УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ  З  ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОСТІ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО  ГОСПОДАРСТВА, ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ ТА  БУДІВНИЦТВА

61200, м. Харків, МСП,  вул. Сумська, 64, тел. 715-72-62 

_________________№_____________

На № ___________________________                                       

Проєкт

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ  № 34

засідання постійної комісії 

 

від 15 вересня 2020 року о 14-00

м. Харків, вул. Сумська, 64, каб.19 

в режимі відеоконференції  

 1. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2020 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 05 грудня 2019 року № 1129-VIІ (зі змінами)».
 2. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до деяких обласних програм та порядків використання коштів обласного бюджету, затверджених рішеннями обласної ради».
 3. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради від 05 грудня 2019 року № 1130-VII «Про обласний бюджет Харківської області на 2020 рік» та додатків до нього (зі змінами)».
 4. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до Положення про порядок проведення обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», затвердженого рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року № 579-VII (зі змінами)».
 5. Про проєкт рішення обласної ради «Про звернення Харківської обласної ради до Прем’єр-міністра України щодо виділення коштів із державного бюджету України у 2020 році для проведення водообміну у Краснопавлівському водосховищі та на реконструкцію і ремонт Лозівського водогону як пріоритетних об’єктів фінансування за державними програмами».
 6. Про проєкт рішення обласної ради «Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області закінченого будівництвом об’єкта «Будівництво вбудованої газової котельні потужністю 2,2 МВт смт Донець для обігріву Донецьких дошкільних навчальних закладів (ясла-садок) № 1, № 2 Донецької селищної ради Балаклійського району Харківської області; Донецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2; нежитлової будівлі поліклінічного відділення лікарні, нежитлової будівлі – головний корпус лікарні (дитяче відділення), нежитлової будівлі – харчоблок з підвалом, нежитлової будівлі – лікувальний корпус (терапевтичне відділення), шести двоповерхових збірно-щитових житлових будинків, за адресою: вулиця Центральна 5 в смт Донець Балаклійського району Харківської області (коригування)» та передачу його у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району Харківської області».
 7. Щодо звітування Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Харківської обласної державної адміністрації про виконання рішення від 28 травня 2020 року № 1313-VII «Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області закінченого будівництвом об’єкта «Будівництво системи водопостачання с. Осиново Куп’янського району Харківської області» та передачу його у комунальну власність Осинівської сільської ради Куп'янського району Харківської області».
 8. Про підсумки виконання заходів щодо підготовки господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери до опалювального сезону 2020-2021 років.
 9. Про аналітичну довідку результатів фінансово-господарської діяльності обласних комунальних підприємств, установ, закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області за І півріччя 2020 року.
 10. Про розгляд листа Харківської обласної державної адміністрації щодо передачі електричного обладнання, що обліковується на балансі комунального підприємства «Обласний спортивний комплекс «Металіст», у власність АТ «Харківобленерго».
 11. Про проєкт рішення обласної ради «Про клопотання щодо нагородження відзнаками Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України».
 12. Про розгляд клопотання щодо нагородження Почесною відзнакою Харківської обласної ради «Слобожанська слава» Слюсаренка Сергія Вікторовича, заступника директора з фінансів та збуту ПРАТ «Вовчанський агрегатний завод».
 13. Про проєкт рішення обласної ради «Про звернення Харківської обласної ради до Національного агентства з питань запобігання корупції та Національної поліції України відносно депутата обласної ради БУЛАХА Дмитра Андрійовича щодо наявних ознак та фактів реального конфлікту інтересів і використання депутатського мандату, інформації, яка стала відома у зв’язку з виконанням представницьких повноважень депутатом обласної ради, в корисливих цілях чи особистих інтересах».
 14. Різне. Про інформацію Харківської обласної державної адміністрації про хід виконання обласних програм (до відома депутатів).
Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП