ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання постійної комісії

 від 22.04.2013 року об 11-00

 1.Про внесення змін до рішення обласної ради від 20 грудня 2012 року № 589-VІ «Про обласний бюджет на 2013 рік» та додатків до нього (зі змінами).

2.Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2013 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 05 березня 2012 року № 664- VІ.
 
3.Про надання дозволу заявникам на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

4.Про внесення змін до рішення обласної ради від 25 листопада 2010 року № 5-VІ «Про утворення та обрання постійних комісій обласної ради» та додатків до нього (із змінами).

5.Про надання ТОВ «Моноліт Союз» гірничого відводу для розробки Балаклійського родовища піску на території Балаклійського району.

6. Про клопотання Державної служби геології та надр України про погодження продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки, з подальшим видобуванням газу природного Центрально-Медедівської площі на території Нововодолазького та Кегичівського районів.

7.Про клопотання щодо отримання спеціальних дозволів на спеціальне використання природних ресурсів межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення.

8.Про лист прокурора області щодо вивчення стану додержання вимог законодавства про охорону та раціональне використання територій та об’єктів природно-заповідного фонду та лісових ресурсів.

9.Інформація про хід виконання обласної Програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» за І квартал 2013 року.

10.Про баланс та фінансовий звіт за 1 квартал 2013 року КП «Харківський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі».

11.Про клопотання Харківської обласної державної адміністрації про нагородження Почесною відзнакою Харківської обласної ради «Слобожанська Слава».

12.Про клопотання селянського господарства Кордюка А.Л. про нагородження Почесною відзнакою Харківської обласної ради «Слобожанська Слава».

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП