П О Р Я Д О К Д Е Н Н И Й
засідання постійної комісії обласної ради
з питань соціально-економічного розвитку регіону,
інвестицій, міжнародного та міжрегіонального співробітництва

18.06.2012 року
15-00
І поверх, кім.25

1.Про внесення змін до рішення обласної ради від 28 грудня 2011 року № 338-VІ «Про обласний бюджет на 2012 рік» та додатків до нього (із змінами)”.
2.Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до Програми залучення інвестицій до Харківської області на період до 2015 року, затвердженої рішенням Харківської обласної ради від 26 квітня 2012 року № 387-VI”.
3.Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до деяких програм обласної ради”.
4.Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до обласної цільової Програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, затвердженої рішенням обласної ради від 15 вересня 2010 року № 1804- VI (зі змінами)”.
5.Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2012 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 01 березня 2012 року № 348-VI (зі змінами)”.
6.Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2012 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 01 березня 2012 року № 348-VІ”.
7.Про надання погодження на звільнення Ткачова Дениса Станіславовича з посади директора Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва.
8.Про надання погодження на призначення Колісник Оксани Петрівни на посаду директора Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва.
9.Про проект рішення обласної ради „Про передачу в оренду об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та про внесення змін до додатків до деяких рішень обласної ради щодо передачі в оренду об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області”.
10.Про проект рішення обласної ради „Про затвердження в новій редакції Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, та визнання деяких рішень обласної ради такими, що втратили чинність”.
11.Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до додатку 1 «Перелік суб'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області» та додатку 2 «Перелік орендованих цілісних майнових комплексів та структурних підрозділів, майно яких знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області» до рішення обласної ради від 03 квітня 2007 року № 219- V (зі змінами)”.
12.Про проект рішення обласної ради „Про звільнення та призначення керівників комунальних підприємств і вищих навчальних закладів”.
13.Про проект рішення обласної ради „Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області”.
14.Про підсумки фінансово-господарської діяльності обласних комунальних підприємств за 2011 рік та стан майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст області.
15.Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до Плану роботи обласної ради на 2012 рік, затвердженого рішенням обласної ради від 01 березня 2012 року № 383-VІ (із змінами) ”.
Різне.

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП