11.06.2013 року

 

 

       11-00

 

 

І поверх, к.25

 

 

 

1.Про перелік змін до рішення обласної ради від 20 грудня  2012 року № 589-VІ «Про обласний бюджет на 2013 рік» та додатків до нього (зі змінами).
 
2.Про проект рішення „Про затвердження комплексної Програми розвитку водного господарства Харківської області на період до 2021 року.
 
3.Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до Стратегії сталого розвитку Харківської області до 2020 року, затвердженої рішенням обласної ради від 23 грудня 2010 року  № 27-VІ”.
 
4.Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до Порядку погодження Харківською обласною радою клопотань про надання надр у користування, затвердженого рішенням обласної ради від 22 грудня 2011 року № 304-VI”.
 
5.Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до Порядку видачі Харківською обласною радою дозволів на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення, затвердженого рішенням обласної ради від 26 квітня 2012 року № 405-VI”.
 
6.Про проект рішення обласної ради „Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст  Харківської області”.
 
7.Про проект рішення обласної ради „Про звільнення та призначення керівників комунальних підприємств”.
 
8.Про проект рішення обласної ради „Про затвердження Порядку продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області шляхом викупу, на аукціоні (у тому числі за методом зниження ціни, без оголошення ціни) та за конкурсом з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону”.
 
9.Про проект рішення обласної ради „Про передачу в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та про внесення змін до додатку 1 до рішення обласної ради від 05 березня 2013 року № 663-VІ «Про передачу в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та про внесення змін до додатку до рішення обласної ради від 26 квітня 2012 року № 408-VІ “Про передачу в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області”».
 
10.Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до додатку до рішення обласної ради від 05 березня 2013 року № 665-VІ «Про відчуження об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області» (із змінами)”.
 
11.Про проект рішення обласної ради „Про присвоєння звання "Почесний громадянин Харківської області". 
 
Різне.
Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП