УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, МАТЕРИНСТВА

І ДИТИНСТВА ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

 61200, м. Харків, МСП

 вул. Сумська, 64, каб 19, тел. 700-53-16

__________________№_________________

На № _______________________________

                                                                                                                                             ПРОЕКТ

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ № 45

засідання постійної комісії

від 21.08.2013 року о 14-00

 

1.Про внесення змін до рішення обласної ради від 20 грудня 2012 року № 589-VІ «Про обласний бюджет на 2013 рік» та додатків до нього (зі змінами).

Доповідає: Овсянніков Сергій Іванович – директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації.

 

2. Про внесення змін до комплексної програми «Розвиток місцевого самоврядування в Харківській області на 2012-2016 роки», затвердженої рішенням обласної ради від 22 грудня 2011 року № 294-VI  (зі змінами).

Доповідає: Бондаренко Ольга Миколаївна – заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної ради.

 

3. Про внесення змін до комплексної обласної програми «Здоров’я Слобожанщини» на 2012 – 2014 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 26 квітня 2012 року № 395-VІ (із змінами).

Доповідає: Галацан Олександр Вікторович – директор Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

 

4. Про реорганізацію Харківського коледжу медичного обладнання.

Доповідає: Галацан Олександр Вікторович – директор Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

 

5.Про звільнення та призначення керівників комунальних підприємств.

 

6.Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

 

7.Про передачу в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та про внесення змін до додатків до деяких рішень обласної ради щодо передачі в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

 

 

8.Про надання дозволів на списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

 

9.Про надання згоди на застосування положень Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» до державного комунального підприємства охорони здоров’я Аптеки № 59.

 

10.Про надання згоди на застосування положень Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» до комунального підприємства охорони здоров’я «Центральна районна аптека № 3».

 

11.Про надання згоди на застосування положень Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» до КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА АПТЕКА № 94».

 

12.Про надання згоди на застосування положень Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» до комунального підприємства охорони здоров’я «Аптека  № 170».

 

13.Про надання згоди на застосування положень Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» до державного комунального підприємства охорони здоров’я «Центральна районна аптека № 49».

 

14.Про припинення КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «МІЖЛІКАРНЯНА АПТЕКА № 307» (код ЄДРПОУ 22680225), розташованого за адресою: м. Харків, вул., Академіка Павлова, 46, - шляхом ліквідації.

 

15.Про припинення КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА АПТЕКА № 66» (код ЄДРПОУ 01974595), розташованого за адресою: Харківська область, Шевченківський район, смт Шевченкове, вул. Леніна, 33, - шляхом ліквідації.

 

16.Про припинення КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ПРОФІЛАКТИЧНОЇ ДЕЗІНФЕКЦІЇ «НАДІЯ» (код ЄДРПОУ 21238154) шляхом приєднання до КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПРОФДЕЗІНФЕКЦІЯ» (код ЄДРПОУ 38494244).

 

17.Про припинення КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ПРОФІЛАКТИЧНОЇ ДЕЗІНФЕКЦІЇ «АПРЕЛЬ» (код ЄДРПОУ 04593422) шляхом приєднання до КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПРОФДЕЗІНФЕКЦІЯ» (код ЄДРПОУ 38494244).

 

 

18.Про припинення КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ПРОФІЛАКТИЧНОЇ ДЕЗІНФЕКЦІЇ «ГАРАНТІЯ» (код ЄДРПОУ 21178475) шляхом приєднання до КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПРОФДЕЗІНФЕКЦІЯ»  (код ЄДРПОУ 38494244).

 

19.Про припинення КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ПРОФІЛАКТИЧНОЇ ДЕЗІНФЕКЦІЇ «АЛЬФАЦИД» (код ЄДРПОУ 22614010) шляхом приєднання до КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПРОФДЕЗІНФЕКЦІЯ» (код ЄДРПОУ 38494244).

Доповідає: Поливаний Анатолій Петрович – начальник управління майном комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

 

20.Про лист обласної державної адміністрації про  надання пропозицій щодо кандидатури до складу Організаційного комітету з підготовки і проведення в Харківській області року учасників бойових дій на території інших держав.

Доповідає: Стронов Андрій Олексійович – голова постійної комісії.

 

21.Про лист КЗОЗ «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ-ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ» про надання дозволу на передачу  18 одиниць автомобілів швидкої медичної допомоги  на баланс КЗОЗ «ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ».

Доповідає: Стронов Андрій Олексійович – голова постійної комісії.

 

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП