УКРАЇНА
 
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
 
ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З питань бюджету
 
61200, МСП   м. Харків, вул. Сумська, 64, тел. 700-53-02
 
_______________№_______________
На № __________________________
 
 
Засідання постійної комісії
 
13 листопада 2012 року
 
 
 
П о р я д о к     д е н н и й :
 
1.  Про внесення змін до рішення обласної ради від 28 грудня2011року № 338-VI "Про обласний бюджет на 2012 рік" та додатків до нього (зі змінами).
 
Доповідає: Овсянніков Сергій Іванович - начальник Головного фінансового управління Харківської обласної державної адміністрації.
 
2. Інформація про виконання обласного бюджету за січень-вересень 2012 року .
 
Інформує: Овсянніков Сергій Іванович - начальник Головного фінансового управління Харківської обласної державної адміністрації.
 
3. Про внесення змін до кошторису витрат на утримання обласної ради та її виконавчого апарату у 2012 році.
 
Доповідає: Немикіна Людмила Петрівнаголова постійної комісії обласної ради з питань бюджету.
 
4. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2012 рік, затвердженої рішенням обласної ради   від 01 березня 2012 року № 348-VI (із змінами).
 
Доповідає: Коновалова Ірина Василівна заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації.
 
 
 
5. Про внесення змін до Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів по Харківській області на2010-2014 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 17 червня          2010 року № 1707-V (зі змінами).
 
Доповідає: Хорунжий Володимир Анатолійовичзаступник начальника управління паливно-енергетичного комплексу Харківської обласної державної адміністрації.
 
6. Про хід виконання у 2012 році регіональної Програми будівництва (придбання) доступного житла в Харківській області на 2010-2017 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 23 грудня 2010 року № 29-VІ.
 
Доповідає: Рабінович Михайло Самуїловичначальник управління містобудування та архітектури Харківської обласної державної адміністрації.
 
7. Про внесення змін до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Харківської області на 2010-2014 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 01 грудня 2010 року № 7-VІ.
 
Доповідає: Грива Роман Сергійовичначальник Головного управління житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації.
 
8. Про хід виконання за 9 місяців 2012 року Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Харківської області на2010-2014 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 01 грудня 2010 року № 7-VІ.
 
Доповідає: Грива Роман Сергійовичначальник Головного управління житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації.
 
9. Про затвердження Харківської обласної цільової Програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2012-2015 роки.
 
Доповідає: Зінченко Володимир Анатолійовичначальник управління внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Харківської обласної державної адміністрації.
 
10. Про передачу в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та про внесення змін до додатків до деяких рішень обласної ради щодо передачі в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
 
Доповідає: Поливаний Анатолій Петровичначальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.
11. Про внесення змін до рішення обласної Ради народних депутатів від 24 квітня 1996 року «Про увічнення пам’яті голови Харківської обласної Ради народних депутатів, голови обласної державної адміністрації Олександра Степановича Масельського».
 
Доповідає: Кузнєцов Дмитро Павловичдиректор Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.
 
12. Про внесення змін до Регламенту Харківської обласної ради, затвердженого рішенням обласної ради від 01 грудня 2010 року № 25-VI (зі змінами).
 
Доповідає: Клименко Сергій Володимировичкеруючий справами виконавчого апарату обласної ради.
 
13. Про проведення звітів депутатів обласної ради перед виборцями.
 
Доповідає: Клименко Сергій Володимировичкеруючий справами виконавчого апарату обласної ради.
 
14. Про звіт постійної комісії обласної ради з питань бюджету про роботу за період з листопада 2011 року по листопад 2012 року.
 
Доповідає: Немикіна Людмила Петрівнаголова постійної комісії обласної ради з питань бюджету.
 
 
15. Різне.
Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП