28 березня в приміщенні Харківської дитячої музичної школи ім. М.Леонтовича відбувся XV ювілейний обласний конкурс для дітей «Таланти багатодітної родини». Обдаровані діти Харківщини змагалися в грі на музичних інструментах, вокальному виконанні, художньому читанні, хореографії та декоративно-прикладному мистецтві.

Заявки на участь у конкурсі подали понад ста юних талантів з Харкова, районів і міст районного значення, в тому числі, з найвіддаленіших населених пунктів регіону.

Конкурсній комісії було непросто вибрати переможців, оскільки всі учасники продемонстрували неабиякі здібності та гарну якість підготовки.

За словами беззмінного організатора заходу Ірини Степанової, участь в конкурсі дала путівку в життя багатьом талановитим дітям Харківщини. Сьогодні багато хто з них отримали суспільне визнання, стали професійними артистами, удостоєні звання «Заслужений артист України».

Як зазначила керівник ХГО Всеукраїнський союз жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України», ініціатор поведінки конкурсу «Таланти багатодітної родини» Наталія Сахарова, протягом 15 років основним завданням конкурсу є надання майданчика, на якому діти як з Харкова, так і з найвіддаленіших населених пунктів області отримували б можливість реалізувати свій творчий потенціал, опинитися на великій сцені, отримати безцінний досвід участі в обласному фестивалі.

«З кожним роком нашої громадської організації все складніше шукати спонсорів для проведення конкурсу. Але протягом трьох останніх років нашим надійним другом, який підтримує і допомагає вирішувати багато організаційних питань є депутат Харківської обласної ради Валерія Мураєва, -повідомила Наталія Сахарова. - Саме завдяки їй наші переможці сьогодні отримали чудові пам'ятні призи, які вони заберуть з собою в самі різні куточки Слобожанщини на згадку про свою перемогу».

P80328-133122
P80328-121325
P80328-133639
P80328-120553
P80328-134152
P80328-135910


Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельского
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Договор мэров
КП