ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання постійної комісії

        від 20 червня 2014 року

1. Про проект рішення обласної ради „Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2013 рік, затвердженої рішенням обласної ради   від 05 березня 2013 року № 644-VІ (зі змінами)”.

2. Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до рішення обласної ради від 30 січня 2014 року № 938-VI "Про обласний бюджет на 2014 рік" та додатків до нього (зі змінами)”.

3. Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до рішення обласної ради від 24 квітня 2014 року № 955-VI "Про соціальну допомогу дітям військовослужбовців, які загинули під час масових акцій громадського протесту в місті Києві, та внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Харківської області на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 17 лютого 2011 року № 78-VI (зі змінами)".

4. Про проект рішення обласної ради „Про хід виконання обласної соціальної Програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2008-2017 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 17 квітня 2008 року № 685-V (зі змінами)”.

5. Про проект рішення обласної ради „Про зміну типу та перейменування КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КУП?ЯСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»”.

6. Про проект рішення обласної ради „Про зміну типу та перейменування КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ І-ІІІ СТУПЕНІВ
№ 8» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ”.

7. Про погодження продовження терміну дії контракту з Водяхою Любов Вікторівною, директором комунального закладу «Харківська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів № 12» Харківської обласної ради, на 5 років, з 19 серпня 2014 року до 19 серпня 2019 року.

8-14. Про надання погоджень щодо подовження терміну дії контракту з керівниками обласних комунальних закладів.

15. Про погодження списку осіб, які пропонуються для зарахування до кадрового резерву на посаду директора комунального підприємства «Освіта» Харківської обласної ради – кадровий резерв: Телятник Тетяна В?ячеславівна, головний бухгалтер – КП «Освіта»; Алєксєєнко Олена Леонідівна – заступник директора КП «Освіта».

16. Про проект рішення обласної ради „Про звільнення та призначення керівників комунальних підприємств”.

17. Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до додатку 1 «Перелік суб’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області» та додатку 2 «Перелік орендованих цілісних майнових комплексів та структурних підрозділів, майно яких знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області» до рішення обласної ради від 03 квітня 2007 року № 219-V (зі змінами)”.

18. Про внесення змін до додатку до рішення обласної ради від 24 квітня 2014 року № 973-VI "Про відчуження об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області".

19. Про передачу в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

20. Про аналітичну довідку стосовно стану майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та показників фінансово-господарської діяльності обласних комунальних підприємств за 2013 рік.

21. Про аналітичну довідку стосовно стану майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та показників фінансово-господарської діяльності обласних комунальних підприємств за І квартал 2014 року.

22. Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до Порядку продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області шляхом викупу, на аукціоні (у тому числі за методом зниження ціни, без оголошення ціни) та за конкурсом з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону, затвердженого рішенням обласної ради від 20 червня 2013 року №.779-VІ”.

23. Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до Положення про порядок списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 16 червня 2011 року № 190-VI”.
Доповідає: Ковальова Олена Михайлівна – заступник начальника управління з питань комунальної власності виконавчого апарату Харківської обласної ради.

24. Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до Положення про порядок передачі в оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 16 червня 2011 року № 188-V”.

25. Про проект рішення обласної ради „Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, та визнання деяких рішень обласної ради такими, що втратили чинність”.

26. Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до Положення про порядок проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад, затвердженого рішення обласної ради від 18 серпня 2011 року № 227-VI (зі змінами)”.

27. Про погодження кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин Харківської області».

28. Про клопотання щодо нагородження Почесною відзнакою Харківської обласної ради „Слобожанська слава”.
 

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП