УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЇ, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ, ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ, НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТА ЛІКВІДАЦІЇ ЇХНІХ НАСЛІДКІВ

вул. Сумська, 64, м. Харків 61002, тел. 700-53-07, 715-72-20  e-mail:  sc10-or@ukr.net

_______________№_______________

На № ___________________________ 

П О Р Я Д О К     Д Е Н Н И Й

засідання постійної комісії  обласної ради

               23.02.2021 року

                    10-00

              І поверх, кім. 25

1.Про інформацію щодо використання коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2020 році.

2.Про проєкт розподілу коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища і напрями їхнього використання у 2021 році.

3.Про проєкт рішення обласної ради «Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету Харківської області за 2020 рік».

4.Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради від 24 грудні  2020 року № 26-VIII "Про обласний бюджет Харківської області на 2021 рік" та додатків до нього». 

5.Про проєкт рішення обласної ради «Про виконання цільової Програми розвитку цивільного захисту Харківської області на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року № 552-VII (зі змінами)».

6.Про проєкт рішення обласної ради «Про погодження Клопотання щодо приведення існуючого поділу  лісів у відповідність  із Порядком поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по Державному підприємству "Красноградське лісове господарство" Харківської області». 

7.Про проєкт рішення обласної ради «Про погодження Клопотання щодо приведення існуючого  поділу  лісів  у відповідність із Порядком поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по Харківському національному аграрному університету ім. В.В. Докучаєва Харківської області». 

8.Про проєкт рішення обласної ради «Про виконання комплексної Програми охорони навколишнього природного середовища в Харківській області на 2009-2013 роки та на перспективу до 2020 року, затвердженої рішенням обласної ради від 29 жовтня 2009 року № 1413-V (зі змінами)».  

9.Про інформацію щодо переліку санкціонованих та несанкціонованих звалищ, що знаходяться на території Харківської області.

10.Про проєкт рішення обласної ради «Про затвердження Проєкту організації зон санітарної охорони водозабору ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КОЛОС» у смт Пересічне Харківського району Харківської області (свердловини №№ 1, 2 родовища питних підземних вод «Пересічне»)».

11.Про проєкт рішення обласної ради «Про затвердження Регламенту Харківської обласної ради VIII скликання.».

12.Про план роботи постійної комісії обласної ради з питань екології, природокористування, охорони довкілля, надзвичайних ситуацій та ліквідації їхніх наслідків на 2021 рік.

13.Про проєкт рішення обласної ради «Про затвердження Плану роботи обласної ради на 2021 рік».

14.Про погодження кандидатур осіб, запропонованих для зарахування до кадрового резерву на посаду начальника Харківської обласної комунальної аварійно-рятувальної водолазної служби.

15.Різне.

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП