Мета заходу – актуалізація питання реалізації повноважень органів місцевого самоврядування в частині забезпечення якості освіти та ролі Державної служби якості освіти України і її територіальних органів в процесах забезпечення якості освіти та якості освітньої діяльності на відповідній території.

Зокрема під час онлайн-семінару було акцентовано увагу на формуванні спільного розуміння якості освіти в регіоні, утвердження та підтримки нової культури якості освіти, налагодженні партнерської взаємодії з органами місцевого самоврядування у напрямі розбудови системи забезпечення якості освіти.

Алла Бондар, заступник голови Державної служби якості освіти України розповіла учасникам заходу про основну місію Служби, наголосивши, що реалізація цієї місії відбувається шляхом надання допомоги закладам освіти в розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освіти, запровадження зовнішнього оцінювання діяльності закладів освіти та професійних компетентностей вчителів під час сертифікації, налагодження ефективної взаємодії з громадами задля забезпечення якості освіти, сприяння розвитку громадського експертного середовища.

Начальник управління Державної служби якості освіти у Харківській області Світлана Вольянська зупинилася на нормативно-правових аспектах реалізації повноважень Державної служби якості освіти України та органів місцевого самоврядування в частині забезпечення якості освіти.

Про організаційні аспекти забезпечення якості освіти в умовах децентралізації розповіла заступник директора Департаменту науки і освіти облдержадміністрації Лариса Карпова.

Досвідом щодо організації функціонування системи освіти в територіальних громадах, створення організаційно-управлінської моделі забезпечення якості освіти в громаді поділилися Віктор Нестеренко, головний консультант відділу досліджень Східного регіону в м. Харкові ЦРД  Національного інституту Стратегічних досліджень, Володимир Барановський, заступник Лозівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради,  Ольга Козачок, начальник відділу освіти Нововодолазької селищної ради та Ірина Глазунова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Старосалтівської селищної ради Вовчанського району.


Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП