Шановні мешканці Харкова та Харківщини!

Прийміть щирі вітання від мене особисто та усього депутатського корпусу обласної ради з нагоди 365-ї річниці заснування Харкова та 76-ю річницею визволення міста.

Харків – це мегаполіс, який залишає в душі кожного, хто тут побував, яскраві враження та спогади. Його люблять городяни, ним милуються гості. Місто, у якому поєднані самобутні традиції та інновації, нікого не залишає байдужим. Це особливий край з багатою славетною історією, яку ми просто не маємо права забувати.

Невипадково 23 серпня, у День визволення Харкова, ми відзначаємо й День міста, адже ця дата – день другого народження Харкова. Перемога у битві на Курській дузі, яка відбувалась як раз у ці серпневі дні і має безпосереднє відношення до нашого міста, вирішила подальший хід найстрашнішої в історії людства війни.

Але місто вистояло завдяки неймовірній мужності й вірі його жителів та захисників у Перемогу. Завдяки кожному, хто лишився відбудовувати Харків, зараз він такий величний, квітучий та європейський. Ще раз дякую та низько вклоняюсь нашим ветеранам, трудівникам тилу, доблесним захисникам рідної землі!

Впевнений, що ми завжди пам’ятатимемо подвиг визволителів, збагачуватимемо славу рідної землі новими досягненнями та видатними здобутками, адже яким стане Харків в майбутньому залежить саме від кожного з нас.

Щиро бажаю усім харків’янам міцного здоров’я, злагоди та достатку у родинах, хай здійснюються мрії та заповітні бажання. А рідному Харкову – завжди лишатись таким же мирним, цілеспрямованим та відкритим усьому світу. Зі святом!


Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП