Громадська організація «Нове бачення» розпочинає новий проєкт «Громадяни майбутнього» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та запрошує вчителів шкіл долучитися до нього.

До участі у проєкті запрошуються учасники та учасниці з Харківської, Херсонської, Одеської, Миколаївської, а також з території Луганської та Донецької областей, які підконтрольні уряду України. Участь з інших областей також можлива.

Проєкт впроваджується для посилення потенціалу української молоді зі Сходу та Півдня України бути рушійною силою демократичних перетворень в державі шляхом залучення цільової аудиторії до написання проєктів та громадської діяльності на місцевому рівні.

 

Для участі у проєкті запрошуються викладачі 42-45 навчальних закладів (шкіл, ліцеїв, коледжів, університетів) з восьми областей України.

Вони створять команди зі старшокласників та студентів, які будуть вивчати проблеми молоді, обговорювати їх публічно, навчатися ефективній комунікації, лідерству та написанню проєктів. Кожна команда розробить власний проєкт та представить його на фінальному заході.

.

Учасники та учасниці також візьмуть участь в установчій сесії, тренінгах та публічних заходах проєкту, у тому числі й у Всеукраїнському конкурсі відеопромов до Всесвітнього дня прав людини, Міжнародному дебатному турнірі для школярів Dnipro Open 2022 та Школі з громадянської освіти.

Організація проведе тренінги з питань громадянської активності, оволодіння інструментами місцевої демократії та навичок проєктного менеджменту. Учасникам нададуть менторську допомогу у створенні власного соціального проєкту, який буде презентований на заході з нетворкінгу.

Установча сесія проходитиме 24-25 жовтня 2021 р. у м. Дніпро для вчителів шкіл Одеської, Миколаївської, Харківської, Херсонської, а також Луганської та Донецької областей, які підконтрольні уряду України.

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори покривають транспортні витрати в один кінець, харчування та проживання в готелі протягом однієї доби.

Реєстрація на сесію триває до 18 жовтня 2021 р. за лінком.

Відібраним учасникам та учасницям буде повідомлено про результати відбору протягом доби після завершення реєстрації.

Проєкт здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

https://www.prostir.ua/?grants=hromadyany-majbutnoho-projekt-dlya-vchyteliv-shodu-ta-pivdnya-ukrajiny


Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП