УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА

вул. Сумська, 64, м. Харків 61002, тел. 700-53-33,  e-mailЭтот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. 

_______________№_______________

На № ___________________________

ПРОЄКТ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ № 3

засідання постійної комісії

26 лютого 2021 року о 10-00

м. Харків,вул. Сумська , 64

кабінет 20 Будинку рад

 1. Про внесення змін до комплексної обласної програми «Здоров’я Слобожанщини» на 2021-2022 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 24 грудня 2020 року №7- VІІ.

Доповідає: Бондарчук Геннадій Вадимович – заступник директора Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації.

Співдоповідають:

Гречаніна Олена Яківна – депутат обласної ради;

Ройтблат Алла Борисівна – депутат обласної ради;

Скорий Денис Ігорович – депутат обласної ради.

 1. Про використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для надання одноразової грошової допомоги медичним та іншим працівникам комунальних закладів охорони здоров’я Харківської області, які захворіли на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.
 2. Про розвиток системи протитуберкульозної медичної допомоги населенню Харківської області.

Доповідає: Бондарчук Геннадій Вадимович – заступник директора Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації.

 1. Про внесення змін до регіональної цільової програми «Здоров’я сім’ї» Харківської області на 2020-2027 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 27 лютого 2020 року № 1201-VII.

Доповідає: Бондарчук Геннадій Вадимович – заступник директора Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації.

Співдоповідає:

Гречаніна Олена Яківна – депутат обласної ради.

 1. Про затвердження моніторингового звіту за 2020 рік про стан реалізації Стратегії розвитку Харківської області на період до 2020 року та Плану заходів на 2018-2020 роки з реалізації Стратегії розвитку Харківської області на період до 2020 року.
 2. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2020 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 05 грудня 2019 року № 1129-VII (зі змінами).
 3. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2021 рік, затвердженої рішенням обласної ради 
  від 24 грудня 2020 року № 24-VIII.

Доповідає: Лашин Петро Михайлович – директор Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації.

 1. Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету Харківської області за 2020 рік.
 2. Про внесення змін до рішення обласної ради від 24 грудня 2020 року 
  № 26-VIII «Про обласний бюджет Харківської області на 2021 рік» та додатків до нього.

Доповідає: Овсянніков Сергій Іванович – директор Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації.

 1. Про виконання комплексної Програми соціального захисту населення Харківської області на 2016–2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 17 грудня 2015 року № 15-VIІ (зі змінами).
 2. Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Харківської області на 2021 – 2025 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 15 жовтня 2020 року № 1338-VII.
 3. Про затвердження Порядків використання коштів з метою реалізації заходів комплексної Програми соціального захисту населення Харківської області на 2021 – 2025 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 15 жовтня 2020 року № 1338-VII.

Доповідає: Шпарага Юрій Іванович – директор Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації.

 1. Про звернення Харківської обласної ради до голови Харківської обласної державної адміністрації щодо вжиття невідкладних заходів для організації та проведення імунізації (вакцинації) населення проти COVID-19.
 2. Про звернення Харківської обласної ради до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо забезпечення вакциною від коронавірусної хвороби COVID-19 населення Харківської області.

Доповідає: Скорик Олександр Олексійович – депутат обласної ради.

 1. Про схвалення плану роботи постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства на 2021 рік.

Доповідає: Кірієнко Карина Євгенівна – заступник голови постійної комісії.

 1. Про затвердження Плану роботи обласної ради на 2021 рік.

Доповідає: Клименко Сергій Володимирович – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради.

 1. Про затвердження Регламенту Харківської обласної ради VIII скликання.

Доповідає: Барановська Тетяна Миколаївна – заступник начальника юридичного відділу виконавчого апарату обласної ради.

 1. Про оголошення конкурсів на посади керівників закладів фахової передвищої освіти.
 2. Про звільнення Феоклістової Олени Віталіївни з посади директора КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ФАРМАЦІЯ».
 3. Про подовження трудових відносин із Гречаніною Оленою Яківною, генеральним директором КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «МІЖОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ МЕДИКО-ГЕНЕТИЧНИЙ ЦЕНТР – ЦЕНТР РІДКІСНИХ (ОРФАННИХ) ЗАХВОРЮВАНЬ».
 4. Про подовження трудових відносин із Мірошниченком Володимиром Анатолійовичем, директором КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНА ТУБЕРКУЛЬОЗНА ЛІКАРНЯ № 2».
 5. Про внесення змін до рішення обласної ради від 15 жовтня 2020 року № 1377-VІІ «Про деякі питання оренди комунального майна», Положення та Переліку закладів, затверджених даним рішенням.
 6. Про внесення змін до додатків до деяких рішень обласної ради щодо передачі в оренду об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
 7. Про намір передачі в оренду об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
 8. Про затвердження переліку об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що підлягають передачі в оренду на аукціоні (перелік першого типу).
 9. Про розподіл орендної плати.
 10. Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області та внесення змін до рішення обласної ради від 15 жовтня 2020 року № 1376-VIІ та додатків до нього.
 11. Про надання дозволів на списання майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.
 12. Про проєкти розпоряджень щодо передачі основних засобів (медичного обладнання) з балансу на баланс обласних комунальних некомерційних підприємств.
 13. Про погодження списків осіб, які пропонуються для зарахування до кадрового резерву на посади керівників комунальних підприємств установ і закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Доповідає: Бур’янова Марина Петрівна – начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

 1. Різне.
Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП