ПОРЯДОК   ДЕННИЙ
засідання постійної комісії

 від 17 вересня 2014 року
12.00

 1.Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього комплексу Харківської області на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 22 грудня 2011 року 
№ 293- VІ».
Доповідає: Грива Роман Сергійович – директор Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації.

2. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до Програми зайнятості населення Харківської області на період до 2017 року, затвердженої рішенням обласної ради від 20 червня 2013 року № 748-VI».
Доповідає: Міненко Володимир Леонідович – начальник Харківського обласного центру зайнятості населення.

3. Про проект рішення обласної ради «Про хід виконання у І півріччі 2014 року регіональної Програми запобігання і протидії корупції в Харківській області на 2013-2015 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 25 квітня 2013 року № 686-VІ (зі змінами)».
Доповідає: Кутєпов Юрій Володимирович – начальник управління забезпечення законності, правопорядку, додержання прав та свобод громадян обласної державної адміністрації.

4.Про проект рішення обласної ради «Про хід виконання у І півріччі 2014 року комплексної Програми профілактики правопорушень у Харківській області на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 17 лютого 2011 року № 82-VІ (зі змінами)».
Доповідає: Кутєпов Юрій Володимирович – начальник управління забезпечення законності, правопорядку, додержання прав та свобод громадян обласної державної адміністрації.

5. Про проект рішення обласної ради «Про припинення ДЕРЖАВНОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я "АПТЕКА № 227" шляхом приєднання до ТОВ "АПТЕКА-227"».
Доповідає: Ковальова Олена Михайлівна – начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

6.Про хід виконання та внесення змін до Регіональної програми "Облаштування та реконструкція українсько-російської ділянки державного кордону в межах Харківської області" на період до 2015 року, затвердженої рішенням обласної ради від 24 жовтня 2013 року 
№ 841-VI.
Доповідає: Шевцов Анатолій Леонідович – начальник управління з питань взаємодії з митними органами, прикордонною службою, оборонної та мобілізаційної роботи Харківської обласної державної адміністрації.

7. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради від 30 серпня 2012 року № 498-VI «Про припинення комунального підприємства охорони здоров’я «Аптека № 39» (код ЄДРПОУ 22678607), розташованого за адресою: м. Харків, вул. Володарського, 82, - шляхом ліквідації» (зі змінами)».
Доповідає: Ковальова Олена Михайлівна – начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

8. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до додатків до рішення обласної ради від 25 листопада 2010 року № 5-УІ «Про утворення та обрання постійних комісій обласної ради» (зі змінами)».
Доповідає: Бондаренко Ольга Миколаївна – начальник управління організаційного забезпечення ради виконавчого апарату обласної ради.


Голова постійної комісії                                         О. Давтян

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП