УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, РЕАБІЛІТАЦІЇ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ТА АТО

61200, м. Харків, МСП, вул. Сумська, 64, тел. 700-53-33 

_________________№_____________

На № ___________________________                                                      ПРОЄКТ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ № 50

засідання постійної комісії

22 листопада 2019 року об 11-00

м. Харків, вул. Сумська, 64, каб.19

 1. Про внесення змін до рішення обласної ради від 06 грудня 2018 року № 848-VII «Про обласний бюджет на 2019 рік» та додатків до нього 
  (зі змінами).
 2. Про обласний бюджет на 2020 рік.

Доповідає: ОВСЯННІКОВ Сергій Іванович – директор Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації

 1. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2019 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 06 грудня 2018 року № 832-VIІ (зі змінами).
 2. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2020 рік.

ДоповідаєКОНОВАЛОВА Ірина Василівна  заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації

 1. Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Харківської області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 17 грудня 2015 року №15-VII (зі змінами).

ДоповідаєШПАРАГА Юрій Іванович – директор Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації

 1. Про хід виконання комплексної обласної програми «Здоров’я Слобожанщини» на 2019-2020, затвердженої рішенням обласної ради від 06 грудня 2018 року № 828-VІІ (зі змінами).
 2. Про внесення змін до комплексної обласної програми «Здоров’я Слобожанщини» на 2019 – 2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 06 грудня 2018 року № 828–VІІ (зі змінами) та затвердження Плану регіонального замовлення на підготовку та перепідготовку кадрів у обласних закладах медичної освіти Харківської області І – ІІ рівнів акредитації на 2020 рік.

ДоповідаєФЕДАК Богдан Степанович – директор Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації

 1. Про розгляд проєкту регіональної цільової програми «Профілактика рідкісних (орфанних) хвороб на 2020-2024 роки».

ІнформуєГРЕЧАНІНА Олена Яківна – депутат обласної ради, генеральний директор КНП ХОР «МІЖОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ МЕДИКО-ГЕНЕТИЧНИЙ ЦЕНТР – ЦЕНТР РІДКІСНИХ (ОРФАННИХ) ЗАХВОРЮВАНЬ»

 1. Про подовження трудових відносин із Нестеренком Володимиром Миколайовичем, директором КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ ПАНЮТИНСЬКОГО ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНОГО ІНТЕРНАТУ.
 2. Про подовження трудових відносин із Жупинським Миколою Олексійовичем, директором КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ БОГОДУХІВСЬКОГО ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНОГО ІНТЕРНАТУ.

ДоповідаютьШПАРАГА Юрій Іванович – директор Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації

БУР’ЯНОВА Марина Петрівна – начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради

 1. Про призначення Демченка Владислава Миколайовича на посаду генерального директора КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР УРОЛОГІЇ І НЕФРОЛОГІЇ ІМ. В.І. ШАПОВАЛА».
 2. Про призначення Мірошниченка Володимира Анатолійовича на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНА ТУБЕРКУЛЬОЗНА ЛІКАРНЯ № 2».
 3. Про подовження трудових відносин із Калмиковою Іриною Миколаївною, директором КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР № 1».
 4. Про подовження трудових відносин із Кушнарьовою Іриною Олександрівною, директором КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР № 6».
 5. Про подовження трудових відносин із Тімаріною Оленою Віталіївною, директором КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ САНАТОРІЙ № 1».
 6. Про подовження трудових відносин із Бражник Іриною Олександрівною, директором КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ХАРКІВСЬКОЇ НАУКОВОЇ МЕДИЧНОЇ БІБЛІОТЕКИ.
 7. Про подовження трудових відносин із Екзарховим Віталієм Олександровичем, директором КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ПАЛІАТИВНОЇ МЕДИЦИНИ “ХОСПІС”».
 8. Про звільнення Даузе Ганни Миколаївни з посади директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я "ВОВЧАНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ".
 9. Про призначення Григорян Алли Олександрівни на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я "ВОВЧАНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ".
 10. Про звільнення Брянцева Олега Миколайовича з посади директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВЬЯ "КУП'ЯНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ ІМ. МАРІЇ ШКАРЛЕТОВОЇ".
 11. Про призначення Брянцева Олега Миколайовича на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я "КУП'ЯНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ ІМ. МАРІЇ ШКАРЛЕТОВОЇ".
 12. Про припинення комунальних закладів охорони здоров’я, що знаходяться у спільній власості територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області, шляхом перетворення у комунальні некомерційні підприємства.

ДоповідаютьФЕДАК Богдан Степанович – директор Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації

БУР’ЯНОВА Марина Петрівна – начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради

 1. Про оголошення конкурсів на посади керівників закладів вищої освіти, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
 2. Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.
 3. Про передачу в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та про внесення змін до додатку до рішення обласної ради від 15 серпня 2019 року № 1097- VII.
 4. Про надання дозволів на списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.
 5. Про внесення змін до рішення обласної ради від 05 березня 
  2015 року № 1172-VI «Про припинення шляхом ліквідації КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ЛІКУВАЛЬНО-ВИРОБНИЧИХ МАЙСТЕРЕНЬ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПСИХІАТРИЧНОЇ ЛІКАРНІ (код ЄДРПОУ 05509949), розташованого за адресою: Харківська обл., Харківський район, село Стрілеча» (зі змінами).
 6. Про внесення змін до рішення обласної ради
  від 05 березня 2015 року № 1173-VI «Про припинення шляхом ліквідації КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «СОЛОМАХИ» (код ЄДРПОУ 01973785), розташованого за адресою: Харківська обл., Харківський район, село Стрілеча» (зі змінами).
 7. Про погодження списків осіб, які пропонуються для зарахування до кадрового резерву на посади керівників комунальних підприємств установ і закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

ДоповідаєБУР’ЯНОВА Марина Петрівна – начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради

 1. Про затвердження плану роботи постійної комісії на 2020 рік.

ІнформуєСВЯТАШ Володимир Миколайович – голова постійної комісії

 1. Про затвердження Плану роботи обласної ради на 2020 рік.
 2. Про проведення звітів депутатів обласної ради перед виборцями.

ДоповідаєКЛИМЕНКО Сергій Володимирович – керуючий справами виконавчого апарату Харківської обласної ради

 1. Різне.
Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП