2012

І місце - Губська Євгенія, учениця 10 класу Мельниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Валківського району
ІІ місце - Ковач Богдана, учениця 10 класу Солоницівської гімназії №3 Дергачівського району
ІІІ місце - Натолока Аліна, учениця 11 класу Гаврилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Барвінківського району
Спеціальний диплом газети «Слобідський край» - Азізян Микита, учень 5 класу Харківського ліцею № 107

Кращий індивідуальний графічний твір «Моя громада»:

І місце - Сухоручко Марія, учениця 10 класу Ізюмської загальноосвітньої школи Борівського району
ІІ місце - Бресловець Галина, учениця 9 класу Старомерчицької загальноосвітньої школи Валківського району
ІІІ місце - Жихарський Віталій, учень 7 класу Цупівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Дергачівського району
Спеціальний приз газети «Місцеве самоврядування» - Кашпур Олена, учениця студії образотворчого мистецтва Первомайського будинку дитячої та юнацької творчості, м. Первомайський
Спеціальний приз газети «Місцеве самоврядування» - Плахотіна Альона, учениця 11 класу Солоницівської гімназії №3 Дергачівського району
Диплом лауреата – Гнатовський Станіслав, учень 2 класу Підвисочанської загальноосвітньої школи Борівського району
 
Краща індивідуальна письмова робота на тему: «Яке місцеве самоврядування нам потрібно?»:

І місце - Шелехань Тетяна, студентка 4 курсу Харківського національного університету будівництва та архітектури
ІІ місце - Шаповалов Максим, студент 1 курсу Харківського національного економічного університету
ІІІ місце - Стешенко Любов, студентка 3 курсу Інституту підготовки слідчих кадрів МВС України Національного університету «Юридична академія України імені Я.Мудрого»
Спеціальний приз газети «Місцеве самоврядування» - Гончаренко Сергій, студент 1 курсу Харківського національного університету сільського господарства ім. П.Василенка
Спеціальний приз газети «Місцеве самоврядування» - Приходько Лайма, студентка 2 курсу Харківського коледжу текстилю та дизайну
Диплом Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні отримують:
Новак Анна – студентка 5 курсу Національного університету «Юридична академія України імені Я.Мудрого»
Семка Михайло - студент 5 курсу Національного університету «Юридична академія України імені Я.Мудрого»

Олімпіада з питань теорії та практики організації місцевої влади:

І місце - Жук Олександр, учень 10 класу Борівської загальноосвітньої школи №1 ім. Героя Радянського Союзу В.С.Колісника Борівського району
ІІ місце - Грабар Любов, учениця 10 класу Борівської загальноосвітньої школи №1 ім. Героя Радянського Союзу В.С.Колісника Борівського району
                   Сирова Катерина, учениця 11 класу Артемівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад  – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Печенізького району
ІІІ місце - Мельник Андрій, учень 10 класу Гришивської загальноосвітньої школи Сахновщинського району

Краща колективна письмова робота на тему: «Ми знаємо, як це зробити!»:

І місце - Власенко Оксана та Кібіткіна Марія, студентки 3 курсу Харківської гуманітарно-педагогічної академії
ІІ місце - Шпонда Вікторія та Ус Алла, студентки Національного технічного університету «ХПІ»
 
Брейн-ринг серед студентських команд на знання українського та європейського законодавства у сфері місцевого самоврядування:

І місце –команда «МЕРС» Харківського національного університету внутрішніх справ
ІІ місце – команда «Лекс» Харківського національного педагогічного університету ім. Г.Сковороди

2013

Кращий індивідуальний графічний твір «Моя громада»:

І місце – Цапкова Владислава Геннадіївна, учениця 9 класу Харківської загальноосвітньої школи №167
ІІ місце – Соловйова Євгенія Олексіївна, учениця Харківської гімназії №6
ІІІ місце – Решетняк Олексій, учень 8 класу Харківської загальноосвітньої школи №57
 
Кращий індивідуальний письмовий твір на тему «Що таке місцеве самоврядування?»:

І місце – Гаврильченко Євгенія Павлівна, учениця 11 класу Первомайської ЗОШ №7 Первомайського району Харківської області
ІІ місце – Гарус Анна Григорівна, учениця 11 класу Андріївської ЗОШ Балаклійського району Харківської області
ІІІ місце – Ковальов Микита Сергійович, учень 10 класу Харківської спеціалізованої школи №109

Олімпіада з питань теорії та практики організації місцевої влади:

І місце – Шумейко Анастасія, учениця 9 класу Харківської гімназії № 163
ІІ місце – Міхалап Вікторія Дмитрівна, учениця 10 класу Харківської загальноосвітньої школи № 151
ІІІ місце – Кануннікова Катерина Андріївна, учениця 10 класу Харківської загальноосвітньої школи № 68
 
Краща індивідуальна письмова робота на тему: «Яке місцеве самоврядування нам потрібно?»:

І місце – Насіров Тофіг Тахір Огли, студент факультету права та масових комунікацій Харківського національного університету внутрішніх справ
ІІ місце – Войкова Олександра Олександрівна, студентка 3 курсу Лозівської філії Харківського автомобільно-дорожнього технікуму
ІІІ місце – Колісник Віта Юріївна, студентка 1 курсу магістратури 1 групи факультету "Облік та аудит" Харківського національного економічного університету

Краща колективна письмова робота на тему: «Ми знаємо, як це зробити!»:

І місце – учні старших класів Мереф'янської ЗОШ I-III ступенів Харківської районної ради Харківської області , члени учнівської організації "АМОРЕ" (Асоціація молодих реформаторів)
ІІ місце – Студенти факультету менеджментуХНУМГім. Бекетова (Штонда Оксана Володимирівна, Шило Юлія Юріївна, Олейник Анна Олександрівна, Мозгова Ірина Євгенівна)
ІІІ місце – учні 11 класу Попівської ЗОШ I-III ступенів Красноградського району Харківської області

Брейн-ринг серед студентських команд вузів України на знання українського законодавства у сфері місцевого самоврядування:

І місце – Команда «Комільфо» Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія» (Боровський Ярослав, Живолуп Євгенія, Пилипенко Станіслав, Процевський В’ячеслав, Хлопова Олена, Чередниченко Кирило)
ІІ місце – команда «Громада» факультету права та масових комунікацій Харківського національного університету внутрішніх справ (Гур’єва Христина, Герасименко Ольга, Скляр Олена, Шевченко Владислав, Лишиченко Еліонора, Буря Ілона)

2015

В номинации «Лучшее индивидуальное графическое произведение «Моя громада» победили:

3 место - Егорова Валерия, ученица 5 класса Харьковской общеобразовательной школы № 58;

2 место - Малик Али и Майя Али, детский сад № 112, г. Харьков.

1 место - Куцин Андрей, ученик 7 класса Харьковской общеобразовательной школы №85.

В номинации «Лучший индивидуальный письменное сочинение на тему «Что такое местное самоуправление?» победителями стали:

3 место - Мищенко Юлия, ученица 11 класса Андреевской общеобразовательной школы I-III ступеней №2 Балаклейского района Харьковской области;

2 место - Гарькавец Марина, ученица 9 класса Харьковской общеобразовательной школы № 167;

1 место - Тарасенко Любовь, ученица 10 класса Петропавловской общеобразовательной школы Купянского районного совета.

В номинации «Лучшая индивидуальная письменная работа на тему: «Какое местное самоуправление нам нужно?» лучшие работы представили:

3 место - Доценко Андрей, ученик 9 класса Харьковской общеобразовательной школы № 35;

2 место - Виноградова Анна, студентка 1 курса Харьковского национального экономического университета им. Семена Кузнеца;

1 место - Халимонова Анастасия, ученица 9 класса Харьковской общеобразовательной школы № 100 им. Антона Семеновича Макаренко.

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельского
Харьковский областной Дворец детского и юношеского творчества
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Реформа
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Договор мэров