ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання постійної комісії

від 01 березня 2013 року, 13.00

1. Про проект рішення обласної ради „Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2012 рік”.
Доповідає: Овсянніков Сергій Іванович – Директор Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації.
Запрошені: Шаповал Роман Володимирович – директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Кузнєцов Дмитро Павлович – директор Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.

2. Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до рішення обласної ради від 20 грудня 2012 року № 589-VІ «Про обласний бюджет на 2013 рік» та додатків до нього (зі змінами)”.
Доповідає: Овсянніков Сергій Іванович – Директор Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації.

3. Про звіт голови Харківської обласної державної адміністрації з питань виконання бюджету, програм соціально-економічного та культурного розвитку Харківської області й делегованих обласною радою повноважень.
Доповідає: Авершин Сергій Володимирович – Директор департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації.
Запрошені: Шаповал Роман Володимирович – директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації;
Кузнєцов Дмитро Павлович – директор Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації;
Овсянніков Сергій Іванович – Директор Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації.

4. Про проект рішення обласної ради „Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2013 рік”.
Доповідає: Авершин Сергій Володимирович – Директор департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації.
Запрошені: Шаповал Роман Володимирович – директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації;
Кузнєцов Дмитро Павлович – директор Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації; Овсянніков Сергій Іванович – Директор Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації.

5. Про проект рішення обласної ради „Про затвердження Концепції розвитку туризму в Харківській області до 2020 року”.

6. Про проект рішення обласної ради „Про створення КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР»”.
Доповідає: Кузнєцов Дмитро Павлович – директор Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.

7-9. Про надання погодження на подовження трудових відносин на умовах контракту з керівниками обласних комунальних закладівОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ ТЕАТР ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА» з Гапановичем Андрієм Федоровичем.
Доповідає: Кузнєцов Дмитро Павлович – директор Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.

10. Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до комплексної Програми розвитку гуманітарної сфери, затвердженої рішенням обласної ради від 03 лютого 2009 року № 1103-V (зі змінами)”.
Доповідають: Шаповал Роман Володимирович – директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації; Кузнєцов Дмитро Павлович – Директор Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації; Овсянніков Сергій Іванович – Директор Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації.

11. Про проект рішення обласної ради „Про хід виконання розділу III «Забезпечення прав дітей з особливими потребами» комплексної Програми розвитку гуманітарної сфери, затвердженої рішенням обласної ради від 03 лютого 2009 року № 1103-V (зі змінами)”.
Доповідає: Печерських Тетяна Петрівна – Начальник служби у справах дітей Харківської обласної державної адміністрації.
Співдоповідає: Шаповал Роман Володимирович – директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

12. Про проект рішення обласної ради „Про хід виконання у 2012 році Програми зайнятості населення Харківської області на 2012-2013 роки та стратегічних напрямів розвитку ринку праці до 2016 року, затвердженої рішенням обласної ради від 01 березня 2012 року № 353-VІ”.

13. Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до розділів VII, IX Програми зайнятості населення Харківської області на 2012-2013 роки та стратегічних напрямів розвитку ринку праці до 2016 року, затвердженої рішенням обласної ради від 01 березня 2012 року № 353-VІ”.

14. Про проект рішення обласної ради „Про хід виконання у 2012 році комплексної Програми соціального захисту населення Харківської області на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 17 лютого 2011 року № 78-VІ (зі змінами)”.
Доповідає: Захуцька Олена Володимирівна – директор Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації.

15. Про проект рішення обласної ради „Про хід виконання у 2012 році Програми збереження та розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Харківської області на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 27 жовтня 2011 року № 248-VІ”.

16. Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до Програми збереження та розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Харківської області на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 27 жовтня 2011 року № 248-VІ”.

17. Про проект рішення обласної ради „Про виконання обласної Комплексної програми забезпечення молоді житлом до 2012 року, затвердженої рішенням обласної ради від 31 січня 2006 року № 11-ІV”.
Доповідає: Козлова Лариса Миколаївна – заступник директора Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації.

18-25. Питання щодо спільної власності територіальних громад сіл, селищ. Міст області.
Доповідає: Поливаний Анатолій Петрович – начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.
питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

26. Про проект рішення обласної ради „Про хід виконання у 2012 році комплексної програми «Розвиток місцевого самоврядування в Харківській області на 2012-2016 роки», затвердженої рішенням обласної ради від 22 грудня 2011 року № 294-VІ (зі змінами)”.

27. Про проект рішення обласної ради „Про зміни в адміністративно-територіальному устрої Харківської області”.

28. Про проект рішення обласної ради „Про дострокове припинення повноважень депутата обласної ради VІ скликання”.

29. Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до Положення про Грамоту Харківської обласної ради та Подяку голови Харківської обласної ради, затвердженого рішенням обласної ради від 30 жовтня 2007 року № 457-V”.

30. Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до Плану роботи обласної ради на 2013 рік, затвердженого рішенням обласної ради від 20 грудня 2012 року № 622-VІ”.
Доповідає: Клименко Сергій Володимирович – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради.

31. Питання щодо нагородження почесними відзнаками Харківськоїобласної ради.
Доповідає: Дулуб Лідія Миколаївна – голова постійної комісії.

32. Про лист Департаменту науки і освіти щодо терміну розгляду питання обласною радою.
Доповідає: Шаповал Роман Володимирович – Директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

Р І З Н Е

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП