Щиросердно вітаю випускників, педагогів і батьків 
зі святом Останнього дзвоника!

Освіта була і залишається запорукою успішного майбутнього та найважливішою складовою в становленні і розвитку кожної людини. Свято останнього дзвоника для школярів сповіщає про початок літніх канікул, сповнених яскравими враженнями та цікавими знайомствами, а для випускників – це хвилююча мить, яка символізує завершення дитинства і початок великого самостійного шляху.

Сьогодні на Харківщині випускники понад семисот навчальних закладів середньої освіти рушають у доросле життя. Попереду у них відповідальна пора – обрання професії і визначення своєї подальшої долі. Упевнений, що кожен із вас зможе реалізувати здобуті за роки навчання знання і вміння, віднайде свою дорогу, що торуватиме йому шлях до обраної мети. Щиро бажаю випускникам упевнено відкривати нові горизонти для пізнання себе і всесвіту.

Від усього серця хочу висловити безмежну вдячність за щоденну напружену працю всім працівникам сфери освіти. Від вашого професіоналізму, педагогічного хисту, творчості, душевної щедрості і мудрості залежить майбутнє юних українців, адже ви формуєте майбутнє нашої країни.

Бажаю всім змістовного та корисного літнього відпочинку, визначних досягнень, успіхів, щастя і благополуччя для того, щоб із новими силами у вересні поринути в безмежний океан знань. Зі святом Останнього шкільного дзвоника!


Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Договор мэров
КП