ПОРЯДОК ДЕННИЙ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ
З ПИТАНЬ НАУКИ, ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ,
ІСТОРИЧНОЇ СПАДЩИНИ, ДУХОВНОСТІ
ТА НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН

 12 червня 2013 року, 15.00

 1. Про інформацію щодо внесення змін до обласного бюджету на 2013 рік.


3. Про проект рішення обласної ради „Про затвердження Програми розвитку архівної справи в Харківській області на 2013-2016 роки”.

2. Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до Стратегії сталого розвитку Харківської області до 2020 року, затвердженої рішенням обласної ради від 23 грудня 2010 року № 27-VІ”.

4. Про проект рішення обласної ради „Про передачу в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та про внесення змін до додатку 1 до рішення обласної ради від 05 березня 2013 року № 663-VІ «Про передачу в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та про внесення змін до додатку до рішення обласної ради” від 26 квітня 2012 року № 408-VІ “Про передачу в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області”».

5. Про проект рішення обласної ради „Про надання дозволів на списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, та внесення змін до рішення обласної ради від 25 квітня 2013 року № 702-VI”.

6. Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до додатку 1 «Перелік суб’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області» та додатку 2 «Перелік орендованих цілісних майнових комплексів та структурних підрозділів, майно яких знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області» до рішення обласної ради
від 03 квітня 2007 року № 219-V (зі змінами)”.

7. Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до комплексної Програми розвитку гуманітарної сфери, затвердженої рішенням обласної ради від 03 лютого 2009 року № 1103-V (зі змінами)”.

7а. Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до комплексної Програми розвитку гуманітарної сфери, затвердженої рішенням обласної ради від 03 лютого 2009 року № 1103-V (зі змінами)”.

8. Про проект рішення обласної ради „Про перейменування комунального підприємства – Кінотеатр «Зустріч»”.

9. Про колективне звернення членів ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА „МОЛОДІЖНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ СИМФОНІЧНИЙ ОРКЕСТР «СЛОБОЖАНСЬКИЙ»”.
10. Про фінансовий план комунального підприємства.

11. Про інформацію щодо ходу виконання у 1 кварталі 2013 року комплексної Програми розвитку гуманітарної сфери, затвердженої рішенням обласної ради від 03 лютого 2009 року № 1103- V (із змінами).

12. Про проект рішення обласної ради „Про звільнення та призначення керівників комунальних підприємств”.

13. Про проект рішення обласної ради „Про зміну типу та перейменування КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА – ІНТЕРНАТ І-ІІ СТУПЕНІВ №7» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ”.

14.-15. Про погодження на звільнення.

16.-17. Про погодження на призначення.

18.- 24. Про погодження подовження дії контратів.

25. Про проект рішення „Про присвоєння звання «Почесний громадянин Харківської області»”.

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП