П О Р Я Д О К     Д Е Н Н И Й
засідання постійної комісії  обласної ради
з питань соціально-економічного розвитку регіону,
інвестицій, міжнародного та міжрегіонального співробітництва


            23.06.2014 року
                     14-00
               І поверх, кім.25

1. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради від 30 січня 2014 року № 938-VІ  «Про обласний бюджет на 2014 рік» та додатків до нього».
2. Про проект рішення обласної ради «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2013 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 05 березня  2013 року № 644-VI” (зі змінами).       
3. Про хід виконання Стратегії сталого розвитку Харківської області                до 2020 року, затвердженої рішенням обласної ради від 23 грудня                 2010 року № 27-VІ  (із змінами).
4. Про хід виконання Програми сприяння розвитку малого підприємництва    в Харківській області на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням обласної ради   від 16 червня 2011 року № 172-VI (із змінами).
5. Про лист директора Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації Коваленка В.М. щодо проекту рішення обласної ради „Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2014 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 30 січня 2013 року № 936-VI (зі змінами)”.
6. Про лист директора Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації Коваленка В.М. щодо надання погодження на звільнення Колісник Оксани Петрівни з посади директора Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва.
7. Про проект рішення обласної ради «Про звільнення та призначення керівників комунальних підприємств».
8. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до Порядку продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області шляхом викупу, на аукціоні (у тому числі за методом зниження ціни, без оголошення ціни) та за конкурсом з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону, затвердженого рішенням обласної ради від 20 червня 2013 року № 779-VІ».
9. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до Положення про порядок списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 16 червня 2011 року № 190-VI (зі змінами)».
10. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до Положення про порядок передачі в оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 16 червня  2011 року № 188-VI».
11. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до додатку до рішення обласної ради від 24 квітня 2014 року № 973-VI "Про відчуження об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області».
12. Про підсумки фінансово-господарської діяльності обласних комунальних підприємств за 2013 рік та стан майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст області.
13. Про підсумки фінансово-господарської діяльності обласних комунальних підприємств за І квартал 2014 року та стан майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст області.
14. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до Положення про порядок проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад  «Разом в майбутнє»,  затвердженого рішенням обласної ради від 18 серпня  2011 року № 227-VI (зі змінами)».
15. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до додатків до рішення обласної ради від 25 листопада 2010 року № 5-VІ "Про утворення та обрання постійних комісій обласної ради" (зі змінами)».
16.Про проект рішення обласної ради «Про присвоєння звання «Почесний громадянин Харківської області».

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП