28 березня в приміщенні Харківської дитячої музичної школи ім. М.Леонтовича відбувся XV ювілейний обласний конкурс для дітей «Таланти багатодітної родини». Обдаровані діти Харківщини змагалися в грі на музичних інструментах, вокальному виконанні, художньому читанні, хореографії та декоративно-прикладному мистецтві.

Заявки на участь у конкурсі подали понад ста юних талантів з Харкова, районів і міст районного значення, в тому числі, з найвіддаленіших населених пунктів регіону.

Конкурсній комісії було непросто вибрати переможців, оскільки всі учасники продемонстрували неабиякі здібності та гарну якість підготовки.

За словами беззмінного організатора заходу Ірини Степанової, участь в конкурсі дала путівку в життя багатьом талановитим дітям Харківщини. Сьогодні багато хто з них отримали суспільне визнання, стали професійними артистами, удостоєні звання «Заслужений артист України».

Як зазначила керівник ХГО Всеукраїнський союз жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України», ініціатор поведінки конкурсу «Таланти багатодітної родини» Наталія Сахарова, протягом 15 років основним завданням конкурсу є надання майданчика, на якому діти як з Харкова, так і з найвіддаленіших населених пунктів області отримували б можливість реалізувати свій творчий потенціал, опинитися на великій сцені, отримати безцінний досвід участі в обласному фестивалі.

«З кожним роком нашої громадської організації все складніше шукати спонсорів для проведення конкурсу. Але протягом трьох останніх років нашим надійним другом, який підтримує і допомагає вирішувати багато організаційних питань є депутат Харківської обласної ради Валерія Мураєва, -повідомила Наталія Сахарова. - Саме завдяки їй наші переможці сьогодні отримали чудові пам'ятні призи, які вони заберуть з собою в самі різні куточки Слобожанщини на згадку про свою перемогу».

P80328-133122
P80328-121325
P80328-133639
P80328-120553
P80328-134152
P80328-135910


Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельского
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Договор мэров
КП