомоги дітям у Харківській області на період 2021-2026 років.

Доповідає: РОЙТБЛАТ Алла Борисівна – депутат обласної ради.

 1. Про розгляд листа депутата обласної ради Сергія Григорова від 21 травня 2021 року № 23 стосовно запровадження технології дистанційного перекладу між українською жестовою мовою в мережі закладів охорони здоров’я, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

Доповідає: ГРИГОРОВ Сергій Миколайович – депутат обласної ради.

 1. Про обрання голови підкомісії, її персональний склад та визначення сфери повноважень.

Доповідає: ФАДЄЄНКО Галина Дмитрівна – депутат обласної ради.

 1. Про розгляд депутатського звернення депутата обласної ради Галини Фадєєнко від 25 травня 2021 року № 3 щодо розгляду та опрацювання проєктів програм з метою забезпечення основних напрямів діяльності підкомісії.

Доповідає: ФАДЄЄНКО Галина Дмитрівна – депутат обласної ради.

 1. Про подовження трудових відносин із Марабяном Романом Володимировичем, директором КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ “ГІППОКРАТ”».
 2. Про подовження трудових відносин зі Скульською Тамарою Андріївною, директором КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ № 3».
 3. Про подовження трудових відносин із Сьомою Нелею Петрівною, директором КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР № 7».
 4. Про подовження трудових відносин із Чистіліною Оленою Юріївною, директором КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ № 2».
 5. Про подовження трудових відносин із Кравченком Юрієм Миколайовичем, начальником КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО БЮРО СУДОВО-МЕДИЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ.
 6. Про подовження трудових відносин із Ковалевською Оленою Олександрівною, директором КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ ТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ  КЛІНІЧНИЙ САНАТОРІЙ».
 7. Про подовження трудових відносин із Назаренком Михайлом Михайловичем, директором КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ САНАТОРІЙ “РІПКИ”».
 8. Про подовження трудових відносин із Гапоновим Костянтином Дмитровичем, директором КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ НАРКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР».
 9. Про подовження трудових відносин із Гринішиною Оленою Олексіївною, директором КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР № 3».
 10. Про дострокове розірвання контрактів із керівниками комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
 11. Про перепрофілювання та перейменування КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ “ГІППОКРАТ”».
 12. Про звільнення Рудіма Юрія Віталійовича з посади  директора КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ САНАТОРІЙ № 2».
 13. Про оголошення про проведення конкурсу на заміщення посади керівника КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ САНАТОРІЙ № 2».
 14. Про розгляд листа директора КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ САНАТОРІЙ № 2» Юрія Рудіма від 29 квітня 2021 року № 77 щодо призначення виконуючого обов’язки керівника підприємства.
 15. Про оголошення про проведення конкурсу на заміщення посади керівника КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР ПРОФІЛАКТИКИ І БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ».
 16. Про розгляд заяв про виконання обов’язків директора КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР ПРОФІЛАКТИКИ І БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ».
 17. Про виконання обов’язків директора КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ ОРТОПЕДОТРАВМАТОЛОГІЧНИЙ САНАТОРІЙ “ЛІСНИЙ”».
 18. Про надання дозволів на списання майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.
 19. Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області та внесення змін до додатку 16 до рішення обласної ради від 15 жовтня 2020 року №1376-
 20. Про внесення змін до рішення обласної ради від 04 березня 2021 року № 46-VIIІ «Про деякі питання оптимізації протитуберкульозної служби Харківської області».

Доповідає: БУР’ЯНОВА Марина Петрівна – заступник начальника управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

 1. Про розгляд клопотання головного лікаря ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т. Малої НАМНУ» від 24 травня 2021 року № 468 щодо нагородження Почесною відзнакою Харківської обласної ради «Слобожанська слава» Фадєєнко Галини Дмитрівни.
 2. Різне.
Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП