ПОРЯДОК ДЕННИЙ № 44
засідання постійної комісії

 від 12.06.2013 року о 14-00

 1.Про внесення змін до рішення обласної ради від 20 грудня 2012 року № 589-VІ «Про обласний бюджет на 2013 рік» та додатків до нього (зі змінами).

2.Про внесення змін до Стратегії сталого розвитку Харківської області до 2020 року, затвердженої рішенням обласної ради від 23 грудня 2010 року № 27-VІ.


3. Про затвердження Програми зайнятості населення Харківської області на період до 2017 року.

4. Про лист голови Харківської обласної організації ветеранів України Хіневича А.П. та голови Харківської обласної організації «Союз Чорнобиль України» Вінника А.І. щодо внесення змін до Порядку використання коштів обласного бюджету на фінансову підтримку обласним громадським організаціям.


5. Про лист Харківської обласної організації ветеранів України (Хіневич А.П.) щодо сприяння у вирішенні питання додаткового фінансування у 2013 році громадської організації у зв’язку з великою кількістю заходів.

6. Про внесення змін до комплексної обласної програми «Здоров’я Слобожанщини» на 2012 – 2014 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 26 квітня 2012 року № 395-VІ (із змінами).

7. Про затвердження Порядку продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області шляхом викупу, на аукціоні (у тому числі за методом зниження ціни, без оголошення ціни) та за конкурсом з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону.

8.Про звільнення та призначення керівників комунальних підприємств.

9.Про передачу в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та про внесення змін до додатків до деяких рішень обласної ради щодо передачі в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

10.Про надання дозволів на списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, та внесення змін до рішення обласної ради від 25 квітня 2013 року № 702- VI.

11.Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

12.Про внесення змін до додатку до рішення обласної ради від 05 березня 2013 року № 665-VІ «Про відчуження об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області» (із змінами).

13.Про внесення змін до рішення обласної ради від 05 березня 2013 року № 668-VІ «Про припинення ДЕРЖАВНОГО ЗАКЛАДУ ПІДПРИЄМСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я АПТЕКИ № 47 (код ЄДРПОУ 23910532) шляхом приєднання до покупця - ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АПТЕКА № 47» (код ЄДРПОУ 31557805)

14.Про внесення змін до додатку 1 «Перелік суб’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області» та додатку 2 «Перелік орендованих цілісних майнових комплексів та структурних підрозділів, майно яких знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області» до рішення обласної ради від 03 квітня 2007 року № 219-V (зі змінами).

15.Про проект розпорядження «Про передачу матеріальних цінностей з балансу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ № 1» на баланс комунального закладу охорони здоров’я Обласної дитячої інфекційної клінічної лікарні».

16. Про проект розпорядження «Про передачу основних засобів з балансу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ – ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ» на баланс КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОБЛАСНОЇ ДИТЯЧОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ № 1».

17. Про проект розпорядження «Про передачу медичного обладнання з балансу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ – ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ» на баланс КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ КЛІНІЧНОЇ ПСИХІАТРИЧНОЇ ЛІКАРНІ № 3».

18. Про проект розпорядження «Про передачу медичного обладнання з балансу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ – ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ» на баланс комунального закладу охорони здоров’я Харківського обласного центру служби крові».

19. Про проект розпорядження «Про передачу медичного обладнання з балансу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ – ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ» на баланс КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР УРОЛОГІЇ І НЕФРОЛОГІЇ ІМ. В.І. ШАПОВАЛА».

20. Про проект розпорядження «Про передачу матеріальних цінностей з балансу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ № 1» на баланс комунального закладу охорони здоров’я Обласної дитячої клінічної лікарні».

21. Про проект розпорядження «Про передачу медичного обладнання з балансу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ – ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ» на баланс КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОБЛАСНОГО ГОСПІТАЛЮ ДЛЯ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ».

22. Про проект розпорядження «Про передачу медичного обладнання з балансу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ – ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ» на баланс КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР».


23. Про проект розпорядження «Про передачу медичного обладнання з балансу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ – ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ» на баланс КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОБЛАСНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ДИСПАНСЕРУ РАДІАЦІЙНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ».

24. Про проект розпорядження «Про передачу медичного обладнання з балансу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ – ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ» на баланс КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ТРАВМАТОЛОГІЧНА ЛІКАРНЯ».

25.Про затвердження кадрового резерву на посаду керівників КПОЗ «Центральна районна аптека №131» та ДКПОЗ аптека № 200.

26.Про присвоєння звання «Почесний громадянин Харківської області».
27.Різне.
27.1.Про лист колективу Харківського коледжу медичного обладнання щодо перспективи діяльності навчального закладу.


27.2.Про інформацію щодо участі у круглому столі з обговорення проекту Обласної цільової програми із протидії торгівлі людьми на 2014-2015 роки.

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП