Засідання постійної комісії

 
19 червня 2012 року
 
П о р я д о к     д е н н и й :
 
1. Про перелік змін до обласного бюджету на 2012 рік.
 
Доповідає: Овсянніков Сергій Івановичначальник Головного фінансового управління Харківської обласної державної адміністрації.

14-00
 

2. Про інформацію про виконання обласного бюджету за січень-квітень 2012 року.

 

Інформує: Овсянніков Сергій Іванович– начальник Головного фінансового управління Харківської обласної державної адміністрації.
 
3. Про проект рішення обласної ради "Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2012 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 01 березня 2012 року № 348-VІ (із змінами)".
 
Доповідає: Авершин Сергій Володимировичдиректор Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації.

14-15

 
4. Про проект рішення обласної ради "Про внесення змін до Програми залучення інвестицій до Харківської області на період до 2015 року, затвердженої рішенням обласної ради від 26 квітня 2012 року № 387-VI".
 
Доповідає: Авершин Сергій Володимировичдиректор Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації.

14-20

5. Про проект рішення обласної ради "Про внесення змін до обласної цільової Програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, затвердженої рішенням обласної ради від 15 вересня 2010 року № 1804-VI (зі змінами)".
 
Доповідає: Токар Олексій Олександровичзаступник начальника Головного управління економіки – начальник управління з координації підготовки та проведення фінальної частини "Євро-2012" Харківської обласної державної адміністрації.

14-30
 

6. Про проект рішення обласної ради "Про хід виконання та внесення змін до комплексної Програми розвитку гуманітарної сфери, затвердженої рішенням обласної ради від 03 лютого 2009 року № 1103-V (із змінами)".
 
Доповідають: Шаповал Роман Володимирович – начальник Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації;
 
Кузнєцов Дмитро Павлович – начальник управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації;
 
Печерських Тетяна Петрівна – начальник служби у справах дітей Харківської обласної державної адміністрації.

14-40

 
7. Про проект рішення обласної ради "Про внесення змін до Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів по Харківській області на 2010-2014 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 17 червня 2010 року № 1707-V (зі змінами)".
 
Доповідає: Без'язичний Василь Федорович – начальник управління паливно-енергетичного комплексу Харківської обласної державної адміністрації.

14-45

 
8. Про проект рішення обласної ради "Про хід виконання регіональної цільової Програми розвитку цивільного захисту (цивільної оборони) Харківської області на 2011-2013 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 23 грудня 2010 року № 31-VI (зі змінами)".
 
Доповідає: Фадєєв Володимир Іллічперший заступник начальника Головного управління з питань надзвичайних ситуацій Харківської обласної державної адміністрації.
Щітов Володимир Євгенович – заступник начальника Головного управління з питань надзвичайних ситуацій Харківської обласної державної адміністрації.

14-50

9. Про проект рішення обласної ради "Про хід виконання комплексної Програми профілактики правопорушень у Харківській області на 2011-           2015 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 17 лютого 2011 року          № 82-VI (зі змінами)".
 
Доповідає: Цвіра Микола Іванович – начальник Головного управління по взаємодії з правоохоронними органами, органами юстиції, оборонної та мобілізаційної роботи Харківської обласної державної адміністрації.

14-55

 
10. Про проект рішення обласної ради "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на виконання Програми розвитку овочівництва, картоплярства та переробної галузі в Харківській області на період до 2020 року, затвердженої рішенням Харківської обласної ради від 01 березня 2012 року № 354-VІ".
 
Доповідає: Кулик Олена Григорівна – в.о. начальника Головного управління агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації.

15-00

 
11. Про проект рішення обласної ради "Про передачу в оренду об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та про внесення змін до додатків до деяких рішень обласної ради щодо передачі в оренду об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області".
 
Доповідає: Поливаний Анатолій Петровичначальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

15-05

 
12. Про проект рішення обласної ради "Про збільшення статутного капіталу ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ЗНАХІДКА»".
 
Доповідає: Поливаний Анатолій Петровичначальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.
 
13. Про інформацію про нарахування та перерахування орендної плати за травень 2012 року.

 

Інформує: Поливаний Анатолій Петрович– начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.
 
 
14. Про проект рішення обласної ради "Про внесення змін до рішення обласної ради від 25 листопада 2010 року № 4-VI «Про визначення умов оплати праці голови обласної ради, першого заступника та заступника голови обласної ради» (зі змінами)".

 

Доповідає: Бондаренко Ольга Миколаївна  – заступник керуючого справами, начальник управління організаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату обласної ради.

         15-10

 
15. Про проект рішення обласної ради "Про надання згоди на передачу під заставу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області".
Доповідають: Перепелиця Дмитро Іванович – начальник Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації;
Прокоп'єв Костянтин Єфремович – начальник Головного юридичного управління Харківської обласної державної адміністрації.

15-15
 

16. Про погодження переліку заходів, передбачених Програмою раціонального використання та охорони земель в Харківській області, та переліку земельних лісових ділянок, запланованих для проведення комплексу робіт із захисного лісорозведення у 2012 році.

 

Доповідає: Мусієнко Сергій Іванович– начальник Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

 15-20
Різне.    

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП