ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання постійної комісії
12 червня 2012 року

15.00

1. Про затвердження порядку денного засідання постійної комісії.
2. Про внесення змін до обласного бюджету.
3. Про внесення змін до обласної цільової Програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, затвердженої рішенням обласної ради від 15 вересня 2010 року № 1804- VI (зі змінами).
4. Про роботу обласних соціальних установ: соціального центру матері та дитини, соціального гуртожитку, соціального центру ВІЛ – інфікованих дітей та молоді.
5. Про підготовку та початок кампанії щодо відпочинку та оздоровлення дітей у 2012 році.
6. Про звільнення та призначення керівників комунальних підприємств і вищих навчальних закладів.
7. Про погодження кадрового резерву на посаду генерального директора КП ОСК «Металіст».
8. Про внесення змін до додатку 1 «Перелік суб'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області» та додатку 2 «Перелік орендованих цілісних майнових комплексів та структурних підрозділів, майно яких знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області» до рішення обласної ради від 03 квітня 2007 року № 219- V (зі змінами).
9. Про затвердження в новій редакції Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, та визнання деяких рішень обласної ради такими, що втратили чинність.
10. Про стан майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та показників фінансово-господарської діяльності обласних комунальних підприємств за 2011 рік.
11. Про зміну типу та перейменування КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКА САНАТОРНА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ № 13» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ.
12. Про зміну типу та перейменування КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «САХНОВЩИНСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА–ІНТЕРНАТ І-ІІ СТУПЕНІВ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ.
13. Про хід виконання та внесення змін до комплексної Програми розвитку гуманітарної сфери, затвердженої рішенням обласної ради від 03 лютого 2009 року № 1103-V (із змінами).
14. Про внесення змін до обласної соціальної Програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2008-2017 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 17 квітня 2008 року №685-V.
15. Різне.

 

Голова постійної комісії В.Безрученко

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП