УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

61200, м. Харків, МСП,  вул. Сумська, 64, тел. 700-53-16

________________   №_____________

На № ___________________________                                                

ПОРЯДОК ДЕННИЙ № 36

засідання постійної комісії

від 24 вересня 2020  року о 14:00

  1. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2020 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 05 грудня 2019 року № 1129-VIІ (зі змінами)».

Доповідає: Коновалова Ірина Василівна – заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації.

  1. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради від 05 грудня 2019 року № 1130-VII «Про обласний бюджет Харківської області на 2020 рік» та додатків до нього (зі змінами)».

Доповідає: Овсянніков Сергій Іванович – директор Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації.

  1. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього господарства Харківської області на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року № 560-VII (зі змінами)».

Доповідає: Турченко Ігор Вікторович – директор Державного підприємства «Дороги Харківщини».

  1. Про проєкт рішення обласної ради «Про погодження Клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії по Харківському національному аграрному університету ім. В.В. Докучаєва».

Доповідає: Скляров Віталій Олексійович – начальник Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

  1. Про проєкт рішення обласної ради «Про затвердження Регіональних правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі та визнання деяких рішень обласної ради такими, що втратили чинність».

Доповідає: Прокопченко Сергій  Валерійович – директор Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації.

Співоповідає»: Бакшеєв Олександр Володимирович – директор КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА НА СЕЛІ».

  1. Щодо доцільності та можливості об’єднання КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА НА СЕЛІ з іншими підприємствами та закладами з аналогічним видом діяльності.

Доповідає: Бур’янова Марина Петрівна – начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

Співоповідають»: Прокопченко Сергій  Валерійович – директор Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації;

Бакшеєв Олександр Володимирович – директор КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА НА СЕЛІ»

  1. Про проєкт рішення обласної ради «Про затвердження Проєкту організації зон санітарної охорони водозабору ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КОЛОС» у смт Пересічне Дергачівського району Харківської області   (свердловини №№ 1, 2 родовища питних підземних вод «Пересічне»)».

Доповідає: Крючков Ілля Миколайович – заступник начальника управління з питань комунальної власності, начальник відділу з питань природокористування та земельних відносин виконавчого апарату обласної ради.

  1. Про проєкт рішення обласної ради «Про звернення Харківської обласної ради до  Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України стосовно передачі обласним радам повноважень щодо надання спеціальних дозволів на користування корисними копалинами місцевого значення, а також поновлення повноважень обласних рад погоджувати надання надр у користування з метою геологічного вивчення і розробки родовищ корисних копалин загальнодержавного значення».

Доповідає: Крючков Ілля Миколайович – заступник начальника управління з питань комунальної власності, начальник відділу з питань природокористування та земельних відносин виконавчого апарату обласної ради.

  1. Різне
Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП