Оголошення

про проведення конкурсу на зайняття посади директора КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОБЛАСНА БАЗА СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ

 Правові підстави проведення конкурсу

Рішення обласної ради від 07 червня 2018 року № 758-VII “Про оголошення про проведення конкурсу на заміщення посади керівника КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОБЛАСНОЇ БАЗИ СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ та визнання таким, що втратило чинність, рішення обласної ради від 01 березня 2018 року № 707-VII”.

Найменування та місцезнаходження комунальної установи

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОБЛАСНА БАЗА СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ

Юридична адреса: 61051, м. Харків, вул. Клочківська, 366

Основні напрями діяльності:

Код КВЕД 52.10 Складське господарство (основний)

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОБЛАСНА БАЗА СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ є бюджетним спеціалізованим закладом, заснованим на спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, створеним з метою зберігання матеріальних цінностей медичного призначення державного резерву України та задоволення суспільних потреб територіальних громад Харківської області у галузі охорони здоров’я.

 Статут та структура КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОБЛАСНОЇ БАЗИ СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ:

На сайті скан копія

Кошторисні призначення для фінансового забезпечення діяльності КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОБЛАСНОЇ БАЗИ СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ:

 Загальний фонд – 5 791 023,00 грн.

 Умови  праці керівника закладу:

Особливості режиму робочого часу керівника та часу відпочинку встановлюються відповідно до умов Колективного договору та Правил внутрішнього трудового розпорядку закладу.

Керівнику надається щорічна відпустка тривалістю 24 календарних днів та додаткова відпустка на строк, визначений Колективним договором.

Керівнику виплачується матеріальна допомога на оздоровлення під час надання основної щорічної відпустки у розмірі посадового окладу.

Посадовий оклад керівника – 4 916,00 грн. Керівнику виплачуються надбавки та доплати відповідно до вимог чинного законодавства України.

Премія Керівнику сплачується разом з усім колективом закладу або окремо за наказом або розпорядженням головного розпорядника коштів на принципах, обумовлених  Колективним  договором  закладу та Положенням про преміювання працівників закладу.

Керівнику може виплачуватися разова матеріальна допомога в межах затвердженого фонду на оплату праці за погодженням з Департаментом охорони здоров’я  Харківської обласної державної адміністрації. 

Прийом документів для участі у конкурсі здійснюватиметься з 27 липня 2018 року до 25 серпня 2018 року у канцелярії Харківської обласної ради, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Сумська, 64, кімната 94.

Номер телефону та адреса електронної пошти для довідок:

(057) 705-32-88, адреса електронної пошти – Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

Перелік документів, що подаються претендентом особисто або надсилаються поштою конкурсній комісії для участі у конкурсі:

 1. копію паспорта громадянина України;
 2. письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади;
 3. резюме у довільній формі;
 4. автобіографію;
 5. копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника медичного закладу, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;
 6. згоду на обробку персональних даних;
 7. конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 аркушів друкованого тексту в паперовій та електронній формах;
 8. довідку про відсутність судимості;
 9. медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладах охорони здоров’я за формами, затвердженими Міністерством охорони здоров’я України;
 10. попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за встановленою формою;
 11. заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів за встановленою формою;
 12. підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Конкурсна пропозиція може містити проект плану розвитку медичного закладу на середньострокову перспективу (три - п’ять років), в якому передбачаються:

 1. план реформування медичного закладу протягом одного року;
 2. заходи з виконання завдань медичного закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників медичного закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;
 3. пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку медичного закладу;
 4. пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності медичного закладу.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. 

Вимоги до претендента:

 1. повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Фармація»;
 2. проходження інтернатури за однією зі спеціальностей медичного профілю за наступною спеціалізацією «Організація та управління фармацією»;
 3. стаж роботи за фахом — не менше 5 років.

Конкурсна пропозиція учасників конкурсу формується у відповідності до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094.

Дата та місце проведення конкурсу:

 1. засідання конкурсної комісії з розгляду заяв претендентів і доданих до них документів відбудеться 03 вересня 2018 року;
 2. засідання конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій учасників конкурсу на зайняття посади керівника КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОБЛАСНОЇ БАЗИ СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ відбудеться 10 серпня 2018 року.

Проведення конкурсу відбудеться у приміщенні Харківської обласної ради за адресою: м. Харків, вул. Сумська, 64, кімната 167.

 

Додатки до оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОБЛАСНА БАЗА СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ

 

 

Протокол №1 засідання конкурсної комісії з обрання керівника КЗОЗ Обласної бази спеціального медичного постачання 05 липня 2018 року

       

Протокол №2 продовження роботи першого засідання конкурсної комісії з обрання керівника КЗОЗ Обласної бази спеціального медичного постачання 19 липня 2018 року

         

 

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП