УКРАЇНА
 
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
 
ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З питань бюджету
 
61200, МСП   м. Харків, вул. Сумська, 64, тел. 700-53-02
 
_______________№_______________
На № ___________________________
 
 
Засідання постійної комісії
 
24 квітня 2012 року
П о р я д о к     д е н н и й :
 
1. Про перелік змін до обласного бюджету на 2012 рік.
 
Доповідає: Овсянніков Сергій Іванович – начальник Головного фінансового управлінняоблдержадміністрації.
 
2. Про проект рішення обласної ради "Про внесення змін до комплексної програми "Розвиток місцевого самоврядування в Харківській області на 2012-2016 роки", затвердженої рішенням обласної ради від 22 грудня 2011 року № 294-VI (із змінами)".
 
Доповідає: Клименко Сергій Володимировичкеруючий справами виконавчого апарату обласної ради.
 
3. Про проект рішення обласної ради "Про виконання Комплексної обласної програми «Здоров’я Слобожанщини» на 2011 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 17 лютого 2011 року № 80-VІ (із змінами)".
 
Доповідає: Галацан Олександр Вікторовичначальник Головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації.
 
4. Про проект рішення обласної ради "Про затвердження комплексної обласної програми «Здоров’я Слобожанщини» на 2012-2014 роки".
 
Доповідає: Галацан Олександр Вікторовичначальник Головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації.
 
5. Про проект рішення обласної ради "Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2012 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 01 березня 2012 року № 348-VI".
 
Доповідає: Авершин Сергій Володимирович – начальник Головного управління економіки облдержадміністрації.
Співдоповідає: Шахненко Євгеній Дем'янович – начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації.
 
6. Про проект рішення обласної ради "Про затвердження Програми залучення інвестицій в Харківську область до 2015 року".
 
Доповідає: Авершин Сергій Володимировичначальник Головного управління економіки облдержадміністрації.
 
7. Про проект рішення обласної ради "Про внесення змін до додатків 1, 2, 3 до обласної цільової Програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, затвердженої рішенням обласної ради від 15 вересня 2010 року № 1804-V".
 
Доповідає Токар Олексій Олександровичзаступник начальника Головного управління економіки – начальник управління з координації підготовки та проведення фінальної частини "Євро-2012" облдержадміністрації.
 
8. Про проект рішення обласної ради "Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Харківської області на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 17 лютого 2011 року № 78-VI(зі змінами)".
 
Доповідає: Захуцька Олена Володимирівнаначальник Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.
 
9. Про проект рішення обласної ради "Про внесення змін до комплексної Програми розвитку гуманітарної сфери, затвердженої рішенням обласної ради від 03 лютого 2009 року № 1103-V (із змінами)".
 
ДоповідаютьКузнєцов Дмитро Павлович – начальник Управління культури і туризму Харківської облдержадміністрації;
Перепелиця Дмитро Іванович – начальник Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської облдержадміністрації;
Зінченко Володимир Анатолійович – начальник Управління внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Харківської облдержадміністрації.
 
10. Про проект рішення обласної ради "Про виконання Комплексної Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2007-2011 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 03 квітня 2007 року № 203-V".
 
Доповідає: Перепелиця Дмитро Іванович начальник Головного управління у справах сім`ї, молоді та спорту облдержадміністрації.
 
 
11. Про проект рішення обласної ради "Про хід виконання обласної Комплексної програми забезпечення молоді житлом до 2012 року, затвердженої рішенням обласної ради від 31 січня 2006 року № 11-ІV".
 
Доповідає: Перепелиця Дмитро Іванович начальник Головного управління у справах сім`ї, молоді та спорту облдержадміністрації.
 
12. Про проект рішення обласної ради "Про затвердження Харківської обласної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2012-2015 роки".
Доповідає: Зінченко Володимир Анатолійович – начальник Управління внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Харківської облдержадміністрації.
 
13. Про проект рішення обласної ради "Про внесення змін до регіональної цільової Програми розвитку цивільного захисту (цивільної оборони) Харківської області на 2011-2013 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 23 грудня 2010 року № 31-VI".
 
Доповідають: Фадєєв Володимир Іллічперший заступникначальника Головного управління з питань надзвичайних ситуацій  облдержадміністрації;
 
Щітов Володимир Євгенович – заступник начальника Головного управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації.
 
14. Про проект рішення обласної ради "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на виконання Програми забезпечення агропромислового комплексу області сільськогосподарською технікою виробництва підприємств м. Харкова та області на 2008-2015 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 28 лютого 2008 року № 604-V (зі змінами)".
 
Доповідає: Кулик Олена Григорівна – заступник начальника Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.
 
15. Про проект рішення обласної ради "Про внесення змін до Програми розвитку інформаційного простору Харківської області на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 21 квітня 2011 року № 120-VI".
 
Доповідає: Маренич Вікторія Михайлівна – начальник управління у справах преси та інформації облдержадміністрації.
 
16. Про проект рішення обласної ради "Про затвердження програми збереження малих річок Харківської області до 2016 року".
 
Доповідає: Квартенко Роман Олексійовичначальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Харківській області.
17. Про проект рішення обласної ради "Про відзначення 70-річчя з дня створення підпільної молодіжної організації «Молода гвардія».
 
Доповідає: Столяренко Олена Миколаївнадепутат обласної ради.
         
18. Різне.
 
Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП