УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА  КОМІСІЯ  З  ПИТАНЬ  НАУКИ, ОСВІТИ ТА ДУХОВНОСТІ

вул. Сумська, 64, м. Харків 61002, тел. 700-53-29, 715-72-20,  e-mailЭтот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. 

_______________№_______________

На № ___________________________ 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії № 2

від  25  лютого   2021 року, 15.00

 1. Про проєкт рішення обласної ради «Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету Харківської області за 2020 рік».
 2. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради від 24 грудня 2020 року № 26-VIII «Про обласний бюджет Харківської області на 2021 рік» та додатків до нього».
 3. Про проєкт рішення обласної ради «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2020 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 05 грудня 2019 року № 1129-VІІ (зі змінами)».
 4. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2021 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 24 грудня 2020 року № 24-VIII».
 5. Про проєкт рішення обласної ради «Про хід виконання у 2020 році обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 06 грудня 2018 року № 817-VII (зі змінами)».
 6. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 06 грудня 2018 року № 817-VII (зі змінами)».
 7. Про проєкт рішення обласної ради «Про хід виконання у 2020 році регіональної Програми реформування системи інституційного догляду і виховання дітей у Харківській області на 2018-2026 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 30 серпня 2018 року № 774-VII».
 8. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до Порядків призначення і виплати обласних стипендій, затверджених рішенням обласної ради від 28 лютого 2019 року № 935-VII».
 9. Про проєкт рішення обласної ради «Про виконання обласної цільової Програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 14 квітня 2016 року № 110-VII (зі змінами)».
 10. Про проєкт рішення обласної ради «Про проєкт рішення обласної ради «Про звільнення Пенкіної Неллі Іванівни з посади директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КОЧЕТОЦЬКА САНАТОРНА ШКОЛА» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ».
 11. Про проєкт рішення обласної ради «Про призначення Лисак Наталії Володимирівни на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КОЧЕТОЦЬКА САНАТОРНА ШКОЛА» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ».
 12. Про проєкт рішення обласної ради «Про призначення Мочаліної Алевтини Олександрівни на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА № 2» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ».
 13. Про проєкт рішення обласної ради «Про призначення Кукліної Галини Іванівни на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА № 12» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ».
 14. Про проєкт рішення обласної ради «Про звільнення Білоусова Олександра Миколайовича з посади директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА ІМ. В.Г. КОРОЛЕНКА» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ».
 15. Про проєкт рішення обласної ради «Про призначення Білоусова Олександра Миколайовича на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА ІМ. В.Г. КОРОЛЕНКА» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ».
 16. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради від 03 квітня 2007 року № 219-V (зі змінами) та додатків 1 «Перелік суб’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області» та 2 «Перелік орендованих цілісних майнових комплексів та структурних підрозділів, майно яких знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області» до цього рішення».
 17. Про погодження кадрового резерву на посади керівників обласних комунальних підприємств, установ та закладів за профілем постійної комісії:
 18. Про погодження проєкту розпорядження голови обласної ради «Про затвердження Статуту КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ».
 19. Про погодження додаткової угоди до контракту з керівником КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ «РЯТУВАЛЬНИК»» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ.
 20. Про лист Харківської обласної адміністрації щодо передачі автобусів спеціалізованих шкільних ATAMAND093S4.
 21. Про проєкт розпорядження голови обласної ради «Про передачу основного засобу з балансу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА ІМ. В.Г. КОРОЛЕНКА» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ на баланс КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПАЛАЦ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ»».
 22. Про проєкт рішення обласної ради «Про затвердження Плану роботи обласної ради на 2021 рік».
 23. Про проєкт рішення обласної ради «Про затвердження Регламенту Харківської обласної ради VIII скликання».
 24. Про план роботи постійної комісії на 2021 рік.
 25. Про клопотання Ректорату Харківського національного університету будівництва та архітектури щодо нагородження заохочувальною відзнакою голови обласної рад «Цінний подарунок – годинник з логотипом «Голова Харківської обласної ради»» ректора університету Чередніка Димитрія Леонідовича.
Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП