УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА  КОМІСІЯ  З  ПИТАНЬ  НАУКИ, ОСВІТИ ТА ДУХОВНОСТІ

61200, м.Харків , МСП                                                  

вул. Сумська, 64, тел. 700-53-29                     

__________________№_________________ 

На № _______________________________

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії

від  16 вересня   2020 року, 14.00

 1. Про проєкт рішення обласної ради „Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2020 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 05 грудня 2019 року № 1129-VIІ (зі змінами)”.
 2. Про проєкт рішення обласної ради „Про внесення змін до деяких обласних програм та порядків використання коштів обласного бюджету, затверджених рішеннями обласної ради”.
 3. Про проєкт рішення обласної ради „Про внесення змін до рішення обласної ради від 05 грудня 2019 року № 1130-VII «Про обласний бюджет Харківської області на 2020 рік» та додатків до нього (зі змінами)”.
 4. Про хід виконання у 2 кварталі 2020 року обласної програми розвитку освіти „Новий освітній простір Харківщини” на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 06 грудня 2018 року № 817-VII/
 5. Про проєкт рішення обласної ради „Про внесення змін до обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2019 – 2023 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 06 грудня 2018 року № 817-VIІ (зі змінами)”.
 6. Про проєкт рішення обласної ради „Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для нагородження переможців обласного конкурсу «Найкращий молодий науковець Харківщини» грошовими нагородами”.
 7. Про лист Харківської обласної державної адміністрації щодо питання передачі спеціалізованих шкільних автобусів, призначених для школярів з обмеженою здатністю до пересування із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міси Харківської області у власність районів та об’єднаних територіальних громад області.
 8. Про проєкт рішення обласної ради „Про затвердження Положення про наглядову раду закладу фахової передвищої освіти, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області”.
 9. Про проєкт рішення обласної ради „Про оголошення конкурсів  на посади керівників закладів освіти, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області”.
 10. Про проєкт рішення обласної ради „Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області”
 11. Про проєкт рішення обласної ради „Про оголошення конкурсу на посаду керівника харківського музичного училища ім. Б.М. Лятошинського”.
 12. Про аналітичну довідку щодо результатів фінансово-господарської діяльності обласних комунальних підприємств, установ, закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ. міст області за 1 квартал 2020 року.   
 13. Про проєкт рішення обласної ради „Про клопотання щодо нагородження відзнаками Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України”.   
 14. Про клопотання, що надійшло з Національно-технічного університету „Харківський політехнічний інститут” щодо нагородження цінним подарунком Голови Верховної Ради України наступних працівників закладу:

Клепікова Володимира Борисовича, завідувача кафедри автоматизованих  електромеханічних систем;

Кривобока Руслана Вікторовича, заступника голови науково-дослідної частини;

Любієва Альберта Гнатовича, професора кафедри фізичного виховання.   

 1. Про проєкт рішення обласної ради „Про звернення Харківської обласної ради до Національного агентства з питань запобігання корупції та Головного управління Національної поліції України в Харківській області відносно депутата обласної ради Булаха Дмитра Андрійовича щодо наявності ознак та фактів реального конфлікту інтересів і використання депутатського мандату, інформації яка стала відома у зв’язку з виконанням представницьких повноважень депутатом обласної ради в корисливих цілях чи особистих інтересах”.

16-20. Про клопотання, що надійшли щодо нагородження почесними відзнаками Харківської обласної ради.

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП