УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПРАВОВИХ ПИТАНЬ, РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАКОННОСТІ, ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ, БОРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮ ТА ЗЛОЧИННІСТЮ

61200, м. Харків, МСП

вул. Сумська, 64, тел. 700-53-28 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії 

від 01 вересня 2020 року

17.00

1.Про лист депутата Харківської обласної ради КОНОНЕНКА Альберта Васильовича № 03-03/20 від 19.08.2020 (вх. обл. ради № 6550/01-29 від 20.08.2020) щодо використання, на його думку, недостовірної та  неперевіреної  інформації щодо нього та його родичів та близьких депутатом Харківської обласної ради Дмитром Булахом під час  виступу 24 липня 2020 року на пленарному засіданні XXV сесії обласної ради VІІ скликання.

Доповідає: Анатолій РУСЕЦЬКИЙ – голова постійної комісії обласної ради з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністю, депутат обласної ради.

2.Про проєкт рішення обласної ради  «Про затвердження Положення про  порядок приватизації (відчуження) об'єктів, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області»  (регуляторний акт).

Доповідає: Марина БУР'ЯНОВА – начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

3.Щодо результатів експертизи відповідності проєкту рішення обласної ради «Про затвердження Положення про  порядок приватизації (відчуження) об'єктів, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області» вимогам статей 4, 5, 8 і 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Інформує: Анатолій РУСЕЦЬКИЙ – голова постійної комісії обласної ради з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністю, депутат обласної ради.

4.Про розгляд кандидатур представників громадськості, які виявили бажання взяти участь у відборі кандидатів до складу  поліцейської комісії Головного управління  Національної поліції в Харківській області та до складу поліцейської комісії Департаменту патрульної поліції Національної поліції України. (матеріали додаються).

Доповідає: Анатолій РУСЕЦЬКИЙ – голова постійної комісії обласної ради з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністю, депутат обласної ради.

Голова постійної комісії обласної ради

з правових питань, регуляторної політики,

законності, громадського порядку,

боротьби з корупцією та злочинністю                    Анатолій РУСЕЦЬКИЙ

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП